(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Працюємо у звичному режимі: консультації лікарів, невідкладна допомога, хірургічний стаціонар

Клініка Оксфорд Медікал Київ. Лікарі

Лікар-дерматолог Абраамян Гайк Оганесович
Лікар дерматолог: Лікар-дерматолог Абраамян Гайк Оганесович
Лікар дерматолог

вул. Глибочицька, 40X

інформація про лікаря

1998-2004гг навчався в Російському Державному Медичному Університеті, лікувальний факультет, денне відділення. 2004-2006рр пройшов ординатуру за фахом дерматологія на кафедрі РГМУ.

Досвід роботи:

З серпня 2006р по липень 2007р працював в дитячому реабілітаційному Центрі «Ватутинки».

З липня 2007р по січень 2010р працював в КВКД №1 ДЗМ на посаді лікаря-дерматолога і фахівця ГО і НС. Займався діагностикою та лікуванням складних хронічних дерматозів, БЛПР, прихованої форми. Видаленням новоутворень шкіри, радіохвильовим скальпелем, азотом і т.д.

З 2010 року працював в МНПЦДК ДЗМ, спочатку на посаді зав. відділенням «мікології і подології» у філії «Тверський», потім як лікар дерматолог на базі філії «Пролетарський».

З 2015р 15 лютого працював ММЦ «Сахарове» на посаді лікаря дерматолога. Брав участь багаторазово в наукових розробках і конференціях. Написав кілька статей на теми:

Світлолікування хронічних дерматозів, аналізи рез-тов клініко-серологічного обстеження донорів в КВКД №1 ДЗМ.

 Сучасні методи фототерапії в комплексному лікуванні хронічних дерматозів. 28.08.2012 отримав сертифікат «Клінічна мікологія» на базі ГБОУ РНІМУ ім. Н.І. Пирогова МОЗ 30.10.2014 отримав сертифікат «Алергічні захворювання: сучасні методи діагностики і лікування. 19.12.2014 пройшов підвищення кваліфікації на базі ГБОУ ВПО «Російський національний дослідницький медичний університет ім. М.І.Пирогова »МЗРФ.

Березень 2020 отримав ліцензію МОЗ України на право вести медичну практику на території України.

показати повний текст
 

відгуки
Євген 26-12-2021 Дуже хороший фахівець. Видалив невуси безболісно і професійно. Доступною мовою пояснив причини та призначив лікування. Дякую, лікарю!
Марія 04-12-2021 Чудесний лікар! Вміє знайти спільну мову з пацієнтами, людина з дуже світлою енергетикою і добре знає свою справу! Після візиту до нього немає відчуття наче відвідуєш лікарню, де в тебе знайдуть купу хвороб. Відчувається наче приходиш в клініку, щоб вдосконалити своє тіло і оздоровити.
Nataliia Kobernyk 15-10-2021 Була в клініці у дерматолога Абраамян Гайк. Доктор є чудовим спеціалістом, швидко і безболісно видалив нувуси на шкірі.
Denis Ostrovskiy 15-10-2021 Был на приеме у доктора Абраамян Гайк, быстро поставил диагноз и сразу назначил лечение
Катя Денисенко 07-10-2021 Была на приеме у доктора Абраамян Г.О.-отличный специалист с высокой квалификацией, очень довольна консультацией, рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом