(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Дерматологія - відгуки
Залишити відгук
Олексій 03-04-2024 Надзвичайно вдячний лікарю-дерматологу Салашаку Є.О. за професійний підхід, завжди зрозумілі й докладні пояснення, відповіді на всі запитання, загальну прихильність і доброзичливість, а також чіткі вказівки щодо лікування в супроводі корисних порад на майбутнє. Дуже задоволений і буду звертатися до пана Євгена й надалі, дякую!

відділення: Дерматологія

Ігор 28-03-2024 Хочу висловити величезну подяку лікарю дерматологу Сопіна Ользі Петрівні за професіоналізм та уважне ставлення до пацієнтів. Ваша експертиза у галузі дерматології дійсно вражає. Дякую за чуйне вислуховування моїх проблем, чітке пояснення діагнозу та легкий спосіб спілкування, який дозволив мені відчувати себе комфортно під час прийому.Ваші рекомендації та лікування виявилися надзвичайно ефективними, і я вдячний за швидке полегшення від моїх проблем шкіри. Дякую за вашу цілеспрямовану працю та турботу про здоров'я своїх пацієнтів.

відділення: Дерматологія

Олена 27-02-2024 Відвідала лікаря Ролінський Світлана Сергіївна ( дерматолог) і залишилась задоволена візитом. Дуже приємна особистість! З увагою і повагою пояснила, допомогла. Задоволена тим, що звернулась саме до неї. Дякую!

відділення: Дерматологія

Роман 18-10-2023 Марина Викторовна , очень хороший доктор , рекомендую !!

відділення: Дерматологія

Олена 13-10-2023 Хочу подякувати Соломчуку Вiктору Iвановичу, на консультацiї лiкар мене уважно вислухав, вiдповiдав менi на всi мої запитання, розповiв все про захворювання, i не призначив в лiкуваннi нiчого зайвого, як це люблять робити багато iнших лiкарiв. Дякую, Вiктор Iванович, за ваш пiдхiд!

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up