(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Працюємо у звичному режимі: консультації лікарів, невідкладна допомога, хірургічний стаціонар

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Дерматологія - відгуки
Залишити відгук
Светлана Валиева 18-01-2022 Была на первом приёме у дерматолога Ролинской Светланы Сергеевны. Очень понравилось то, что она все очень подробно и скурпулёзно уточняет про течение болезни, расспрашивает, делает себе пометки, изучает историю болезни по предыдущим анализам, которые были у меня уже на руках. Видно, что врач старается уточнить все моменты, чтобы поставить наиболее точный диагноз. Очень внимательная, приятная и любезная. Сразу же располагает к себе и раскрепощает для дальшейшей беседы. Порекомендоавала сдать анализы и взяла сразу же на месте соскоб с проблемных мест. Очень понятно и ясно всё поясняет. Любит свою работу и старается помочь пациенту) Хороший врач, со знанием своего дела и большим опытом.

відділення: Дерматологія

Алина 28-12-2021 Були з чоловіком у дерматолога Ролінської Світлана Сергіївни. Вона була наша остання наша надія на вирішення нашої проблеми . Врачів зараз дуже багато , але таких толкових і професіоналів своєї справи дуже мало!Чоловік мав проблеми з фурункульозом , і максимум який нам назначали в попередніх, підмічу «часних лікарнях» це були просто мазі та пропити антибіотики від фонаря (навіть аналізи не призначали) а фурункулів в нього було не один і не два , а в рази більше.Коли потрапили до Світлана Сергіївни , вона виділила на нас час ( коли зазвичай всі вкладаються в свої відведені 15-30 хв на клієнта , і кажуть ми закінчили) випитала все, що тільки можна в нього. І вже після, маючи повну інформацію про історію хвороби і багато інших нюансів , огляд звісно ж був, вона призначила нам аналізи , і відразу запропонувала пройти лікування.Лікування проводилось безпосередньо в клініці Оксфорд Медікал , приємно здивовані були турботою про клієнта , час від час або Світлана Сергіївна заходила і запитувала про його самопочуття , також він в зазначений нею час заходив і звітував як він себе почуває.Загалом ми дуже задоволені, і будемо рекомендувати її всім нашим знайомим.На даному етапі, ми проходимо так скажемо період реабілітації, та я надіюсь ця проблема більше не повернеться до мого чоловіка , якщо він буде притримуватись всіх рекомендацій зазначених лікарем на майбутнє.Вперше доречі були в клініці Оксфорд Медікал , і помимо лікаря нас приємно вразили люди на рецепції , дуже приємні та позитивні , а також медсестра Танічка яка проводила маніпуляції з зазначеним лікуванням уколи, капельниці були безболісні та комфортні .

відділення: Дерматологія

Євген 26-12-2021 Дуже хороший фахівець. Видалив невуси безболісно і професійно. Доступною мовою пояснив причини та призначив лікування. Дякую, лікарю!

відділення: Дерматологія

Марія 04-12-2021 Чудесний лікар! Вміє знайти спільну мову з пацієнтами, людина з дуже світлою енергетикою і добре знає свою справу! Після візиту до нього немає відчуття наче відвідуєш лікарню, де в тебе знайдуть купу хвороб. Відчувається наче приходиш в клініку, щоб вдосконалити своє тіло і оздоровити.

відділення: Дерматологія

Игорь 01-12-2021 Посещал доктора Ролинская С. Профессионально и безболезненно удалила мне две родинки. Хороший доктор, рекомендую.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом