(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Дерматологія - відгуки
Залишити відгук
Марія 04-12-2021 Чудесний лікар! Вміє знайти спільну мову з пацієнтами, людина з дуже світлою енергетикою і добре знає свою справу! Після візиту до нього немає відчуття наче відвідуєш лікарню, де в тебе знайдуть купу хвороб. Відчувається наче приходиш в клініку, щоб вдосконалити своє тіло і оздоровити.

відділення: Дерматологія

Игорь 01-12-2021 Посещал доктора Ролинская С. Профессионально и безболезненно удалила мне две родинки. Хороший доктор, рекомендую.

відділення: Дерматологія

Богдан 19-11-2021 Дуже радий, що звернувся до Юлії Євгенівни!Професійний та грамотний лікар, яка допомогла мені. Рекомендую!

відділення: Дерматологія

Katerina Shakiryanova 20-10-2021 Очень понравился первый приём у дерматолога Ролинской С. С. Всё явно и понятно касательно дальнейшего лечения

відділення: Дерматологія

Clyde Frog 20-10-2021 Ролінська Світлана Сергіївна, чудовий доктор яка допомогла полегшити моє захворювання, дуже чемна та уважна. Рекомендую всім хто страждає шкірно-венерологічними хворобами.

відділення: Дерматологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом