(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Гастроентерологія - відгуки
Залишити відгук
Олексій 13-11-2023 Філіал на Гришка (Київ). Прекрасний огляд від професіонала своєї справи. Інна Олександрівна Федорова майстерно розібрала всю мою історію хвороби і не залишила місця для зайвих питань, адже я отримав всі відповіді відразу як вона ознайомилася з матеріалами обстежень. Пані Інна як вишукане витримане вино - елітний спеціаліст в області гастроентерології (і не тільки до речі). Адміністратор на рецепції зліва світленька, юна - чарівна посмішка, увага та ввічливість. Шкода не знаю імені. Саме вони з лікарем - найкраще що зі мною трапилося в день візиту та консультації. Дякую за вашу роботу!) Всі молодці)
Юлія 10-08-2023 Добрий день! Хочу подякувати лікарю-гастроентерологу Єрмоленко Ганні Валентинівні за призначене лікування. На протязі довгого часу проходила обстеження в різних лікарів цієї галузі проте, лікування було безрезультатним. Звернувшись до Єрмоленко Ганни Валентинівни отримавши кваліфіковану консультацію та лікування, позбавилась проблем, які так довго турбували. Тепер буде лікуватись тільки у неї.
Катерина 03-10-2022 Була на прийомі у гастроентеролога Світлани Сергіївни. Все дуже сподобалось, лікар була компетентна, привітна. Пояснення було доступною мовою. Щиро рекомендую!
Яна 23-09-2022 Инна Александровна — замечательный специалист! Поступила к ней напуганная, с острыми симптомами. Врач всё объяснила, успокоила и выписала простое и эффективное лечение. Большое спасибо!
Ольга 21-09-2022 Моя сім”я надзвичайно вдячна колективу медиків клініки Оксфорд Медікал. 31 серпня мій чоловік звернувся в консультативний центр Оксфорд Медікал до гастроентеролога. Лікар Ковчун Олександр Юрійович надзвичайно уважно поставився до нього і зважаючи на симптоматику наполяг на негайній госпіталізації. За його порадою ми обрали клініку Оксфорд Медікал і жодної миті не пошкодували про це. Моєму чоловікові наступного ранку зробили термінову операцію з приводу кишкової непрохідності. Операція була дуже складною, але професор Ліфшиць Юрій Зіновійович блискуче її провів. На жаль, чоловік звернувся до лікаря із значною затримкою, через це післяопераційний період проходив з ускладненнями. Майже 2 тижні персонал відділення інтенсивної терапії на чолі з завідуючим Правдолюбенком Іваном Михайловичем боровся за життя мого чоловіка. І недугу було переможено! Ми з дочкою надзвичайно вдячні всім лікарям, а особливо Івану Михайловичу за його самовіддану працю і за те, як він нас підтримував, роз’яснюючи, що відбувається і закликаючи не втрачати надію на одужання рідної людини. Всі лікарі - професор Ліфшиць Юриій Зиновійович, Правдолюбенко Іван Михайлович, Кочанов Ігор Веніамінович, Сирота Тетяна Петрівна, медичні сестри та санітарки відносились до нашого хворого з чуйністю та турботою. Перебування його в стаціонарі було максимально комфортним, що так важливо при тяжкому стані. Зараз наш хворий вже дома, набирається сил і разом з нами висловлює гарячу подяку медикам з Оксфорд Медікал
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up