(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Гастроентерологія - відгуки
Залишити відгук
Елена Сергеева 21-10-2021 Хочу выразить благодарность доктору Велагас Оксане Романовне за профессиональную консультацию, корректное отношение. Спасибо, я получила ответы на все свои вопросы и уверенность в том, что одолею свой недуг
СДД 19-10-2021 Был на приеме у доктора гастроэнтеролога Чеверды Т. Л. Прекрасный специалист, действительно хочет помочь в проблеме, не назначая лишних препаратов и анализов. Спасибо :)
Анастасия Невмержицкая 19-10-2021 Была на приеме у гастроэнтеролога, Чеверда Татьяна Леонидовна, врач очень приятная, понятно-доходчиво все обьясняет. Рекомендую.
инна микушева 19-10-2021 Прийом у лікарки гастроентеролога Чегерди т. Л. Пройшов продуктивно, надано консультацію повно та доступно. Призначено оптимальне обстеження.
Анна Кучеренко 19-10-2021 Была на приеме у Ермоленко, очень хороший специалист, все понятно объяснила, очень довольна приемом
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом