(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Тільки до 31 серпня, знижка -20% на будь-яку консультацію

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Гастроентерологія - відгуки
Залишити відгук
Сергій 03-08-2022 Прийемна атмосфера, хороші спеціалісти, задоволені відвідуванням клініки.
Татьяна 07-05-2022 Были 07.05.22 по адресу ул. И. Крамского, 9 на приеме у врача-гастроэнтеролога Джоракулиева Б.Б. Хочу отметить высокий уровень профессионализма, человечность и хорошее отношение к пациенту. Большое спасибо!Процедуру проводили под наркозом. Огромное спасибо врачу-анестезиологу Карпенко Анатолию! Настоящий профи и вертуоз своего дела. Первые слова мужа после наркоза: "анестезиолог - классный мужик!".Нельзя обойти стороной и сестричек - они милые, чуткие и внимательные. Спасибо!
Віта 12-02-2022 Була у лікарки кілька разів. Дуже привітна і чуйна. Ознайомилась з супутніми діагнозами і призначила дієве лікування. Щиро дякую за допомогу і людяність! Найкращі побажання.
Елена Бойко 02-12-2021 Дуже гарний лікар. Все по суті і все по темі. Все вислухала і допомогла. Лікар на своєму місці.
Сорокина татьянаи 26-10-2021 Лечилась у Анны Валентиновны и проходила у неё профилактические мероприятия много лет.Она умеет увидеть слабое место во всем организме , а не только в ракурсе заболеваний жкт, назначит те исследования, которые помогут выявить проблему.Пришли с мужем с язвой, а она обнаружила и диабет и ещё другие заболевания. Помогла со специалистами и назначением нужного лечения.Это тот специалист, который все знает о своих пациентах. Болеет за них душой. Врач от Бога.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом