(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Тільки до 31 серпня, знижка -20% на будь-яку консультацію

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Гінекологія - відгуки
Залишити відгук
Інна 02-08-2022 Доброго дня! Хочу виразити вдячність чудовому лікарю Олійник Анні Олексіївні, яка вела мою другу вагітність! 24/7 завжди була на зв'язку. Була не тільки гінекологом, а й психологом (у мене було багато страхів).

відділення: Гінекологія

Вероніка 01-08-2022 Дуже задоволена плановим прийомом лікарки-гінеколога Олійник А.О! Обирала по відгукам і не помилилась. Дуже позитивна та компетентна!

відділення: Гінекологія

Алина 28-07-2022 Была на приеме и могу сказать, что это самый спокойный поход к гинекологу. Все ясно и четко. Просто лучший врач!

відділення: Гінекологія

Ратушняк Наталья Ярославовна 26-07-2022 Хочу выразить огромную благодарность замечательному врачу, профессионалу своего дела, Врачу с большой буквы и просто хорошему человеку-Ратушняк Наталье Ярославовне. Операция прошла быстро, безболезненно, послеоперационной период без осложнений, врач всегда на связи и ответит на любые вопросы. Клиника на высшем уровне, все подготовлено заранее, медсестры, врачи-все знают своё дело. Палаты шикарные, оборудованы всем для комфортного пребывания, даже если вы попали внезапно с улицы. После операции покормили вкусным обедом. Я очень довольна врачом и всем окружавшим меня персоналом. Спасибо за отношение и ваш профессионализм!

відділення: Гінекологія

Мария 23-07-2022 Хочу подякувати за правильне обстеження та діагностику .Лисак Катерина Сергіївна,чудовий лікар-гінеколог ,була в неї на прийомі ,лікар все чітко пояснила ,взяла зішкріб на діагностику ,делікатно провела обстеження . Проблему вирішили , дуже вдячна за вашу працю

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом