(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Гінекологія - відгуки
Залишити відгук
Таїсія 23-02-2024 Хочеться відмітити професійного, компітентного, клієнтоорієнтовного лікаря-гінеколога Демуру Олену Валеріївну за її мегаЧуйну увагу до пацієта, за знання! Дякую

відділення: Гінекологія

Наталия 21-02-2024 Це не лікар, а просто диво!Коли всі шпигували мене пігулками та аналізами (які навіть не потрібні були) і крутили головою, лиш вона зупинила мій жах, їй достатньо було огляду і УЗД. За два місяці вона поставила мене ноги і при цьому я не вживала пакет пігулок. Вона ніколи не призначить лишнього, вона завжди має план дій , знає відповіді на всі запитання і розкаже все на мові пацієнта. Ірину Валеріївну знаю уже 5 років, мало того , що вона мене виходила , вона подарувала мені можливість мати дітей, ще й вела всю мою вагітність, навіть коли почалася війна , вона була зі мною. Завдяки цій перш за все людині та прекрасному спеціалісту ми маємо донечку якій уже півтора року) Я всім рекомендую, бо знаю про що говорю на ділі.

відділення: Гінекологія

Тетяна 19-02-2024 Неодноразово зверталася до Ірини Валеріївна, завжди допоможе розібратися в короткі терміни і допомогти вирішити питання по здоров’ю. Завжди уважно все вислухає, розпитає, підкаже, підтримає. Дуже їй вдячна за професіоналізм і людяність. Це кращий лікар, якому довіряю. Дякую.

відділення: Гінекологія

Анастасія 16-02-2024 Катерина Сергіївна - чудовий лікар! Приємна в спілкуванні, все детально роз'яснює, одним словом - класний спеціаліст, з задоволенням проходжу планові візити!

відділення: Гінекологія

Olga 09-02-2024 Вперше в житті була на прийомі у насправді професійного гінеколога!Лікар конструктивний,ввічливий, прийом результативний.Побільше би таких фахівців!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up