Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Гінекологія - відгуки
Залишити відгук
Марія 04-07-2024 Неймовірно приємний лікар, дуже уважний, спокійний, все чітко і зрозуміло пояснює!!!!! Моя щира рекомендація!!!!

відділення: Гінекологія

Марія 30-06-2024 До Ірини Валеріївна потрапила вперше і випадково.Але лікар приємно здивувала .Спокійна ,врівноважена ,задавала питання і відповідала на всі мої.Огляд пройшов і прекрасній атмосфері і лікування було підібрано з мінімумом ЛС.Дуже важливо що на візиті не відчуваєш дискомфорту ,а навпаки царить дружня атмосфера і підтримка пацієнта.Нарешті я знайшла свого лікаря!

відділення: Гінекологія

Іванна 10-06-2024 Дуже дякую Оксані Василівні за вирішення мого питання. Її підтримка та допомога були для мене надзвичайно важливими. Заспокоїла мене і надала необхідну допомогу.

відділення: Гінекологія

Анастасія 10-06-2024 Альона Вʼячеславівна-приклад, яким має бути справжній лікар! Уважна, чуйна, привітна, людяна, обстеження проходить максимально комфортно! Лікування призначається по суті, нічого зайвого, на всі питання лікар надає відповіді, нарешті я знайшла свого гінеколога!

відділення: Гінекологія

Олександра 04-06-2024 Хочу подякувати лікарю Мановицькій О.В. Чудовий лікар, обслуговуюсь вже декілька років унеї, допомогла вилікувати ерозію шийки матки та початкову стадію дисплазії. На даний момент я вже мама чудової донечки, вагітність також вела Оксана Вікторівна, пройшло все чудово. Тому дуже вдячна їй особисто) Дівчата та майбутні матусі, звертайтесь до даного лікаря, вона дійсно професіонал.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up