(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Гінекологія - відгуки
Залишити відгук
Rita 28-11-2021 Консультация у доктора прошла отлично, очень внимательный специалист, все понравилось.

відділення: Гінекологія

Роза 13-11-2021 Наблюдаюсь у Ярославы Анатольевны более 10 лет. Профессионал своего дела и хороший человек! Тактично и доходчиво все рассказывает. Отдельно благодарю за помощь не по своему профилю!

відділення: Гінекологія

Лариса 01-11-2021 Порекомендувала б такого лікаря, як Наталія Ярославівна всім жінкам. Сподобалась ввічливість, уважність і професіоналізм лікаря. Залишились дуже приємні враження після візиту. Дякую.

відділення: Гінекологія

Мирослава 21-10-2021 Мала первинну консультацію у лікаря-гінеколога Олійник А. О.. Зустрілась з компетентним спеціалістом, професіоналом своєї справи. Консультація і огляд був максимально комфортним і тактовним на психологічному і фізичному рівні. Я бажаю, щоб всі жінки і дівчата мали справу лише з такими високо-кваліфікованими спеціалістами, як Анна Олександрівна. Все в доступній для мене формі було обговорено і роз’яснено, чітко і по факту, абсолютно ніякого дискомфорту і тактовність лікаря оцінила на високому рівні. Я дуже задоволена і вважаю, що мені в цьому дуже пощастило, оскільки консультації гінеколога тепер не такі страшні. Моє питання і проблема були вирішені. Дякую, Оксфорд, за лікаря, який займається улюбленою справою і точно знаходиться на своєму місці!

відділення: Гінекологія

Карина Купрейчук 20-10-2021 Прийом у Нестеренко Ярослави Анатоліївни пройшов чудово. Все сподобалось. Привітний персонал.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом