(044) 204 40 40
+38 (099) 204 41 41 +38 (096) 204 41 41 Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

ЛОР (отоларингологія) - відгуки
Залишити відгук
Валентина 02-04-2024 Дуже вдячна Ользі Василівна за вчасно надану допомогу. Я нарешті знайшла справжнього спеціаліста в своїй справі. Все грамотно та чітко,без нічого зайвого. Бажаю лікарю натхнення та успіхів.
Ольга 10-10-2023 Від щирого серця хочу подякувати Вам, чудовий лікарю. Я щиро бажаю Вам успішно продовжувати рятувати своїх пацієнтів від будь-яких хвороб, завжди виправдовувати всі добрі надії і неодмінно знаходити вихід з будь-якої ситуації. Здоров’я Вам і Вашій родині, благополучної діяльності і щасливого довгого життя. Спасибі за Вашу працю, за Ваш професіоналізм, за Вашу самовідданість.
Анна 25-09-2023 Найкращий лікар! Нарешті я дихаю вільно без крапель і це вже за тиждень після операції. Дуже вдячна лікарю Володимиру Головко та персоналу за роботу і турботу. У лікарні відмінні умови. Лікар щоденно телефонував після операції - цікавився моїм самопочуттям і давав рекомендації щодо лікування під час реабілітаційного періоду. Однозначно рекомендую звертатися до Володимира Володимировича з ЛОР проблемами.
Микола 21-09-2023 Щиро дякую Володимиру Володимировичу за успішно проведену операцію, професіоналізм та золоті руки! Лікар кожен день цікавився моїм станом, підтримував та надавав рекомендації.Після операції у мене покращилося самопочуття, я знову став дихати! Безмежно Вам дякую!
Михайло Гончаренко 14-12-2022 Дуже гарний, уважний, фаховий спеціаліст-ЛОР.Рекомендую іншим.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up