(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Працюємо у звичному режимі: консультації лікарів, невідкладна допомога, хірургічний стаціонар

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Неврологія - відгуки
Залишити відгук
Людмила 07-06-2022 Сьогодні був візит до лікаря-невролога Ханенко Наталії Василівни.Довідчена, компетентна, уважна, щира та привітна лікарка. Новий лікар- це лотерея, але сьогодні я виграла джек-пот!)Вийшла емоційно здоровою людиною, а з чим прийшла, завдяки призначенням та рекомендаціям - підкоригуємо. Щиро вдячна

відділення: Неврологія

Александр 24-04-2022 Большая благодарность врачу Василенко Оксане Михайловне, подход и самое главное это прописаное лечение. Которое мне вернуло мне полноценную жизнь, которую не могли вернуть врачи в Израиле. Подход, общение, лечение, на высшем уровне!

відділення: Неврологія

Богдана Черникова 08-10-2021 Врач невропатолог, Василенко Оксана Михайловна, прямолинейная, прикольная женщина) увидела проблему, рассказала варианты, методы лечения. Радует,что есть понимание постепенного, наблюдательного лечения.

відділення: Неврологія

Олена Перепелиця 07-10-2021 Відвідала невролога Мехрзи-Федуна - повністю задоволена професійністю лікаря. Все пояснила і дала рекомендаціїРаджу не тільки невролога, а також клініку, адже персональпривітний та приємний

відділення: Неврологія

Мария Куркина 22-09-2021 Все очень понравилось, молодцы! Всегда хожу в эту клинику!

відділення: Неврологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом