(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Працюємо у звичному режимі: консультації лікарів, невідкладна допомога, хірургічний стаціонар

Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Офтальмологія - відгуки
Залишити відгук
Л. Святокум 16-06-2022 Хочу висловити велику подяку спеціалістам клініки Оксфорд Медікал Ліхошві Олександру Юрійовичу та Бондаренко Ользі Володимирівні за професійність. Щиро дякую їм за талант, і за людяність, і повагу до пацієнтів. Вдячність від мене особисто і моїх рідних, яким вони допомогли.Л. Святокум

відділення: Офтальмологія

Дашевская Татьяна 16-06-2022 Я, Дашевская Татьяна Владимировна, хочу выразить огромную благодарность врачу хирургу-офтальмологу Лихошве Александру Юрьевичу, за его профессионализм, внимательность, огромное сердце, внимательность к пациенту.Также хочу пожелать всему коллективу "Оксфорд Медикал" процветания в их нелегком труде.С благодарностью,Дашевская Т.В.13.06.22.

відділення: Офтальмологія

Пряников Александр 16-06-2022 Очень благодарен доктору Лихошве Александру Юрьевичу за чудесно проведенную операцию. Жизнь заиграла новыми красками и это вызывает чувство огромной благодарности. Отзывчивость, внимательность и, конечно, чудесные руки профессионала высшей категории.Благодарен и персоналу клиники за чудесно организованный весь процесс.Пряников Александр

відділення: Офтальмологія

Анна 23-01-2022 Хотіла б висловити велику вдячність Ользі Володимирівні, так як завдяки її професіоналізму та зацікавленості у допомозі пацієнту, мені, можливо, врятували здоров'я! Мала певні проблеми із зором, лікувалась до цього у 2 лікарів(безуспішно) та лише Ольга Володимирівна, завдяки своїй компетентності навіть не тільки в сфері офтальмології, змогла зробити припущення, що проблема зовсім у іншому. В;подальшому я звернулась до фахових лікарів і припущення Ольги Володимирівни були дійсно не безпідставні. Дуже дякую їй за професіоналізм! Буду радити всім знайомим даного професіонала своєї справи! ОксфорМедікал дякую за сервіс!

відділення: Офтальмологія

Татьяна 09-11-2021 Огромное спасибо,Александру Юрбевичу

відділення: Офтальмологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом