Записатись через кол-центр
Відділення

Відгуки клієнтів про напрям Ревматологія

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Залишити відгук

Як ми формуємо рейтинг?

Рейтинг формується з відгуків пацієнтів, кваліфікації, наукового ступеня.

Усі пацієнти проходять верифікацію модератором, щоб виключити фіктивні відгуки

Негативні випадки обов’язково розглядаються адміністрацією

Якщо конфліктну ситуацію врегульовано, негативна оцінка не впливає на рейтинг

Відгуки пацієнтів
Олена 16.06.2026
Дуже вдячна Людмилі Володимирівні за допомогу з лікуванням ревматоїдного артриту. Тривалий час турбували біль і скутість у суглобах, але після підібраної терапії стан значно покращився. Нарешті можу нормально рухатися без постійного дискомфорту.
Star Star Star Star Star
Валентина 04.06.2026
Кілька років турбував біль у суглобах, але чіткої відповіді щодо причини я не отримувала. Людмила Володимирівна уважно вивчила результати обстежень, призначила додаткові аналізи та допомогла встановити діагноз, пояснила результати аналізів та підібрала лікування. Уже через деякий час відчула помітне покращення. Дуже вдячна за професіоналізм і уважність.
Star Star Star Star Star
Руслан 13.05.2026
Звернувся до Інни Григорівни як до ревматолога через постійний дискомфорт у колінах і скутість зранку. Сподобалося, що лікарка дуже уважно ставиться до деталей і не робить поспішних висновків. Отримав чіткі рекомендації та пояснення щодо обстежень і лікування. Хороший спеціаліст.
Star Star Star Star Star
Софія 05.05.2026
Чудова консультація! Нарешті мені відповіли на всі мої питання, пояснили все, що я не розуміла та надали класні подальші рекомендації.
Star Star Star Star Star
Андрій 16.01.2026
Звернувся через висипання й біль у суглобах. Лікарка швидко пояснила простими словами, як це лікується. Дуже вдячний за підтримку і нормальне, людське ставлення.
Star Star Star Star Star
Олена 07.01.2026
Потрапила до Вікторії Володимирівни після кількох безрезультатних консультацій в інших спеціалістів. Тут уперше не намагалися «підганяти» симптоми під стандартний діагноз. Лікарка дуже уважно порівняла скарги, аналізи й перебіг стану. Дуже приємний спеціаліст, викликає довіру. Прийом був неспішний і залишив відчуття, що ситуацію реально аналізують, а не просто лікують окремі прояви.
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.