(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Травматологія та ортопедія - відгуки
Залишити відгук
Bastet T. 03-09-2021 Дралов Ярослав Сергеевич. Травматолог. Были на приёме. Доступное лечение. Компетентен. Рекомендую.
Виктория Войтенко 21-06-2021 Посещала ортопеда-травматолога Дралова Я. Г. в клинике на Глубочицкой 40 х.Хороший доктор, быстро и тщательно оценил степень травмы, показательно объяснил что не так, ответил на все вопросы.
Инна Домогалова 18-05-2021 Дякую працівникам клінніки. Я запізнилась на прийом до лікаря . Мені не відмовили у прийомі. Отримала кваліфіковану допомогу і консультацію від оікара ортопеда Шмиголя І. А. :)
Ylia Galay 11-05-2021 Обслоговуванн було на вищому рівні! Лікар Дралов,був приємний. Усе вислухав і чітко пояснив суть лікування. Дякую!
Ванда Борусевич 10-05-2021 Звертаюся до "Оксфорд медікал" вже не вперше. Сервіс на високому рівні. Все сподобалося. Лікар Дралов Я. С. дуже чітко все пояснив. Швидко допомогли у вирішенні проблеми.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом