(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

УЗ діагностика - відгуки
Залишити відгук
Ян 01-04-2024 Компетентний, уважний лікар. Гарно провів діагностику та описав проблему. Звертаємось вже не перший раз. Дякуємо та бажаємо наснаги!

відділення: УЗ діагностика

Євгенія 29-02-2024 Дякую, за вичерпо надану інформацію по всім моїм питанням. Лікар уважний, кваліфікований. Буду звертатись повторно.

відділення: УЗ діагностика

Андрій 27-02-2024 На вихідних виникла проблема щодо термінового УЗД обстеження доньки для уточнення діагнозу. Єдиною на Оболоні клінікою, яка допомогла оперативно вирішити це питання у зручний для нас час - Оксфорд Медікал. Обстеження проводила Насибян Сона Давидівна. За своє життя, я багато разів проходив УЗД. Однак, більш професійного, грунтовного та уважного до дрібниць підходу я не зустрічав. Ця тендітна доброзичлива жінка - справжній Лікар з великої літери, яка допомогла визначити діагноз доньці. Щиро їй вдячний, а також усьому персоналу оболонського відділення Оксфорд Медікал.

відділення: УЗ діагностика

Тихон 12-02-2024 Приємно вражений після відвідування лікаря Мороз М.М. Робила УЗД серця. Явно відчуваються енциклопедичні знання і багаторічний досвід в своїй професії. А вміння доступно пояснити клієнту суто медичні моменти залишають тільки приємні відчуття після спілкування. Дякую!

відділення: УЗ діагностика

Вадим 27-01-2024 Дуже класний діагност, щира людина .

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up