(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Сімейний лікар - відгуки
Залишити відгук
Олександр 06-05-2024 Дуже дякую за професіональну консультацію та лікування лікарю Назаркевич Євгенії Макарівні.

відділення: Сімейний лікар

Світлана Володимирівна 06-05-2024 Дуже вдячна за доброзичливу атмосферу в клініці в Ірпені. Отримала дуже кваліфіковану медичну допомогу від сімейного лікаря, кардіолога та невролога. Дякую за допомогу та рекомендую.

відділення: Сімейний лікар

Юрій 06-05-2024 Користуюсь послугами клініки в Ірпені, завжди залишаюсь задоволеним рівнем обслуговування: всі співробітники професійні, привітливі, доброзичливі, гордий тим, що в нас, в Україні є медичні заклади світового рівня!

відділення: Сімейний лікар

Євгеній З. 02-05-2024 Дуже сподобався лікар, легкий в спілкуванні та доступно пояснює!

відділення: Сімейний лікар

Альона 25-04-2024 Хочу подякувати лікарю Казаркевич Євгенії Я звернулась до лікаря з боллю в спині, лікар вислухала всі симптоми, відправила на експрес тест на COVID-19 + грип (чим здивувала мене)Але результат тесту мене здивува ще більше. Це був COVIDПризначення було дуже простим, але через чотири дні, я відчула повне виздоровлення.І що мене здивувало ще сильніше, я до візиту до Євгенії 2 місяці мучалась з насморком, походи до лорів не допомогли, а призначення лікаря Казаркевич за 5 днів вилікувала мій насморкДякую вам огроменне, за ваш досвід, увагу, світлий розум)))

відділення: Сімейний лікар

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up