(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Сімейний лікар - відгуки
Залишити відгук
Павло 03-12-2023 Хочу подякувати лікарю Ірині Черепаха, на Михайла Гришка 1. Чуйна і уважна людина, як спеціаліст з великим багажем практики - розгорнуто отримав відповіді на всі запитання, ризики та майбутні дії по покращенню здоров'я. Дуже рідкісне гармонійне співвідношення приємної і уважної людини з багажем практики та знань по суті. Приємно здивований. Раджу, будете також задоволені.

відділення: Сімейний лікар

Аліна 15-11-2023 Дуже гарна клініка

відділення: Сімейний лікар

Лариса 09-11-2023 Олена Юріївна досвідчений лікар. Уважна, приємна в спілкуванні.Поставила правильний діагноз і призначила оптимальне лікування.Я відчула покращення стану здоровья після двох-трьох днів лікування. Продовжую дотримуватияь рекомендацій, сподіваюсь на швидке одужання. Рекомендую

відділення: Сімейний лікар

Тетяна 08-11-2023 Хочу висловити подяку лікарю на Оболоні Тимченко Марії Олександрівні. Лікар з великої літери! Уважна, без лишнього навʼязування, все чітко і по справі. Все пояснила декілька разів, розпитала, проконсультувала. Дуже приємно, що є молоді лікарі і такі професіонали. Щиро дякую!

відділення: Сімейний лікар

Людмила 25-10-2023 Терапевт Нікуровська Любов дуже уважна та відповідально відноситься до своєї роботи, дякую за лікування

відділення: Сімейний лікар

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up