We carry out planned procedures and surgery

Reviews

We always aim at enhancing the level of services in the chain of clinics "Oxford Medical" and are greatful to you for your positive review. We are taking into account all comments and suggestions, which refer to our work. Thank you for your choice. 

Family Medicine - reviews
Leave a recall
Алексей 02-12-2021 Большое спасибо сотрудникам клиники, за вежливое и внимательное отношение. И большая благодарность Дмитрию Николаевичу за квалифицированную помощь.
Алёна 13-11-2021 Спасибо всё сделали быстро и аккуратно
Diatlenko Nataliia 06-11-2021 Я захворіла на ковід, упродовж 10 днів хвороби мене супроводжувала лікар Ірина Юріївна Черепаха. За допомогою цього чудового лікаря моя хвороба пройшла спокійно, я постійно мала доступ до спілкування з нею, пані Ірина вчасно доповнювала чи корегувала призначення. Мій досвід спілкування з цим лікарем дає підставу для висновку про її повну відповідність деодеонтологічним засадам, що дійсно допомагає легше пережити хворобу і швидше повернутися до повноцінного життя. Рада знайомству з цим чудовим лікарем і бажаю пані Ірині подальших успіхів у її професійному житті!
Оксана Василенко 03-11-2021 Хочу виразити свою вдячність Дорощук М.З. Дуже приємна, людяна і компетентна лікарка, якій довіряєш і до якої хочеться повертатися знову і знову. Не можу не відмітити, що тут дуже комфортний у спілкуванні персонал
Ю М 21-10-2021 Чудові лікарі, особливо Тетяна Іванівна. Спокійна атмосфера і добре ставлення до пацієнтів. Рекомендую.
Leave a recall
Your personal information will not be published on the site
Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Your personal information will not be published on the site
up

make an appointment

If you can not find the desired information - contact us convenient for you