Київ
Виберіть місто
Клініки в Києві
Замовити дзвінок:
Відділення
Відгуки клієнтів про напрям Стоматологія
Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.
Відгуки пацієнтів
Даниил 18.12.2025
Вже був у цього лікаря багато разів і жодного разу не пожалкував. Майстер своєї справи.
Юлія 07.12.2025
Це найкращий лікар стоматолог, якого я зустрічала взагалі, врятувала мені не один зуб. Дуже їй вдячна! Через великий проміжок часу зверталася за консультацією до багатьох інших спеціалістів не в Києві і вони, коли бачили результати її роботи рекомендували лікувати зуби у цього лікаря й надалі.
Альона Омельченко 05.12.2025
Велика подяка Анжеліці Шахівні! В мене була реставрація 19 зубів! Все пройшло швидко, комфортно та з турботою! Також дякую асистенту лікаря! Анжеліка Шахівна була зі мною і у інших спеціалістів, тому всі лікарі і взагалі персонал клініки - це колектив, який уважний, турботливий і чутливий до кожного пацієнта!
Павло 05.12.2025
Звернувся вперше і залишився задоволений. Лікар уважний, працює впевнено та обережно. Пломба встановлена гарно, дискомфорту немає. Рекомендую!
Марія 28.11.2025
Лікувала карієс у Ігоря Михайловича. Процедура пройшла спокійно й без болю, лікар працює акуратно та впевнено. Пломба виглядає дуже природно. Залишилася задоволена візитом.
Олександра 27.11.2025
Прийшовши до кабінету Назарія Олександровича я відчула хвилювання, тремтячи сівши у крісло, перехрестилася, 😅 лікар та його асистентка були такими спокійними та привітними, що я одразу заспокоїлася. Процедура пройшла настільки швидко й акуратно, що я досі не впевнена, чи це справді було видалення. 😂 Болю практично не було, а на другий день я почувалася так, ніби моїх зубів мудрості і не існувало. Лікар професійно проконсультував мене щодо всіх аспектів відновлення після видалення зубів. Якщо ви боїтеся стоматологів так само, як і я — вам точно до Назарія Олександровича. Він робить чудеса: навіть видалення чотирьох зубів мудрості може пройти весело і безболісно! 😀 Дякую Вам! 🫂
Записатись через кол-центр
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр