Записатись через кол-центр
Відділення

Відгуки клієнтів про напрям Стоматологія

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Залишити відгук
Відгуки пацієнтів
Даниил 18.12.2025
Вже був у цього лікаря багато разів і жодного разу не пожалкував. Майстер своєї справи.
Star Star Star Star Star
Юлія 07.12.2025
Це найкращий лікар стоматолог, якого я зустрічала взагалі, врятувала мені не один зуб. Дуже їй вдячна! Через великий проміжок часу зверталася за консультацією до багатьох інших спеціалістів не в Києві і вони, коли бачили результати її роботи рекомендували лікувати зуби у цього лікаря й надалі.
Star Star Star Star Star
Альона Омельченко 05.12.2025
Велика подяка Анжеліці Шахівні! В мене була реставрація 19 зубів! Все пройшло швидко, комфортно та з турботою! Також дякую асистенту лікаря! Анжеліка Шахівна була зі мною і у інших спеціалістів, тому всі лікарі і взагалі персонал клініки - це колектив, який уважний, турботливий і чутливий до кожного пацієнта!
Star Star Star Star Star
Павло 05.12.2025
Звернувся вперше і залишився задоволений. Лікар уважний, працює впевнено та обережно. Пломба встановлена гарно, дискомфорту немає. Рекомендую!
Star Star Star Star Star
Марія 28.11.2025
Лікувала карієс у Ігоря Михайловича. Процедура пройшла спокійно й без болю, лікар працює акуратно та впевнено. Пломба виглядає дуже природно. Залишилася задоволена візитом.
Star Star Star Star Star
Олександра 27.11.2025
Прийшовши до кабінету Назарія Олександровича я відчула хвилювання, тремтячи сівши у крісло, перехрестилася, 😅 лікар та його асистентка були такими спокійними та привітними, що я одразу заспокоїлася. Процедура пройшла настільки швидко й акуратно, що я досі не впевнена, чи це справді було видалення. 😂 Болю практично не було, а на другий день я почувалася так, ніби моїх зубів мудрості і не існувало. Лікар професійно проконсультував мене щодо всіх аспектів відновлення після видалення зубів. Якщо ви боїтеся стоматологів так само, як і я — вам точно до Назарія Олександровича. Він робить чудеса: навіть видалення чотирьох зубів мудрості може пройти весело і безболісно! 😀 Дякую Вам! 🫂
Star Star Star Star Star
Записатись через кол-центр
в клініці
online
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Цей сайт захищений технологією reCAPTCHA, а також застосовуються Політика конфіденційності та Умови надання послуг Google.
Привіт!
Давай піклуватись
про здоров’я:
Записатись через кол-центр

Ми застосовуємо файли cookies та інші технології для того, щоб запам'ятати Ваші уподобання та дізнатися, як саме Ви користуєтесь сайтом та взаємодієте з ним.

Використовуючи наш сайт, Ви також погоджуєтесь з умовами "Угоди користувача" та "Положення про обробку та захист персональних даних". Натискаючи "ПОГОДЖУЮСЬ", Ви надаєте згоду на обробку Ваших даних.