записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Кольорові пломби

Лікування зубів необхідно починати в ранньому віці, при цьому важливо зробити все, щоб відвідування дитячого стоматолога не лякало дитини. Кольорові пломби - відмінний спосіб відвернути і захопити дитину, щоб перетворити візит до лікаря на розвагу.

ЧОМУ КОЛЬОРОВІ ПЛОМБИ КРАЩЕ?

Яскраві і міцні кольорові пломби, застосовувані дитячими стоматологами клініки «Оксфорд Медікал», розроблені спеціально для лікування дітей. Вони мають ряд переваг:

  • швидкість лікування - пластичний матеріал пломби легко наноситься на зуби, а ваша дитина проводить мінімально необхідний час в кріслі лікаря;
  • стійкість - рідкий композит, який є матеріалом пломби, краще заповнює порожнини зуба, щільно прилягає до емалі, забезпечуючи максимально тривалий термін служби;
  • універсальність - підходить для лікування молочних і корінних зубів, застосовується для установки пломб і герметизації фісур;
  • довговічність - пломба може служити до трьох років, що є дуже великим терміном для молочних зубів.

Ще одна перевага кольорової пломби в тому, що якщо вона все ж стирається, то це дуже легко помітити і вчасно відвести дитину до лікаря.

Найважливіше те, що процес лікування перетворюється на ігровий: дитина сама може вибрати колір пломби і відразу ж оцінити результат. У цей момент у дитини формується інтерес до своїх зубів і це відмінний привід для того, щоб привчити дитину до постійної гігієни порожнини рота.

ВСТАНОВЛЕННЯ КОЛЬОРОВИХ ПЛОМБ ДЛЯ ДІТЕЙ

Дитячі стоматологи клініки «Оксфорд Медікал» у своїй роботі застосовують кольорові пломби Rainbow Flow, які поставляються в шести можливих кольорах: помаранчевому, жовтому, зеленому, синьому, фіолетовому і рожевому.

Уже в кабінеті у лікаря дитина може вибрати, якого кольору пломби їй поставити. Цей момент лікар використовує для вибудовування довірчих відносин зі своїм маленьким пацієнтом, щоб подальші маніпуляції не сформували у малюка негативних асоціацій з відвідуванням стоматолога.

Після обробки зуба пломба, що має напіврідку консистенцію, заповнює порожнину і вирівнюється лікарем. Матеріал стає твердим під світлом спеціальної ультрафіолетової лампи. Після цього дитині демонструється, якими яскравими і красивими стали її зуби.

Як результат - щаслива і задоволена дитина зі здоровими зубами, яка в наступний раз із задоволенням повернеться до свого стоматолога.

ЧОМУ ВАЖЛИВО ЛІКУВАТИ МОЛОЧНІ ЗУБИ?

Багато батьків упевнені, що в лікуванні молочних зубів немає необхідності, так як з часом вони все одно випадуть. Насправді ураження молочного зуба може торкнутися навколишніх тканин і зачатків корінних зубів, в результаті ускладнюється їх подальше прорізування.

Молочні зуби дуже швидко руйнуються, тому нерідкі випадки, коли молочний зуб випадає раніше, ніж готовий прорізатися постійний. Відсутність одного зуба призводить до зміщення інших, порушення прикусу, проблем з дикцією і навіть зміни овалу обличчя. Всі ці проблеми усуваються, але тільки шляхом тривалого ортодонтичного лікування - дитині доводиться носити брекети.

Підтримувати здоровими зуби вашого малюка - основне завдання дитячих лікарів стоматологічного відділення клініки «Оксфорд Медікал», на прийом до яких ви можете записатися по телефону (044) 204 40 40.

послуги відділення Дитяча стоматологія Ціна
  
 Панорамна рентгенографія дитяча (діагностична) 200 грн
 Фторування зубів (1 зуб) 80 грн
 Фторування зубів (1 щелепа) 600 грн
 Надання швидкої допомоги (відкриття зуба, створення відтоку)330 грн
 Профілактична чистка зубів змінний прикус 440 грн


Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

З детальним прайсом ви можете ознайомитися в клініці «Оксфорд Медікал Київ»

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки