записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 
 

Фторування зубів

Фторування зубів в дитячій стоматології клініки "Оксфорд Медікал Київ"Фторування (і ремінералізація) - це нанесення на поверхню зубів спеціальних розчинів, багатих іонами фтору. Фторування - важлива міра профілактики, що дозволяє попередити розвиток карієсу у дітей. Процедура проста і абсолютно безболісна, тому не тільки захищає зуби дитини, а й показує, що візит до стоматолога - це не страшно і не боляче.

Навіщо робити фторування?

Іони фтору перешкоджають впливу кислого середовища в роті дитини, тим самим не даючи розмножуватися бактеріям, що викликають карієс.

Важливо усвідомлювати, що фторування, поряд з професійним чищенням зубів, - міра профілактики карієсу, але не його лікування. Тобто, регулярне фторування дозволить уникнути появи карієсу, але при його появі спочатку необхідно лікувати карієс, а вже потім проводити фторування.

Проводити процедуру фторування зазвичай рекомендують з віку 1,5 - 2 років з регулярністю від двох до п'яти разів на рік (точно скаже дитячий стоматолог після огляду). Це дозволяє захиститися від:

  • карієсу
  • підвищеної чутливості зубів
  • підвищеної стертості емалі
  • пошкоджень емалі

Дуже важливо фторувати зуби в період їх прорізування або зміни. Зуб, що  нещодавно прорізався, як молочний, так і корінний, покритий емаллю, в якій недостатньо фтору та інших активних матеріалів. Саме в цей час зуб особливо вразливий для карієсу.

Також фторування необхідне в підлітковому віці, коли, внаслідок активного росту організму і гормональних змін, підвищується в'язкість слини, що згубно впливає на зубну емаль. Крім того, фторування потрібно проводити при установці брекет-систем.

Брак фтору і мінералів покривається за допомогою ремінералізації, більш відомої, як фторування.

Процедура фторування зубів

Фторування зубів у дитячій стоматології клініки "Оксфорд Медікал Київ"Фторуванню зубів передує процедура підготовки, яка полягає в лікуванні карієсу та механічній чистці зубів, що дозволяє позбутися зубного нальоту. Після цього зуби дитини покривають фторлаком за допомогою спеціального пензлика і підсушують теплим повітрям або під світлом спеціальної лампи. Для досягнення максимального ефекту необхідно 3-4 процедури фторування.

При регулярному фторування і чищенні зубів вдасться вберегти зуби дитини від безлічі проблем, а єдиним приводом для дитини відвідувати стоматолога буде профілактичний огляд.

Записуйтеся на прийом дитячого стоматолога в клініці «Оксфорд Медікал Київ» за тел. (044) 204-40-40

 ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки