(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Інгаляції

Інгаляції Оксфорд МедікалЛікування інгаляціями - давній і ефективний метод терапії безлічі захворювань. Інгаляції в сучасній медицині проводяться за допомогою небулайзерів та спеціальних препаратів, що мають мало спільного з домашніми паровими інгаляціями.

ПЕРЕВАГИ НЕБУЛАЙЗЕРНОЇ ІНГАЛЯЦІЇ

Інгаляції бувають декількох видів: парові, аерозольні та небулайзерні. Перші полягають у вдиханні з парою дрібних часточок корисних речовин, другі - в їх розпиленні під тиском. У небулайзері під тиском повітря, створюваним потужним компресором, розчин лікувального препарату розбивається на дрібні дисперсні частинки, які і вдихаются пацієнтом.


Небулайзерна інгаляція - найбільш ефективний і безпечний вид інгаляції. Важливо, що пацієнт вдихає тільки повітря і частинки ліків, без супутніх газів, що створюють тиск всередині інгалятора. Крім того, пацієнт вдихає повітря кімнатної температури, завдяки чому виключений ризик опіку слизових оболонок.

КОЛИ ПОТРІБНІ ІНГАЛЯЦІЇ?

Інгаляції показані при таких захворюваннях:

Також можливе проведення інгаляцій в процесі одужання після запалення легенів.
За допомогою небулайзера можливе застосування:

  • препаратів, що розширюють бронхи;
  • коштів для розрідження мокроти і поліпшення відхаркування;
  • гормональних препаратів;
  • протиалергічних препаратів;
  • антибіотиків і антисептиків;
  • сольових розчинів.

Інгаляції проводити не можна при тяжкій серцевій недостатності, аритмії, легеневих кровотечах і пневмоторакс.

ПРОВЕДЕННЯ ІНГАЛЯЦІЇ

Інгаляції прийнято вважати лікуванням малоефективним через те, що в інгаляціях, що проводяться в домашніх умовах, часто застосовуються невідповідні препарати або невірні методи.


Інгаляція, що проводиться за всіма правилами, із застосуванням спеціальних препаратів - дуже ефективний засіб доставки лікарських препаратів в дихальні шляхи. Тому проходити курс інгаляцій краще під керівництвом досвідчених медичних працівників, які знають, які саме препарати і в яких дозах будуть найбільш ефективними для пацієнта.


У клініці «Оксфорд Медікал» інгаляційні процедури проводяться в відділенні денного стаціонару, що дозволяє пацієнтам отримувати ефективне лікування, відвідуючи клініку тільки для проведення інгаляції.


Для інгаляційної терапії в клініці застосовується небулайзер швейцарського виробництва dr. Frei, відповідний для проведення інгаляцій як дорослим, так і дітям.


 Записатися на інгаляцію в денний стаціонар клініки «Оксфорд Медікал» можна за телефоном або використовуючи форму на сайті.

( Рейтинг: 4.81, голосів: 37 )

відгуки
Bohdan Khomenko 24-03-2021 Клініка сподобалася. Привітний персонал, хороші спеціалісти
Тетяна 21-03-2021 Хочу подякувати чудовій медсестрі Яніні ( не запам'ятала прізвище) . Багато де здавала аналізи,але вона найкраща - абсолютно безболісно, з посмішкою, швидко. Ні синяків від проколу, ні довгих пошуків вени. Дякую Вам!
Татьяна 15-03-2019 Огромное спасибо Доктору-неврологу Канивцу Руслану Васильевичу за лечение, внимание, тактичность, положительные эмоции на протяжении всего лечения в его отделении. Отдельное спасибо медсестре Катеньке в дневном стационаре. Большой профессионал, лёгкая и точная рука, даже с моими проблемными венами. И вообще, весь персонал клиники достоин уважения и благодарности. Спасибо всем!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом