(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Тубус-кварц

Процедура тубус-кварц в КиєвіУФО (ультрафіолетове опромінення) або тубус-кварц - процедура знайома з дитинства майже кожному, що не применшує її ефективності в лікуванні хвороб носоглотки. Тубус-кварц залишається одним з найнадійніших і безпечних способів знищення патологічної мікрофлори, а тому часто призначається терапевтами, сімейними лікарями та отоларингологами.

КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ТУБУС-КВАРЦ

Терапія із застосуванням ультрафіолетових променів ефективна в лікуванні ряду хвороб:

 • ГРВІ (застуди);
 • нежиті (в тому числі і алергічного риніту);
 • хронічного тонзиліту (запалення мигдалин);
 • зовнішнього отиту (запалення зовнішнього вуха);
 • фарингіту;
 • аденоідиту;
 • повільного загоєння ран.

Також ультрафіолетове опромінення може призначатися в період одужання при грипі, як ефективний засіб профілактики можливих ускладнень. У деяких випадках доречно проведення процедури при хворобах шкіри (деякі форми екземи та дерматитів).

ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ОПРОМІНЕННЯ 

Процедура проста, безболісна і триває не більше декількох хвилин. Такого роду терапія зазвичай проводиться в рамках денного стаціонару - пацієнту необхідно з'являтися в клініці тільки для проведення сеансу лікування.


Зазвичай тривалість сеансу коливається від 15 секунд до трьох хвилин. Лікувальний курс починається з мінімального часу впливу, поступово збільшуючись. Сеанси проводяться щодня, а курс лікування зазвичай включає від 5 до 10-12 процедур.


Під час процедури пацієнт знаходиться в сидячому положенні, поки через спеціальні насадки необхідну ділянку шкіри або слизових піддається впливу ультрафіолетових променів.

ЯК ДІЄ ТУБУС-КВАРЦ?

В основі процедури лежить інтенсивний вплив ультрафіолетових променів з певною довжиною хвилі (в діапазоні 400-180 нм), яке поглинається поверхнею шкіри або слизової, проникаючи в них на глибину до 1 міліметра.


Ультрафіолетове опромінення має сильну бактерицидну дію, знищуючи бактерії і віруси. У відповідь на ультрафіолетове опромінення організм виділяє біологічно активні речовини, які посилюють:

 • кровообіг;
 • живлення органів на клітинному рівні;
 • проникність мембран клітин;
 • діяльність ферментів;
 • обмін речовин.

 Ультрафіолетове випромінювання має болезаспокійливий ефект, активізує діяльність імунної системи, зменшує реакцію організму на алергени, покращує опірність організму несприятливим факторам навколишнього середовища.


Проте, ультрафіолетові промені, використовувані в тубус-кварц, мають ряд протипоказань: наявність злоякісних пухлин, погане згортання крові, туберкульоз легень в активній стадії і підвищену чутливість до впливу світла.


Записатися на тубус-кварц в денний стаціонар клініки «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або скориставшись формою на нашому сайті.

послуги Відділення Денний стаціонарЦіна
Тубус кварц (1 процедура) 100.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
15-03-2019 Огромное спасибо Доктору-неврологу Канивцу Руслану Васильевичу за лечение, внимание, тактичность, положительные эмоции на протяжении всего лечения в его отделении. Отдельное спасибо медсестре Катеньке в дневном стационаре. Большой профессионал, лёгкая и точная рука, даже с моими проблемными венами. И вообще, весь персонал клиники достоин уважения и благодарности. Спасибо всем!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом