(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Зверніть увагу! Ми проводимо планові операції в стаціонарі

Процедура тубус-кварц

Процедура тубус-кварц в КиєвіУФО (ультрафіолетове опромінення) або тубус-кварц - процедура знайома з дитинства майже кожному, що не применшує її ефективності в лікуванні хвороб носоглотки. Тубус-кварц залишається одним з найнадійніших і безпечних способів знищення патологічної мікрофлори, а тому часто призначається терапевтами, сімейними лікарями та отоларингологами.

КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ТУБУС-КВАРЦ

Терапія із застосуванням ультрафіолетових променів ефективна в лікуванні ряду хвороб:

 • ГРВІ (застуди);
 • нежиті (в тому числі і алергічного риніту);
 • хронічного тонзиліту (запалення мигдалин);
 • зовнішнього отиту (запалення зовнішнього вуха);
 • фарингіту;
 • аденоідиту;
 • повільного загоєння ран.

Також ультрафіолетове опромінення може призначатися в період одужання при грипі, як ефективний засіб профілактики можливих ускладнень. У деяких випадках доречно проведення процедури при хворобах шкіри (деякі форми екземи та дерматитів).

ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ОПРОМІНЕННЯ 

Процедура проста, безболісна і триває не більше декількох хвилин. Такого роду терапія зазвичай проводиться в рамках денного стаціонару - пацієнту необхідно з'являтися в клініці тільки для проведення сеансу лікування.


Зазвичай тривалість сеансу коливається від 15 секунд до трьох хвилин. Лікувальний курс починається з мінімального часу впливу, поступово збільшуючись. Сеанси проводяться щодня, а курс лікування зазвичай включає від 5 до 10-12 процедур.


Під час процедури пацієнт знаходиться в сидячому положенні, поки через спеціальні насадки необхідну ділянку шкіри або слизових піддається впливу ультрафіолетових променів.

ЯК ДІЄ ТУБУС-КВАРЦ?

В основі процедури лежить інтенсивний вплив ультрафіолетових променів з певною довжиною хвилі (в діапазоні 400-180 нм), яке поглинається поверхнею шкіри або слизової, проникаючи в них на глибину до 1 міліметра.


Ультрафіолетове опромінення має сильну бактерицидну дію, знищуючи бактерії і віруси. У відповідь на ультрафіолетове опромінення організм виділяє біологічно активні речовини, які посилюють:

 • кровообіг;
 • живлення органів на клітинному рівні;
 • проникність мембран клітин;
 • діяльність ферментів;
 • обмін речовин.

 Ультрафіолетове випромінювання має болезаспокійливий ефект, активізує діяльність імунної системи, зменшує реакцію організму на алергени, покращує опірність організму несприятливим факторам навколишнього середовища.


Проте, ультрафіолетові промені, використовувані в тубус-кварц, мають ряд протипоказань: наявність злоякісних пухлин, погане згортання крові, туберкульоз легень в активній стадії і підвищену чутливість до впливу світла.


Записатися на тубус-кварц в денний стаціонар клініки «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном або скориставшись формою на нашому сайті.

( Рейтинг: 4.58, голосів: 40 )

відгуки
Bohdan Khomenko 24-03-2021 Клініка сподобалася. Привітний персонал, хороші спеціалісти
Тетяна 21-03-2021 Хочу подякувати чудовій медсестрі Яніні ( не запам'ятала прізвище) . Багато де здавала аналізи,але вона найкраща - абсолютно безболісно, з посмішкою, швидко. Ні синяків від проколу, ні довгих пошуків вени. Дякую Вам!
Татьяна 15-03-2019 Огромное спасибо Доктору-неврологу Канивцу Руслану Васильевичу за лечение, внимание, тактичность, положительные эмоции на протяжении всего лечения в его отделении. Отдельное спасибо медсестре Катеньке в дневном стационаре. Большой профессионал, лёгкая и точная рука, даже с моими проблемными венами. И вообще, весь персонал клиники достоин уважения и благодарности. Спасибо всем!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом