(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Безкоштовне КТ легень для курців.Докладніше

Соляна кімната

Галотерапія або спелеотерапія - це лікувальні сеанси перебування в повітрі, насиченому мікрочастинками солі і мінералів. У мікрокліматі соляної кімнати, максимально наближеному до умов природних соляних печер, практично відсутні алергени і забруднювачі, міститься висока кількість іонів солі. Таке повітря корисне пацієнтам з хворобами дихальної системи, схильністю до алергічних реакцій, легкими стадіями гіпертонічної хвороби.

Для кого корисна соляна кімната?

Для відвідування соляної кімнати потрібне направлення, яке зазвичай виписується терапевтом або педіатром. Можливе призначення і іншим фахівцем, наприклад, алергологом. Консультація лікаря необхідна, щоб переконатися в наявності показань і відсутності протипоказань. Тільки в такому випадку відвідування соляної кімнати буде максимально ефективним і безпечним для пацієнта.

Соляна кімната в клініці Оксфорд МедікалСеанси спелеотерапії показані:

  • пацієнтам з хронічним бронхітом і ЛОР-хворобами (гайморити, фарингіти);
  • алергікам;
  • людям з підвищеним тиском (артеріальною гіпертензією);
  • схильним до надмірної ваги;
  • при неврозах;
  • пацієнтам з хворобами шлунково-кишкового тракту;
  • на початкових стадіях бронхіальної астми.

У той же час, відвідування соляної кімнати пацієнтам з гострим бронхітом або бронхіальною астмою на етапі загострення - протипоказано. Також сеанси галотерапії шкідливі пацієнтам з хворобами нирок, туберкульозом, лихоманкою, коронарною недостатністю та онкологічними патологіями. При наявності хоча б одного з перерахованих протипоказань, відвідування соляної кімнати не рекомендується. Клаустрофобія також може ускладнити або ж зробити неможливим відвідування соляної кімнати.

Як проходить сеанс у соляній кімнаті?

Сеанси спелеотерапії в клініці «Оксфорд Медікал» проводяться щогодини, тому важливо не спізнюватися, щоб не скорочувати свого часу перебування в соляній кімнаті. Під час сеансу пацієнти знаходяться в комфортабельних кріслах. Всього соляна кімната розрахована на одночасне лікування максимум 8 чоловік.

Сеанс галотерапії - це не тільки лікувальна процедура, але і можливість відпочити і розслабитися, не відволікаючись на зовнішні подразники (розмови, мобільні пристрої і ін.). В ідеалі процедуру потрібно проходити в розслабленому стані - тоді вона буде надавати не тільки фізіологічний, а й психологічний ефект.

Як діє галотерапія?

Мікроскопічні кристали солі, розпорошені в повітрі, з легкістю проникають в дихальну систему людини. Їх цілющий ефект заснований на антибактеріальних, протизапальних і муколітичних властивостях солі. Вдихання соляного аерозолю розріджує мокротиння, полегшує виведення слизу з легенів, полегшує дихання.

Після курсу галотерапії полегшується кашель, зменшується задишка, зменшується потреба у використанні інгаляторів, збільшується опірність організму захворюванням, що передаються повітряно-крапельним шляхом. У пацієнтів з алергією або бронхіальною астмою вдається досягти більш тривалих періодів ремісії.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Денний стаціонарЦіна
1 сеанс у соляній кімнаті 80.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
Татьяна 15-03-2019 Огромное спасибо Доктору-неврологу Канивцу Руслану Васильевичу за лечение, внимание, тактичность, положительные эмоции на протяжении всего лечения в его отделении. Отдельное спасибо медсестре Катеньке в дневном стационаре. Большой профессионал, лёгкая и точная рука, даже с моими проблемными венами. И вообще, весь персонал клиники достоин уважения и благодарности. Спасибо всем!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом