(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

УВЧ-терапія

Ультрависокочастотна терапіяЛікування ультрависокочастотних хвилями (УВЧ-хвилі) - перевірена часом і ефективна процедура, яка входить в курси лікування, що призначаються терапевтами, неврологами, отоларингологами та іншими фахівцями.

КОМУ ПРИЗНАЧАЮТЬ УВЧ-ТЕРАПІЮ?

Ультрависокочастотна терапія має протизапальну дію, стимулює кровообіг, знімає набряклість і зменшує хворобливі відчуття у пацієнта.

 

Завдяки такому широкому спектру дії, УВЧ призначається при найрізноманітніших захворюваннях:

 • дихальної системи (бронхіт, плеврит, запалення легенів, бронхіальна астма);
 • вуха, горла і носа (нежить, гайморит, отит, ларингіт і ін.);
 • нервової системи (головний біль, безсоння, остеохондроз, запалення нервів, струсу, контузії та ін.)
 • серця і судин (підвищений тиск, варикоз і інші порушення кровообігу);
 • травної системи (гастрити, виразки, гепатити, панкреатит, холецистит, коліт та ін.);
 • шкіри (екзема, псоріаз, вугрі, виразки, пролежні, травматичні ушкодження);
 • в лікуванні вивихів, ударів, розтягнень і переломів;
 • при урологічних проблемах (простатит, цистит).

УВЧ-терапія успішно застосовується в процесі реабілітації пацієнтів після операцій, травм або перенесених захворювань.

ПРОВЕДЕННЯ УВЧ-ПРОЦЕДУР

Лікувальні процедури, що проводяться за допомогою УВЧ-апарата швидкі, прості, безболісні і не вимагають спеціальної підготовки пацієнта. Їх зручно проходити в денному стаціонарі, з'являючись в клініці тільки на час сеансу лікування.

 

Під час сеансу УВЧ-терапії в клініці «Оксфорд Медікал» пацієнт знаходиться в сидячому або лежачому положенні (це залежить від того, яка ділянка тіла повинна оброблятися і яке положення зручне пацієнту), а медсестра ставить електроди в місцях, призначених лікарем. Встановивши електроди, медсестра задає потужність, при цьому пацієнт може відчувати тепло в зоні впливу.

 

У більшості випадків, під час процедури навіть не потрібно роздягатися - ультрависокочастотні хвилі легко проникають крізь одяг. При лікуванні переломів електроди УВЧ-апарата можуть накладатися безпосередньо на гіпсову пов'язку, також успішно проникаючи і через гіпс.

 

УВЧ призначається як дорослим, так і дітям, лікувальні курси можуть включати від п'яти до дванадцяти сеансів лікування, що проводяться щодня або через день. Один сеанс зазвичай триває 10-15 хвилин. Тривалість сеансів і курсу лікування залежить від хвороби, стану пацієнта, його віку та наявності протипоказань.

ПРИНЦИП ДІЇ УВЧ

Під впливом ультрависоких частот формується поле, яке діє в ураженій ділянці організму. Під його впливом, в залежності від потужності і дози, в організмі відбуваються наступні процеси:

 • збільшується активність лейкоцитів і фібробластів;
 • знижується ексудація - виділення рідин в тканинах, що виникає при запаленні;
 • поліпшується проникність стінок судин;
 • активізуються процеси обміну речовин в уражених тканинах.

Проведення УВЧ-терапії протипоказано при проблемах зі згортанням крові, пухлинних процесах, лихоманці, інфаркті, тромбозах і серцевої недостатності.

 

Записатися на УВЧ в денний стаціонар клініки «Оксфорд Медікал» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або скориставшись формою на сайті.

послуги Відділення Денний стаціонарЦіна
УВЧ терапія (1 зона) 120.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
15-03-2019 Огромное спасибо Доктору-неврологу Канивцу Руслану Васильевичу за лечение, внимание, тактичность, положительные эмоции на протяжении всего лечения в его отделении. Отдельное спасибо медсестре Катеньке в дневном стационаре. Большой профессионал, лёгкая и точная рука, даже с моими проблемными венами. И вообще, весь персонал клиники достоин уважения и благодарности. Спасибо всем!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом