записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

УЗД суглобів

УЗД суглобів Оксфорд Медікал КиївДоступність, висока інформативність і відсутність променевого навантаження при ультразвуковій діагностиці - три основні причини, за якими УЗД суглобів все частіше застосовується замість традиційного рентгена або МРТ. При УЗД суглобів можлива візуалізація структури суглобів, яка недоступна при проведенні рентгенівської діагностики.

Коли потрібно робити УЗД суглобів?

УЗД суглобів не тільки більш інформативне, ніж рентген, але (в деяких випадках) здатне замінити навіть МРТ. Одна з переваг ультразвукового обстеження суглобів - можливість ретельного вивчення зон, що особливо турбують пацієнта, які визначаються прямо під час УЗД (шляхом легкого натискання датчиком УЗД на суглоб).
УЗД суглобів зазвичай призначають, якщо в анамнезі (історії хвороби пацієнта) є вказівки на:

 • болі в суглобах або обмеження їх рухливості;
 • припухлості, набряки, збільшення розмірів суглоба;
 • хрускіт в суглобах;
 • травми (як свіжі, так і давні);
 • болі в м'язах;
 • наявність системних або аутоімунних хвороб;
 • запалення суглобів;
 • ожиріння;
 • порушення обміну речовин.

При наявності цих скарг обстеження суглобів необхідно, тому що чим раніше хвороба виявлена ​​- тим простіше і дешевше її вилікувати.

УЗД суглобів в «Оксфорд Медікал»

У клініці проводиться УЗД наступних суглобів:

 • гомілковостопного;
 • колінного;
 • тазостегнового;
 • кистьового;
 • лучезапястного;
 • ліктьового;
 • плечового.

Особливою підготовки до УЗД суглобів не потрібно, головне, щоб за 4-5 днів до обстеження не проводилися внутрісуглобні ін'єкції.
УЗД колінного суглоба проводиться при підозрі на ревматоїдний артрит, травми або розвиток дегенеративних процесів в суглобі. УЗД кульшового суглоба проводиться при підозрі на скупчення рідини в суглобі, синовіт, артроз або некроз головки стегнової кістки. Також методом УЗД можуть досліджувати проблеми в тканинах близько суглоба: розриви м'язів, зв'язок і сухожиль, гематоми стегна і сідничної області.
Ліктьовий суглоб, в силу його розмірів і розташування, найкраще обстежується за допомогою УЗД. Обстеження проводиться при підозрі на епікондиліт, «лікоть тенісиста», при скаргах на слабкість в руках. УЗД гомілковостопного суглоба необхідно, щоб виключити розрив зв'язок гомілковостопного суглоба, характерного, а першу чергу, для спортсменів.


УЗД лучезапястного суглоба і суглобів кисті роблять, при теносиновіїті (хронічному запаленні суглоба руки, що викликається на ревматоїдний артрит) і розривах сухожиль. УЗД плечового суглоба допомагає діагностувати епікондиліт, травми сухожиль і зв'язок, запальні процеси в суглобі (теносіновіт, тендиніт, бурсит).
При необхідності лікар призначає додаткове обстеження - МРТ суглоба, яке більш інформативно, ніж УЗД, проте дорожче.
Обстеження проводитимуться тільки досвідченими і кваліфікованими лікарями, на УЗД-апараті експерт-класу Philips ClearVue, що дозволяє отримувати максимально точні і достовірні результати.
Записатися на УЗД суглобів в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або через форму «Записатися на прийом» на нашому сайті.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

20.02.2019 Добрый день, дорогие друзья! Хочу написать положительный отзыв о докторе и поблагодарить Баранишина Александра Анатольевича за его порядочность. Если коротко - мы были записаны на компьютерную томографию 3D для обследования моей дочери, это необходимо для операции. Незадолго до этого посещали клинику в Германии, где сообщили, что для полного заключения диагноза и операции необходимо КТ 3D, хорошо, что этот диск я передала на сохранение в клинике. Я знала точно, что мы делали его в Украине, но не понимала это в формате 3 D или просто КТ... Доктор посмотрел диск и сообщил, что это то, что мне нужно и нет необходимости светить ребенка. Тем самым сохранил здоровье моей дочери от ненужных излучений. Для меня это подчеркнуло, что в первую очередь в клинике думают о клиенте. Это как раз тот случай когда о докторе и самой клинике "Оксфорд Медикал" я могу написать только хороший отзыв. Спасибо Вам, Александр Анатольевич! С уважением, Дарья.

відділення: УЗ Діагностика

14.12.2018 Александр Владимирович Ищенко - не просто профи своего дела, он врач по призванию, прекрасный психолог, очень чуткий и тонок в обращении с пациентами. Переступая его кабинет я сразу почувствовала что все будет хорошо. Было то прекрасное ощущение спокойствия, когда ощущаешь себя в надежных руках. Спасибо Вам, доктор!

відділення: УЗ Діагностика

24.08.2018 Сегодня,24.08.18,была на приёме у врача маммолога.Ним оказался Ищенко Александр Владимирович.Я редко оставляю отзывы,но сегодня просто не могу «пройти мимо»!!Александр Владимирович,очень благодарна Вам за то,что внимательно выслушали,ответили на все вопросы(я очень педантична и их у меня миллион),вселили спокойствие и дали грамотные рекомендации! Вы-врач от Бога,профессионал своего дела и очень приятный человек! Желаю Вам крепкого здоровья !!!

відділення: УЗ Діагностика

19.02.2018

Дважды проходила обследование УЗИ у доктора Нестеренко Е.Ю. и оба раза очень довольна и приемом, и диагностикой. Диагноз поставлен правильно, лечение оказано своевременно. Доктор очень приятный в общении. Через год обязательно приеду на плановый осмотр.

відділення: УЗ Діагностика

15.12.2014

В клинике Oxford Medical мы оказались впервые. Была необходимость проведения УЗД внутренних органов. Обслуживание было высококачественным. Мы получили все необходимые рекомендации. Хотим продолжить наблюдение в этой клинике. Более того, будем рекомендовать её нашим знакомым. Здесь можно провести комплексное обследование всего организма. Причём быстро и качественно.

С уважением, Тамара Григорьевна

відділення: УЗ Діагностика

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки