записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 

УЗД суглобів

УЗД суглобів Оксфорд Медікал КиївДоступність, висока інформативність і відсутність променевого навантаження при ультразвуковій діагностиці - три основні причини, за якими УЗД суглобів все частіше застосовується замість традиційного рентгена або МРТ. При УЗД суглобів можлива візуалізація структури суглобів, яка недоступна при проведенні рентгенівської діагностики.

Коли потрібно робити УЗД суглобів?

УЗД суглобів не тільки більш інформативне, ніж рентген, але (в деяких випадках) здатне замінити навіть МРТ. Одна з переваг ультразвукового обстеження суглобів - можливість ретельного вивчення зон, що особливо турбують пацієнта, які визначаються прямо під час УЗД (шляхом легкого натискання датчиком УЗД на суглоб).
УЗД суглобів зазвичай призначають, якщо в анамнезі (історії хвороби пацієнта) є вказівки на:

 • болі в суглобах або обмеження їх рухливості;
 • припухлості, набряки, збільшення розмірів суглоба;
 • хрускіт в суглобах;
 • травми (як свіжі, так і давні);
 • болі в м'язах;
 • наявність системних або аутоімунних хвороб;
 • запалення суглобів;
 • ожиріння;
 • порушення обміну речовин.

При наявності цих скарг обстеження суглобів необхідно, тому що чим раніше хвороба виявлена ​​- тим простіше і дешевше її вилікувати.

УЗД суглобів в «Оксфорд Медікал»

У клініці проводиться УЗД наступних суглобів:

 • гомілковостопного;
 • колінного;
 • тазостегнового;
 • кистьового;
 • лучезапястного;
 • ліктьового;
 • плечового.

Особливою підготовки до УЗД суглобів не потрібно, головне, щоб за 4-5 днів до обстеження не проводилися внутрісуглобні ін'єкції.
УЗД колінного суглоба проводиться при підозрі на ревматоїдний артрит, травми або розвиток дегенеративних процесів в суглобі. УЗД кульшового суглоба проводиться при підозрі на скупчення рідини в суглобі, синовіт, артроз або некроз головки стегнової кістки. Також методом УЗД можуть досліджувати проблеми в тканинах близько суглоба: розриви м'язів, зв'язок і сухожиль, гематоми стегна і сідничної області.
Ліктьовий суглоб, в силу його розмірів і розташування, найкраще обстежується за допомогою УЗД. Обстеження проводиться при підозрі на епікондиліт, «лікоть тенісиста», при скаргах на слабкість в руках. УЗД гомілковостопного суглоба необхідно, щоб виключити розрив зв'язок гомілковостопного суглоба, характерного, а першу чергу, для спортсменів.


УЗД лучезапястного суглоба і суглобів кисті роблять, при теносиновіїті (хронічному запаленні суглоба руки, що викликається на ревматоїдний артрит) і розривах сухожиль. УЗД плечового суглоба допомагає діагностувати епікондиліт, травми сухожиль і зв'язок, запальні процеси в суглобі (теносіновіт, тендиніт, бурсит).
При необхідності лікар призначає додаткове обстеження - МРТ суглоба, яке більш інформативно, ніж УЗД, проте дорожче.
Обстеження проводитимуться тільки досвідченими і кваліфікованими лікарями, на УЗД-апараті експерт-класу Philips ClearVue, що дозволяє отримувати максимально точні і достовірні результати.
Записатися на УЗД суглобів в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або через форму «Записатися на прийом» на нашому сайті.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

15.12.2014

В клинике Oxford Medical мы оказались впервые. Была необходимость проведения УЗД внутренних органов. Обслуживание было высококачественным. Мы получили все необходимые рекомендации. Хотим продолжить наблюдение в этой клинике. Более того, будем рекомендовать её нашим знакомым. Здесь можно провести комплексное обследование всего организма. Причём быстро и качественно.

С уважением, Тамара Григорьевна

відділення: УЗ Діагностика

24.05.2013

Я считаю так: когда комфортно, тогда и хорошо. В клинике «Оксфорд Медикал» мне всегда комфортно. Дальше додумайте сами. 

відділення: УЗ Діагностика

24.05.2013

Мне в клинике поставили диагноз «беременна». Пришла к своему гинекологу, Ярославе Анатолиевне на осмотр, а она меня сразу на УЗИ. Оказалось, 3 недели! Мы с мужем на 7 небе от радости. Готовимся покупать коляски-соски-памперсы))) Люблю вас всех! Спасибо! 

відділення: УЗ Діагностика

24.05.2013

Клиника оставляет приятное впечатление. Зная, как работает отечественная система здравоохранения, был приятно удивлен. Конечно, клиника веропейского образца. Но люди-то наши работают. И тем не менее, уровню соответствую. Был приятно удивлен, когда, как говорится, «без сучка и задоринки» был принят по срочной записи в тот же день. В поликлинике получил плохие анализы и не решился довериться нашим врачам. Обратился в Оксфорд Медикал. Они провели диагностику, сделали узи и оно показало серьезную проблему с почками. Теперь вот определяемся с лечением. Пока все внушает доверие, останусь тут. 

відділення: УЗ Діагностика

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки