(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Безкоштовне КТ легень для курців.Докладніше

Щеплення від грипу (штами 2019-2020 рр)

Щеплення від грипу (штами 2017-2018 рр)Вакцинація від грипу - найефективніший і надійний спосіб захиститися від інфекції, щорічно вражає мільйони людей по всьому світу.

У клініці «Оксфорд Медікал» вакцинація проводиться вакциною Vaxigip (Ваксігрип, Франція), яка захищає від найбільш поширених в сезон 2019-2020 років штамів грипу. Штамовий склад антигенів вакцини підготовлений відповідно до вимог Всесвітньої організації охорони здоров'я на сезон 2019-2020рр.
Вакцина рекомендована починаючи з віку 6 місяців.

ЧОМУ ПОТРІБНО РОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ ВІД ГРИПУ

Грип - одна з найбільш поширених вірусних інфекцій дихальних шляхів. Поширення грипу завжди носить глобальний (хвороба вражає значний відсоток населення) і дуже швидкий характер. На сезонний грип щорічно інфікується більше мільярда людей по всьому, з яких приблизно 3 мільйони помирає від інфекції або її ускладнень.

Максимальну небезпеку грип представляє для маленьких дітей (до 2 років) і людей похилого віку (старше 65 років). Зараження грипом викликає підйом температури тіла (часто до 39-40 градусів), головний біль, болі в суглобах, озноб, кашель і нежить. У більшості випадків грип протікає важче, ніж будь-яка інша гостра респіраторна вірусна інфекція. Небезпечний не тільки грип сам по собі, але і викликані ним ускладнення: пневмонія, риніт, синусит, отит, трахеїт, менінгіт та ін.

Вакцинація від грипу дітей та людей похилого віку - основна міра захисту від інфекції найбільш вразливих для інфекції людей. Дорослим людям, які переносять грип набагато легше і, в основному, без ускладнень, також важливо робити цю процедуру. Адже кожен, хто хворіє на грип людина з перших годин хвороби є переносником інфекції і заражає оточуючих.

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ГРИПУ (ШТАМИ 2019-2020 РОКИ)

Вірус має дуже високу швидкість мутації, постійно змінюючись, тому сезонні епідемії грипу зазвичай викликаються різними, часто новими штамами грипу. Через це, Всесвітня Організація Охорони здоров'я щорічно змінює склад вакцин таким чином, щоб вони були максимально ефективні проти найбільш ймовірних збудників епідемій грипу.

Вакцина стимулює утворення антитіл, які захищають від появи клінічних ознак захворювання.

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ

Крім вакцинації, як основного і самого дієвого способу попередження хвороби, є ряд додаткових заходів профілактики грипу та інших респіраторних інфекцій:

  • часте миття рук з милом (вірус гине під впливом миючих або дезінфікуючих засобів);
  • уникнення контактів з уже інфікованими людьми;
  • по можливості скорочення безпосередніх контактів з іншими людьми і часу перебування в місцях масового скупчення людей;
  • прийом противірусних препаратів, призначених лікарем.
( Рейтинг: 4.79, голосів: 29 )
послуги Відділення ВакцинаціяЦіна
Вакцинація від грипу GC Flu з консультаціею лікаря 670.00 грн
Вакцинація ''Ваксигрип'' (Франція) з консультацією лікаря 650.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом