записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лікування грипу

Лікування грипу в клініці "Оксфорд Медікал Київ"Грип - вірусне захворювання, особливо часто від нього страждають діти, люди похилого віку та люди з ослабленим імунітетом. Грип дуже заразний, тому щорічно відбуваються епідемії цього захворювання. Своєчасне звернення до лікаря - важливий фактор швидкого позбавлення від хвороби.

Симптоми грипу

Прояви грипу легко сплутати з симптомами інших захворювань, наприклад, бронхіту, тому займатися самолікуванням грипу не рекомендується, а краще негайно звернутися до лікаря. Про грип свідчать такі симптоми:

 • кашель;
 • нежить;
 • висока температура;
 • болю в горлі;
 • загальна слабкість;
 • головні болі;
 • ломота в тілі.

Методи лікування грипу

Багато людей не надають належної уваги на перші прояви грипу, намагаються переносити хворобу «на ногах» і звертаються до лікаря із запізненням. Однак, це може спричинити ускладнення і збільшенням термінів лікування. Слід уважно стежити за своїм самопочуттям і звертатися до лікаря при перших симптомах грипу. Зазвичай, лікарі рекомендують постільний режим, противірусні, жарознижуючі препарати і тепле пиття.
Вакцинація - ще один засіб боротьби з грипом, яке особливо важливо при частий контакт з хворими, ослабленому імунітеті і наявності хронічних захворювань.
Щоб не заразити оточуючих, важливо щоб хворий і контактують з ним люди носили марлеві маски. Як для лікування, так і для профілактики грипу будуть корисні вітамінні комплекси, які сприяють зміцненню імунної системи.

Ускладнення після грипу

Запущений або недолікований грип може викликати серйозні ускладнення, в тому числі:

 • енцефаліт;
 • менінгіт;
 • пневмонія;
 • синусит;
 • бронхіт;
 • загострення хронічних захворювань (наприклад, астма або діабет);
 • різні бактеріальні інфекції.

У клініці «Оксфорд Медікал» можливе лікування грипу без відриву від повсякденного життя в умовах денного стаціонару.
Щоб не допустити ускладнень після грипу, важливо своєчасно звернутися до лікаря. Записуйтеся на консультацію до сімейного лікаря за телефоном (044) 204-40-40.

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

28.02.2019

Спасибо отделению терапии за успешно и быстро вылеченную пневмонию. Отдельное спасибо доктору Бычку Анатолию Ивановичу за профессионализм, умение и стремление помочь. А так же медсестрам Прохоренко Татьяне Викторовне и Педоре Ирине Валентиновне за комфортное пребывание. Спасибо вам большое!

відділення: Терапія

14.01.2019

После неудачного лечения и неправильных диагнозов, троих травматологов в разных клиниках, в четвертый раз уже в отчаянии, попал по рекомендации к Зафту Виталию Борисовичу. Врач показался очень компетентным в своем деле. Правильный диагноз и рекомендации по лечению, сделали свое дело. Рекомендую!

відділення: Терапія

11.12.2017

Хочу выразить благодарность доктору Ташова Светлана Петровна за ее внимательность и профессионализм. Отдельное спасибо за рекомендации и назначения, назначенный курс терапии дает положительные результаты, что не может не радовать. Спасибо)))

відділення: Терапія

18.12.2014

Обратился  в клинику после длительного бронхита и осложненного ОРВ, перед этим меня лечили антибиотиками в обычной поликлинике, но вылечить окончательно не могли. Я рад, что обратился в клинику и меня поставили на ноги за 1 неделю.Проходил лечение на дневном стационаре.Хочу отметить внимательность обслуживающего персонала, индивидуальный подход и при этом демократичность цен.

відділення: Терапія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки