записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Оформлення лікарняних листів

Якщо ви не можете вийти на роботу через те, що захворіли ви самі або ваша дитина - вам потрібен лікарняний, який підтвердить, що ваша відсутность на роботі пов'язана з захворюванням. Раніше такого роду документ видавався тільки державними поліклініками, але тепер його можливо отримати і в приватних медичних установах.

НАВІЩО ПОТРІБНО ОФОРМЛЯТИ ЛІКАРНЯНИЙ?

Лікарняний лист (листок непрацездатності) - це документ, який підтверджує, що ви не вийшли на роботу з поважних причин, пов'язаних зі станом здоров'я. Ряд хвороб, включаючи розповсюджену ангіну, вкрай небажано переносити «на ногах» - вони вимагають дотримання постільного режиму.

Недотримання цього правила загрожує появою ускладнень, небезпечних для здоров'я, а деякі з них можуть спровокувати інвалідність. Наприклад, майже 90% випадків запалення легенів викликані застудою, перенесеною на ногах і без адекватного лікування.

Тому лікар, в разі наявності показань, виписує пацієнту лікарняний лист. Якщо ви відчуваєте, що хвороба не дозволяє вам далі працювати, то відвідування лікаря для оформлення лікарняного листа буде найбільш розумним рішенням.

ЯК ОФОРМИТИ ЛІКАРНЯНИЙ ЛИСТ?

Оформлення лікарняного листа починається з консультації лікаря, який під час прийому оглядає пацієнта, вислуховує його скарги, знайомиться з його історією хвороби. На підставі зібраної інформації ставиться діагноз, призначається лікування і, при необхідності, складається лікарняний лист. Однак лікар може відмовити в оформленні лікарняного листа, якщо для цього відсутні медичні підстави.

Як правило, оформленням лікарняних листів займається сімейний лікар, терапевт або педіатр, але також це може зробити будь-який фахівець вузького профілю, до якого ви звернулися зі своєю проблемою (наприклад, невролог, кардіолог, хірург або ЛОР).

Термін дії лікарняного листа визначає лікар і залежить від тяжкості захворювання. Згідно із законодавством України, лікарняний лист може видаватися на термін до 5 календарних днів, з можливістю продовження до 10 календарних днів.

ОФОРМЛЕННЯ ЛІКАРНЯНИХ ЛИСТІВ В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Оформлення лікарняного в клініці «Оксфорд Медікал Київ» входить у вартість прийому лікаря. Крім відкриття лікарняного листа, під час прийому лікар:

  • рекомендує оптимальні методи лікування;
  • при необхідності, направляє на додаткові обстеження, аналізи, процедури;
  • направляє на консультацію до фахівців вузького профілю.

Лікарняні листи, видані в клініці «Оксфорд Медікал» - документи суворої звітності, мають юридичну силу і можуть надаватися за місцем роботи або навчання.

Оформлення лікарняного листа можливо строго при наявності необхідних для цього медичних показань.

Записатися на прийом до лікаря в клініці «Оксфорд Медікал Київ» можна, зателефонувавши за номером (044) 204 40 40 або записавшись на прийом за допомогою онлайн-консультантів на нашому сайті.

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

28.02.2019

Спасибо отделению терапии за успешно и быстро вылеченную пневмонию. Отдельное спасибо доктору Бычку Анатолию Ивановичу за профессионализм, умение и стремление помочь. А так же медсестрам Прохоренко Татьяне Викторовне и Педоре Ирине Валентиновне за комфортное пребывание. Спасибо вам большое!

відділення: Терапія

14.01.2019

После неудачного лечения и неправильных диагнозов, троих травматологов в разных клиниках, в четвертый раз уже в отчаянии, попал по рекомендации к Зафту Виталию Борисовичу. Врач показался очень компетентным в своем деле. Правильный диагноз и рекомендации по лечению, сделали свое дело. Рекомендую!

відділення: Терапія

11.12.2017

Хочу выразить благодарность доктору Ташова Светлана Петровна за ее внимательность и профессионализм. Отдельное спасибо за рекомендации и назначения, назначенный курс терапии дает положительные результаты, что не может не радовать. Спасибо)))

відділення: Терапія

18.12.2014

Обратился  в клинику после длительного бронхита и осложненного ОРВ, перед этим меня лечили антибиотиками в обычной поликлинике, но вылечить окончательно не могли. Я рад, что обратился в клинику и меня поставили на ноги за 1 неделю.Проходил лечение на дневном стационаре.Хочу отметить внимательность обслуживающего персонала, индивидуальный подход и при этом демократичность цен.

відділення: Терапія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки