записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лікування панічних атак

Панічні атаки - неконтрольовані напади страху, які значно заважають у повсякденному житті. Крім дискомфорту, що викликається самим нападом паніки, панічні атаки «отруюють» життя людини і після нападів. Людина намагається уникати факторів, що викликають панічні атаки, що обмежує його повсякденне життя і стає причиною стресу. В результаті, падає професійна ефективність, погіршуються його відносини з оточуючими. Більш того, панічна атака, наприклад, за кермом може стати причиною непоправних наслідків.

СИМПТОМИ панічних атак

Панічні атаки супроводжуються такими симптомами:

  • прискорене серцебиття;
  • тремор (тремтіння в кінцівках);
  • запаморочення;
  • озноб і відчуття задухи;
  • задишка;
  • нетверда хода;
  • оніміння;
  • нудота;
  • біль у грудях.

При наявності таких симптомів потрібно пройти обстеження на наявність хвороб, що мають схожі симптоми: хвороби серцево-судинної, ендокринної системи, епілепсія і т.д.

Лікування панічного розладу

При панічних атаках важливо своєчасно звернутися до лікаря, щоб уникнути розвитку неврологічних захворювань і появи фобій. Лікар проаналізує стан здоров'я пацієнта і розробить персональну методику лікування. Існують медичні препарати, які застосовуються для лікування панічних атак, проте щоб не нашкодити своєму здоров'ю, приймати їх можна тільки за приписом лікаря.
Для лікування і профілактики панічних атак буде корисною «розвантаження» організму, наприклад відпочинок в санаторії, щоб відновити сили і поправити психологічний стан. Заняття спортом або лікувальною фізкультурою також сприяють відновленню здоров'я.
Панічні атаки - це проблема нервової системи людини, здоров'я якої, як відомо, тісно пов'язане з усіма системами і органами в організмі людини. Тому, лікування панічних атак дуже важливо для підтримки здоров'я всього організму.
Записуйтеся на консультацію до сімейного лікаря за телефоном (044) 204-40-40.

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

28.02.2019

Спасибо отделению терапии за успешно и быстро вылеченную пневмонию. Отдельное спасибо доктору Бычку Анатолию Ивановичу за профессионализм, умение и стремление помочь. А так же медсестрам Прохоренко Татьяне Викторовне и Педоре Ирине Валентиновне за комфортное пребывание. Спасибо вам большое!

відділення: Терапія

14.01.2019

После неудачного лечения и неправильных диагнозов, троих травматологов в разных клиниках, в четвертый раз уже в отчаянии, попал по рекомендации к Зафту Виталию Борисовичу. Врач показался очень компетентным в своем деле. Правильный диагноз и рекомендации по лечению, сделали свое дело. Рекомендую!

відділення: Терапія

11.12.2017

Хочу выразить благодарность доктору Ташова Светлана Петровна за ее внимательность и профессионализм. Отдельное спасибо за рекомендации и назначения, назначенный курс терапии дает положительные результаты, что не может не радовать. Спасибо)))

відділення: Терапія

18.12.2014

Обратился  в клинику после длительного бронхита и осложненного ОРВ, перед этим меня лечили антибиотиками в обычной поликлинике, но вылечить окончательно не могли. Я рад, что обратился в клинику и меня поставили на ноги за 1 неделю.Проходил лечение на дневном стационаре.Хочу отметить внимательность обслуживающего персонала, индивидуальный подход и при этом демократичность цен.

відділення: Терапія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки