записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Терапевт для вагітних

Терапевт для вагітних в клініці "Оксфорд Медікал Київ"Навіть зі звичайною застудою складно впоратися під час вагітності, адже більшість ліків протипоказані під час виношування. Як же лікуватися під час вагітності? Які ліки можна приймати, не зашкодивши дитині? Відповіді на ці питання знає лікар терапевт, який займається лікуванням вагітних.

Навіщо вагітним відвідувати терапевта?

Чим більше уваги приділяється майбутній мамі і її дитині - тим вище ймовірність успішних пологів і появи здорового малюка, без шкоди для його матері. Якщо завдання лікаря гінеколога - забезпечити успішне вирішення вагітності, то терапевт зосереджений на збереженні здоров'я вагітної жінки.

Навіть при відсутності скарг, вагітним наполегливо рекомендується консультуватися з терапевтом при оформленні на облік у зв'язку з вагітністю та на терміні в 30 тижнів. Пов'язано це з тим, що навантаження на організм жінки під час вагітності зростає в кілька разів, провокуючи розвиток всіх прихованих недуг і появі нових проблем.

Як проходить прийом терапевта?

Лікар оглядає вагітну жінку, детально розпитує про перенесені хвороби, призначає аналізи крові, сечі і кардіограму (ЕКГ). Це необхідно для виявлення хронічних хвороб, які пов'язані з вагітністю, але здатних вплинути на її хід.

Крім лікування, терапевт допомагає розробити правильний режим відпочинку, розрахувати оптимальну кількість фізичних навантажень і підібрати відповідну дієту. Якщо протягом вагітності жінка змушена приймати лікарські препарати, то терапевт буде бачитися з пацієнткою не менше, а то й частіше гінеколога, що слідкує за вагітністю.

При лікуванні вагітних, терапевт найчастіше стикається з такими проблемами:

  • підвищений тиск;
  • анемії;
  • хвороби нирок і сечового міхура.

Пік загострення цих хвороб припадає на другий триместр вагітності, ось чому потрібна обов'язкова повторна консультація терапевта на 30-му тижні вагітності.

Записатися на прийом до терапевта ви можете за телефоном (044) 204-40-40.

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

28.02.2019

Спасибо отделению терапии за успешно и быстро вылеченную пневмонию. Отдельное спасибо доктору Бычку Анатолию Ивановичу за профессионализм, умение и стремление помочь. А так же медсестрам Прохоренко Татьяне Викторовне и Педоре Ирине Валентиновне за комфортное пребывание. Спасибо вам большое!

відділення: Терапія

14.01.2019

После неудачного лечения и неправильных диагнозов, троих травматологов в разных клиниках, в четвертый раз уже в отчаянии, попал по рекомендации к Зафту Виталию Борисовичу. Врач показался очень компетентным в своем деле. Правильный диагноз и рекомендации по лечению, сделали свое дело. Рекомендую!

відділення: Терапія

11.12.2017

Хочу выразить благодарность доктору Ташова Светлана Петровна за ее внимательность и профессионализм. Отдельное спасибо за рекомендации и назначения, назначенный курс терапии дает положительные результаты, что не может не радовать. Спасибо)))

відділення: Терапія

18.12.2014

Обратился  в клинику после длительного бронхита и осложненного ОРВ, перед этим меня лечили антибиотиками в обычной поликлинике, но вылечить окончательно не могли. Я рад, что обратился в клинику и меня поставили на ноги за 1 неделю.Проходил лечение на дневном стационаре.Хочу отметить внимательность обслуживающего персонала, индивидуальный подход и при этом демократичность цен.

відділення: Терапія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки