записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лікування хвороб лімфатичної системи

Лікування хвороб лімфатичної системи в клініці "Оксфорд Медікал Київ"Лімфатична система - мережа капілярів, судин, лімфатичних вузлів і органів (селезінка, вилочкова залоза, аденоїди, мигдалики), які виконують важливу роль в захисті організму від інфекцій та в обміні речовин.

Причини та симптоми хвороб лімфатичної системи

Головна функція лімфатичної системи – боротьба з інфекціями, тому збільшення лімфовузлів є однією з ознак запалення та зараження організму. Проблеми з лімфатичною системою можуть проявлятися:

  • збільшенням лімфовузлів;
  • болями при пальпації;
  • почервонінням шкіри навколо лімфовузлів;
  • підвищенням температури;
  • слабкістю.

Найчастіше запалюються лімфовузли на шиї, під пахвами та в паху. Для того щоб виявити, що збільшення лімфовузла свідчить про розвиток захворювання, а не про його надмірну активність, потрібно звернутись до лікаря.

Діагностика та лікування хвороб лімфовузлів

Якщо ви помітили збільшення чи біль в лімфовузлах, потрібно звернутися до сімейного лікаря для огляду, діагностики та лікування. Обстеження включає в себе аналіз скарг та медичний огляд пацієнта, який може включати в себе пальпацію лімфовузлів, огляд мигдаликів, лабораторні дослідження (аналіз крові, сечі), ультразвукове обстеження органів, які тісно пов’язані з запаленими лімфовузлами.

В відділенні сімейної медицини клініки «Оксфорд Медікал Київ» точно діагностують та лікують лімфаденіти і лімфаденопатії. 

Записатися до сімейного лікаря клініки «Оксфорд Медікал Київ» можна за телефоном (044) 204-40-40.

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

28.02.2019

Спасибо отделению терапии за успешно и быстро вылеченную пневмонию. Отдельное спасибо доктору Бычку Анатолию Ивановичу за профессионализм, умение и стремление помочь. А так же медсестрам Прохоренко Татьяне Викторовне и Педоре Ирине Валентиновне за комфортное пребывание. Спасибо вам большое!

відділення: Терапія

14.01.2019

После неудачного лечения и неправильных диагнозов, троих травматологов в разных клиниках, в четвертый раз уже в отчаянии, попал по рекомендации к Зафту Виталию Борисовичу. Врач показался очень компетентным в своем деле. Правильный диагноз и рекомендации по лечению, сделали свое дело. Рекомендую!

відділення: Терапія

11.12.2017

Хочу выразить благодарность доктору Ташова Светлана Петровна за ее внимательность и профессионализм. Отдельное спасибо за рекомендации и назначения, назначенный курс терапии дает положительные результаты, что не может не радовать. Спасибо)))

відділення: Терапія

18.12.2014

Обратился  в клинику после длительного бронхита и осложненного ОРВ, перед этим меня лечили антибиотиками в обычной поликлинике, но вылечить окончательно не могли. Я рад, что обратился в клинику и меня поставили на ноги за 1 неделю.Проходил лечение на дневном стационаре.Хочу отметить внимательность обслуживающего персонала, индивидуальный подход и при этом демократичность цен.

відділення: Терапія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки