Інформація в статті надана для ознайомлення та не є керівництвом до самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання слід звернутися до лікаря.
Зміст:
Коли застосовуються філери?
Види філерів
Як проходить процедура ін'єкцій філерами?
Наскільки боляче колоти філери?
Результати від застосування філерів
Протипоказання до застосування філерів
У чому різниця між філерами, ботоксом та біоревіталізацією?
Філери – це препарати, які мають консистенцію гелю. Їх ін'єкційно вводять під шкіру для розгладження зморшок, корекції овалу обличчя або збільшення об’єму губ, щік та вилиць. Препарати заповнюють м'які тканини і закріплюються на своєму місці, забезпечуючи необхідну форму та об'єм. Ефект зберігається від 6 місяців до 1,5 років. Філери поступово розсмоктуються, виділяючи корисні речовини, які живлять шкіру та сприяють її оздоровленню і омолоджуванню.
Контурна пластика є однією з найбільш популярних косметологічних процедур. Її проводять жінкам і чоловікам, як молодого, так і старшого віку. Якщо в першому випадку ін'єкції філерів використовують переважно для бьютіфікаціі обличчя, то в другому – для омолодження. Дані препарати відмінно справляються з обома завданнями.
Філери дозволяють:
збільшити об’єм та змінити форму губ;
підкреслити вилиці;
скорегувати форму підборіддя та носа;
зменшити вираженість носогубних складок;
позбутися зморшок, рубців та розтяжок на шкірі;
поліпшити овал обличчя;
омолодити шкіру шиї, декольте і рук;
усунути асиметрію та отримати інші естетичні ефекти.
Залежно від цілей та зони введення використовують різні види філерів. Вони відрізняються складом діючих речовин і, відповідно, своїми властивостями. В першу чергу філери класифікують як:
Біорозкладні (з часом розсмоктуються) – їх виробляють на основі натуральних або близьких до них речовин, які розсмоктуються в організмі. Вони добре переносяться, не викликають алергії та інших побічних ефектів при правильному виконанні процедури. Однак такі препарати забезпечують тимчасовий ефект, тому ін'єкції періодично потрібно повторювати.
Синтетичні (не розсмоктуються) – роблять на основі синтетичних речовин, найчастіше рідкого силікону. Вони добре відновлюють форму і забезпечують тривалий ефект, але є чужорідною для організму речовиною і не розсмоктуються. Згодом можлива міграція препарату, формування ущільнень і розростання рубцевих тканин навколо імпланту. Зараз такі філери практично не використовують.
Фахівці "Оксфорд Медікал" говорять, що Біорозкладані філери є препаратами нового покоління. Вони дозволяють проводити абсолютно різні процедури і нерідко забезпечують результати, які ще недавно давала тільки пластична хірургія. При цьому натуральні філери відрізняються високою безпекою - вони не сприймаються організмом, як щось чужорідне, і з часом повністю розсмоктуються, живлячи шкіру корисними речовинами.
Біорозкладані філери виробляють переважно на основі:
гіалуронової кислоти – вона синтезується в організмі та входить до складу шкіри, забезпечуючи її зволоженість та об’єм, тому такі філери забезпечують хороший результат і не загрожують ускладненнями;
полі-L-молочної кислоти (ПЛКС) – це штучний полімер, який використовують для корекції носо-губних складок, видалення глибоких шрамів і зморшок, а також збільшення об’єму вилиць та щік; результат проявляється після кількох процедур і зберігається до 1,5-2 років за рахунок повільного розсмоктування;
колагену – він використовується для усунення невеликих зморшок, в тому числі «гусячих лапок», міжбрівних складок і слідів акне, забезпечуючи збереження результату близько 6 місяців.
Який філер буде найбільш ефективним, може визначити тільки досвідчений косметолог, тому перед проведенням ін'єкцій рекомендують прийти на попередню консультацію. В «Оксфорд Медікал» це можна зробити безкоштовно. У клініці працюють висококваліфіковані фахівці з медичною освітою і використовуються тільки якісні сертифіковані філери.
Перед процедурою косметолог вислуховує побажання пацієнта та проводить огляд, після чого вирішує, який препарат використовувати та в які зони вводити. При цьому хороший фахівець завжди враховує особливості обличчя в цілому, щоб після ін'єкцій риси виглядали гармонічними.
Перед процедурою косметолог очищає та дезінфікує шкіру. Щоб виключити неприємні відчуття, він може нанести анестетик, але, якщо до складу препарату входить лідокаїн, робити цього не потрібно.
Завершивши підготовчий етап, косметолог проводить ряд ін'єкцій та обережно розподіляє препарат.
Вся процедура займає від 30 до 90 хвилин. Після можна відразу покинути клініку і повернутися додому.
Протягом 2-3 днів на шкірі можуть залишатися невеликі сліди від уколів та легка набряклість. В цей час рекомендують не напружувати м'язи в обробленій зоні, не наносити косметику, не вмиватися гарячою водою, а також виключити інші теплові процедури і вживання алкоголю.
Больовий поріг у всіх різний, тому і відчуття від уколів індивідуальні. Оскільки філери вводять ін'єкційно, процедуру не можна назвати повністю безболісною. Але зараз більшість препаратів містять лідокаїн – знеболюючий засіб, який зводить неприємні відчуття до мінімуму. Також можливе використання місцевого анестетика.
Результат від введення філерів помітний відразу після процедури, але повною мірою його можна оцінити, коли спаде набряк та почервоніння. Зазвичай, це відбувається на 2 або 3 день.
За допомогою філерів можна:
усунути дрібні та глибокі зморшки;
омолодити шкіру;
посилити природні процеси регенерації та уповільнити вікові зміни;
поліпшити овал обличчя;
підкреслити вилиці;
збільшити щоки;
збільшити об’єм губ, змінити форму, усунути асиметрію;
вирівняти рельєф шкіри;
усунути сухість та лущення.
Ефект від введення філерів зберігається в середньому від 6 місяців до 1,5 років.
Натуральні філери добре переносяться, тому до їх застосування існує досить мало протипоказань. Але, щоб виключити найменший ризик, потрібно заздалегідь проконсультуватися з косметологом, розповісти йому про хронічні захворювання та прийняті ліки.
Протипоказаннями до ін'єкцій філерів є:
схильність до формування келоїдних рубців;
алергія на компоненти використовуваного препарату;
захворювання крові;
аутоімунні захворювання;
злоякісні новоутворення;
цукровий діабет в стадії декомпенсації;
епілепсія та деякі інші хронічні захворювання;
гострі запальні та інфекційні захворювання;
рани, висипання або запалення на шкірі в зоні планованих ін'єкцій;
вагітність та лактація.
Деякі протипоказання є тимчасовими, і процедуру можна провести після нормалізації стану.
Деякі філери, як і препарати для біоревіталізації, роблять на основі гіалуронової кислоти. Але в першому випадку її стабілізують, що забезпечує зміцнення зв'язків між молекулами. Такі препарати мають гелеподібну консистенцію та після введення під шкіру довго не розсмоктуються. За рахунок цього їх використовують для контурної пластики, тобто зміни форми та об'єму тканин обличчя.
Для біоревіталізації використовують не стабілізовану гіалуронову кислоту, яка має рідку консистенцію і максимально відповідає природній. Вона швидко засвоюється м'якими тканинами, зволожує шкіру і стимулює вироблення власних речовин, що відповідають за молодість шкіри. Її проводять для поліпшення стану шкіри, усунення ряду дефектів і уповільнення процесів старіння. Ефективність біоревіталізації проявляється після курсу процедур.
Що стосується ін'єкцій ботоксу, то вони діють абсолютно за іншим принципом. Діючою речовиною препарату є ботулотоксин, який впливає на нервові закінчення м'язів і викликає тимчасовий параліч. В результаті м'язи розслаблюються, а шкіра над ними вирівнюється. Ботокс застосовують для усунення мімічних зморшок, які з'являються з віком внаслідок частого напруження м'язів і зниження їх здатності до повного розслаблення.
Супутні послуги:
Джерела:
Опубликовано: 13.10.2021
Обновлено: 28.04.2023
вул. Глибочицька, 40X
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Павлівська, 26/41
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Предславинська, 29
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Березняківська, 30Б
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Срібнокільська, 20
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Василя Липківського, 38
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Івана Крамського, 9
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
Оболонська набережна 1, корпус 2
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
вул. Михайла Гришка, 1
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
вул. Князів Острозьких, 46/2
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
вул. Андрія Верхогляда, 14Б
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
вул.Олександра Олеся, 2, Виноградар
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показать - Viber, Telegram
м. Ірпінь вул. Університетська 2/1 корп.3
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram