(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Озонотерапія в гінекології

10.02.2015
image

Таранюк Констянтин Анатолійович лікар гінекологТаранюк Констянтин Анатолійович

лікар гінеколог 

 

 

Всі ми прекрасно пам'ятаємо, як легко і приємно дихається після грози, коли повітря свіже і здається, що можна вдихнути його в два рази більше, ніж зазвичай. Це відбувається за рахунок більшого вмісту в повітрі озону.

ЧИМ КОРИСНА ОЗОНОТЕРАПІЯ?

Озон є газом, що складається з триатомних молекул кисню (О3). Внаслідок цього він володіє рядом унікальних біологічних властивостей.

Цілющі властивості озону відомі давно. А впродовж останніх ста років він поступово став використовуватися в багатьох підрозділах медицини. Природно, озонотерапія успішно використовується і в гінекології.

Лікувальні концентрації озону, які застосовуються в лікуванні гінекологічних захворювань, викликають в організмі:

  • імуностимулюючу дію,
  • протизапальний ефект,
  • болезаспокійливу дію,
  • поліпшують обмінні процеси,
  • згубно впливають на хвороботворні бактерії, віруси і гриби.

ЛІКУВАННЯ ОЗОНОМ В ГІНЕКОЛОГІЇ

Найбільш часто й успішно озонотерапія в гінекології застосовується при лікуванні запальних захворювань зовнішніх і внутрішніх статевих органів. Чудово піддаються лікуванню як специфічні, так і неспецифічні запалення, а так само бактеріальні вагінози (дисбактеріози піхви) та грибкові інфекції.

Позитивний терапевтичний ефект надає озон в лікуванні ерозії шийки матки, як самостійний метод і в поєднанні з іншими.

У жінок старшого віку часто виникають захворювання зовнішніх статевих органів і піхви, пов'язані з порушенням трофіки органів (вікові вагініти, вульвовагініти, крауроз зовнішніх статевих органів). У таких випадках озонотерапія має протизапальну, болезаспокійливу дію і покращує трофіку тканин.

Лікувальні методики введення озону в організм різні і залежать від конкретного діагнозу. Озон можна вводити у вигляді озонованого фізіологічного розчину внутрішньовенно або за допомогою аутогемотерапії. Озоном обробляються ділянки шкіри або слизові оболонки, а так само застосовуються аплікації масел насичених озоном.

Для вагінального застосування використовуються зрошення з озоном, мазеві аплікації та обробка слизових озонованим маслом.

Якщо врахувати, що озонотерапія не є чисто медикаментозним методом лікування і не має великої кількості побічних ефектів, то можливе широке її застосування як самостійного методу і в поєднанні з іншими.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом