(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Працюємо у звичному режимі: консультації лікарів, невідкладна допомога, хірургічний стаціонар

Перевезення пацієнтів

Перевезення маломобільних пацієнтівТранспортування лежачих або малорухомих хворих, періодично необхідну через те, що не всі діагностичні або лікувальні процедури можна провести вдома або в клініці, бажано проводити за участю підготовлених лікарів. Транспортування пацієнтів під контролем лікаря - одне із завдань служби невідкладної допомоги клініки «Оксфорд Медікал»

ПОСЛУГИ З ТРАНСПОРТУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ

Перевезення пацієнтів здійснюється кваліфікованим медичним персоналом на спеціально обладнаних автомобілях невідкладної допомоги. Таке перевезення може знадобитися в наступних випадках:

  • транспортування пацієнта з дому в стаціонар;
  • транспортування пацієнта зі стаціонару додому;
  • перевезення між лікарнями;
  • транспортування пацієнта на обстеження;
  • перевезення між містами (в межах області або країни).

Транспортування можливе як для дорослих пацієнтів, так і для дітей.


Перевезення для планової або термінової госпіталізації можливе як в приватні клініки, так і в державні лікарні. Перевезення пацієнтів можливе в будь-який час доби і в будь-який день тижня.


Крім того, в клініці ви можете викликати лікаря або медсестру додому для огляду, проведення маніпуляцій (ін'єкції, крапельниці, перев'язки тощо.), чи забору біоматеріалів для аналізу.

ЯК ЗАМОВИТИ ТРАНСПОРТУВАННЯ ПАЦІЄНТА?

Транспортування може проходити в терміновому або плановому режимі.
Термінове в більшості випадків потрібно для госпіталізації пацієнта, у якого різко погіршилося самопочуття. В такому випадку оператори колл-центру забезпечують максимально швидкий виїзд машини невідкладної допомоги за вказаною адресою.


Для організації планового медичного транспортування достатньо зателефонувати в колл-центр клініки, після чого з родичами пацієнта або його лікарями зв'яжуться фахівці невідкладної допомоги. Це необхідно для оцінки ступеня тяжкості пацієнта, уточнення умов необхідних для підтримання його стабільного стану в дорозі.

КОЛИ ПОТРІБНЕ МЕДИЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ?

Переміщення в супроводі лікарів дозволяє усунути або мінімізувати всі ризики, пов'язані з транспортуванням лежачих пацієнтів, або хворих, яким потрібен постійний медичний нагляд.


Досвід і рівень кваліфікації персоналу виїзних бригад дозволяють забезпечити повноцінне медичне спостереження в процесі перевезення. Спеціалізоване обладнання автомобіля (кардіограф, кисневий балон, дефібрилятор та ін.) дозволяє створити умови максимально наближені до стаціонарних.


Самостійне переміщення пацієнтів, які потребують медичного спостереження, може загрожувати погіршенням загального їх стану і рецидивами основного захворювання.

( Рейтинг: 4.68, голосів: 40 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар функціональної діагностики II категорії: Егорушкова Світлана Юріївна
Егорушкова Світлана Юріївна Лікар функціональної діагностики II категорії
Лікар функціональної діагностики II категорії: Егорушкова Світлана Юріївна
Егорушкова Світлана ЮріївнаЛікар функціональної діагностики II категорії

м. Ірпінь вул. Університетська 2/1 корп.3;

інформація про лікаря

У 2001 р - закінчила НМУ ім.О.О.Богомольця

У 2002 р - інтернатуру за фахом терапія.

У 2002 р. - прийнята на посаду кардіолога в санаторій "Ірпінь",

в 2005 р - отримала спеціалізацію з кардіології.

У 2012 р - переведена на посаду лікаря функціональної діагностики, пройшла курси, отримала спеціальність "лікар функціональної діагностики".

У 2013 р - пройшла навчання на курсах ТУ по ехокардіографії

У 2014 р. - ТУ по доплерографії великих судин.

У 2017 році - пройшла курси ПАЦ, атестацію та отримала 2-гу кваліфікаційну категорію по ФД. Щорічно відвідую такі заходи: національний конгрес кардіологів України, дні аритмологии в Києві, школу ЕхоКГ Санте-інтеграли. Беру активну участь в роботі груп за фахом в соц. мережах.

показати повний текст

відгуки
Ольга 26-11-2021 Глибоко вдячна лікарю Нікуровській Л. (викликали лікаря додому) за високий професіаналізм, оперативність та турботу!!! Вилікувала моїх батьків від Ковіду!Окремо хочеться відзначити медсестру Діану за неймовірну вправність у своїй справі! Вцілому, щиро вдячна всьому колективу клініки на вул. Березняківській та колл-ценру!!!

відділення: Виїздні послуги

Марина 09-07-2019 Велика вдячність бригаді швидкої допомоги , яка вночі врятувала мого чоловіка 2.05.19 .Приїхали оперативно , надали кваліфіковану допомогу .

відділення: Виїздні послуги

Виктория Бузова 13-11-2017 Компания ООО "Тим Линк" вот уже несколько лет является постоянным клиентом "Оксфорд Медикал" - мы заказываем кареты скорой помощи для сопровождения корпоративных мероприятий, организованных для наших клиентов. Очень довольны сотрудничеством с "Оксфорд Медикал": всегда профессионально, комфортно и с душой. Отдельно хочу поблагодарить: Наталию Шевченко за неизменный такт, клиент ориентированность, профессионализм и оперативную коммуникацию; Маяцкую Оксану Витальевну за поддержку во время проектов, чувство юмора, что очень важно в нашей работе, и чувство защищенности, когда ты понимаешь, что рядом с клиентами Профессионал, который знает, что нужно делать и как действовать в нестандартных ситуациях; Юрия - супер-врача, который спасал наших футболистов 11.11.17 во время Чемпионата по футболу, успевал быть одновременно везде и дарил нам улыбки и хорошее настроение, не смотря ни на что.

відділення: Виїздні послуги

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом