(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Перевезення пацієнтів

Перевезення маломобільних пацієнтівТранспортування лежачих або малорухомих хворих, періодично необхідну через те, що не всі діагностичні або лікувальні процедури можна провести вдома або в клініці, бажано проводити за участю підготовлених лікарів. Транспортування пацієнтів під контролем лікаря - одне із завдань служби невідкладної допомоги клініки «Оксфорд Медікал»

ПОСЛУГИ З ТРАНСПОРТУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ

Перевезення пацієнтів здійснюється кваліфікованим медичним персоналом на спеціально обладнаних автомобілях невідкладної допомоги. Таке перевезення може знадобитися в наступних випадках:

 • транспортування пацієнта з дому до стаціонару;
 • транспортування пацієнта зі стаціонару додому;
 • перевезення між лікарнями;
 • транспортування пацієнта на обстеження;
 • перевезення між містами (в межах області або країни).

Транспортування можливе як для дорослих пацієнтів, так і для дітей.

Перевезення для планової або термінової госпіталізації можливе як в приватні клініки, так і в державні лікарні. Перевезення пацієнтів можливе в будь-який час доби і в будь-який день тижня.

Крім того, в клініці ви можете викликати лікаря або медсестру додому для огляду, проведення маніпуляцій (ін'єкції, крапельниці, перев'язки тощо.), чи забору біоматеріалів для аналізу.

НАВІЩО ПОТРІБНЕ МЕДИЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ ХВОРИХ?

Перевезення в супроводі лікарів дозволяє усунути або мінімізувати всі ризики, пов'язані з транспортуванням лежачих пацієнтів, або хворих, яким потрібен постійний медичний нагляд.

Досвід і рівень кваліфікації персоналу виїзних бригад дозволяють забезпечити повноцінне медичне спостереження в процесі перевезення. Спеціалізоване обладнання автомобіля (кардіограф, кисневий балон, дефібрилятор та ін.) дозволяє створити умови максимально наближені до стаціонарних.

Самостійне переміщення пацієнтів, які потребують медичного спостереження, може загрожувати погіршенням загального їх стану і рецидивами основного захворювання.МЕДИЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ пацієнтів

Підготовка хворого до транспортування

У разі екстреного перевезення підготовку хворого проводить бригада лікарів, яка виїхала на виклик. Завдання рідних пацієнта у цьому випадку – лише зібрати та взяти з собою всі документи (паспорт, медичні висновки).

При плановому транспортуванні рекомендується:

 • протягом кількох днів вимірювати пульс та артеріальний тиск хворого;
 • провести з ним розмову, пояснити необхідність перевезення, розповісти, як усе відбуватиметься;
 • зібрати всі лікарські висновки, результати аналізів та досліджень (іноді також потрібен дозвіл лікаря на перевезення);
 • підготувати паспорт та інші документи пацієнта;
 • скласти речі, які можуть знадобитися пацієнтові у клініці;
 • забезпечити прийом їжі пацієнтом не пізніше ніж за 1-2 години до переїзду;
 • підготувати простір для безперешкодного пересування бригади фахівців та виносу нош.

Перед перевезенням фахівці "Оксфорд Медікал" оцінюють стан хворого і при необхідності проводять додаткову підготовку. Якщо пацієнт лежачий, транспортування здійснюється безпосередньо від місця перебування за допомогою спеціальних нош.

Протипоказання до перевезення пацієнтів

Перед перевезенням пацієнта з однієї клініки в іншу або додому необхідно отримати дозвіл від лікаря. Він має оцінити стан хворого та підтвердити, що транспортування не викличе ускладнень.

Протипоказаннями до перевезення є:

 • політравми;
 • широка кровотеча і велика крововтрата;
 • тяжка невирішена хірургічна патологія;
 • гіпертонічний криз;
 • гострий інфаркт міокарда;
 • широкий інсульт із втратою свідомості;
 • глибокий великий опік;
 • гостра дихальна недостатність;
 • виражене виснаження організму хворого;
 • інші стани, коли перевезення може спричинити ускладнення, аж до летального результату.

Переваги транспортування пацієнтів у супровід лікарів «Оксфорд Медікал»

Перевезення пацієнтів, які потребують постійного медичного догляду, є однією з функцій лікарів служби швидкої допомоги "Оксфорд Медікал".

Перевагами звернення до клініки є:

 • транспортування пацієнтів на автомобілях швидкої допомоги, оснащених системою штучної вентиляції легень, кардіографом, дефібрилятором та іншим обладнанням, необхідним для контролю стану та надання допомоги у критичних ситуаціях;
 • високий професіоналізм та багаторічний досвід бригади лікарів;
 • виїзд на виклик у всі райони Києва та передмістя;
 • перевезення пацієнтів до державних та приватних клінік;
 • транспортування додому;
 • перевезення у межах області та країни;
 • надання допомоги 24/7.

ЯК ЗАМОВИТИ ТРАНСПОРТУВАННЯ ПАЦІЄНТА?

Транспортування може проходити в терміновому або плановому режимі.

Термінове перевезення хворих у більшості випадків потрібно для госпіталізації пацієнта, у якого різко погіршилося самопочуття. В такому випадку оператори колл-центру забезпечують максимально швидкий виїзд машини невідкладної допомоги за вказаною адресою.

Для організації планового медичного транспортування достатньо зателефонувати в колл-центр клініки, після чого з родичами пацієнта або його лікарями зв'яжуться фахівці невідкладної допомоги. Це необхідно для оцінки ступеня тяжкості пацієнта, уточнення умов необхідних для підтримання його стабільного стану в дорозі.

( Рейтинг: 4.49, голосів: 47 )
послуги Відділення Виїздні послугиЦіна
Виїзд транспортного засобу за межі міста (1 км) 27.00 грн
Виклик бригади швидкої допомоги з наданням медичної допомоги (60 хв.) 3000.00 грн
Повторний виклик бригади швидкої допомоги 1500.00 грн
Погодинна робота бригади швидкої допомоги (1 год.) з 7-00 до 22-00 800.00 грн
Погодинна робота бригади швидкої допомоги (1 год.) з 22-00 до 07-00 900.00 грн
Транспортування пацієнта в межах міста з супроводом 2300.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Ігор 06-12-2023 Сьогодні користувалися послугами по перевозці хворого після лікування з Александрівської лікарні додому..Не знаю, як виразити вдячність бригаді. Всі працювали дуже злагоджено, професійно, і просто- люди дужеуважні і чуйні. Таку послугу вже не раз замовляв в іншіх організаціях, але "Оксворд медікал", це щось зовсім інше, більш прогресивне і не боюсь цього слова- "більшєвропейське" Дякую дуже!

відділення: Виїздні послуги

Ольга 26-11-2021 Глибоко вдячна лікарю Нікуровській Л. (викликали лікаря додому) за високий професіаналізм, оперативність та турботу!!! Вилікувала моїх батьків від Ковіду!Окремо хочеться відзначити медсестру Діану за неймовірну вправність у своїй справі! Вцілому, щиро вдячна всьому колективу клініки на вул. Березняківській та колл-ценру!!!

відділення: Виїздні послуги

Марина 09-07-2019 Велика вдячність бригаді швидкої допомоги , яка вночі врятувала мого чоловіка 2.05.19 .Приїхали оперативно , надали кваліфіковану допомогу .

відділення: Виїздні послуги

Виктория Бузова 13-11-2017 Компания ООО "Тим Линк" вот уже несколько лет является постоянным клиентом "Оксфорд Медикал" - мы заказываем кареты скорой помощи для сопровождения корпоративных мероприятий, организованных для наших клиентов. Очень довольны сотрудничеством с "Оксфорд Медикал": всегда профессионально, комфортно и с душой. Отдельно хочу поблагодарить: Наталию Шевченко за неизменный такт, клиент ориентированность, профессионализм и оперативную коммуникацию; Маяцкую Оксану Витальевну за поддержку во время проектов, чувство юмора, что очень важно в нашей работе, и чувство защищенности, когда ты понимаешь, что рядом с клиентами Профессионал, который знает, что нужно делать и как действовать в нестандартных ситуациях; Юрия - супер-врача, который спасал наших футболистов 11.11.17 во время Чемпионата по футболу, успевал быть одновременно везде и дарил нам улыбки и хорошее настроение, не смотря ни на что.

відділення: Виїздні послуги

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up