записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Перевезення пацієнтів

Перевезення пацієнтів Оксфорд МедікалТранспортування лежачих або малорухомих хворих, періодично необхідну через те, що не всі діагностичні або лікувальні процедури можна провести вдома або в клініці, бажано проводити за участю підготовлених лікарів. Транспортування пацієнтів під контролем лікаря - одне із завдань служби невідкладної допомоги клініки «Оксфорд Медікал»

ПОСЛУГИ З ТРАНСПОРТУВАННЯ ПАЦІЄНТІВ

Перевезення пацієнтів здійснюється кваліфікованим медичним персоналом на спеціально обладнаних автомобілях невідкладної допомоги. Таке перевезення може знадобитися в наступних випадках:

  • транспортування пацієнта з дому в стаціонар;
  • транспортування пацієнта зі стаціонару додому;
  • перевезення між лікарнями;
  • транспортування пацієнта на обстеження;
  • перевезення між містами (в межах області або країни).

Транспортування можливе як для дорослих пацієнтів, так і для дітей.


Перевезення для планової або термінової госпіталізації можливе як в приватні клініки, так і в державні лікарні. Перевезення пацієнтів можливе в будь-який час доби і в будь-який день тижня.


Крім того, в клініці ви можете викликати лікаря або медсестру додому для огляду, проведення маніпуляцій (ін'єкції, крапельниці, перев'язки тощо.), чи забору біоматеріалів для аналізу.

ЯК ЗАМОВИТИ ТРАНСПОРТУВАННЯ ПАЦІЄНТА?

Транспортування може проходити в терміновому або плановому режимі.
Термінове в більшості випадків потрібно для госпіталізації пацієнта, у якого різко погіршилося самопочуття. В такому випадку оператори колл-центру забезпечують максимально швидкий виїзд машини невідкладної допомоги за вказаною адресою.


Для організації планового медичного транспортування достатньо зателефонувати в колл-центр клініки, після чого з родичами пацієнта або його лікарями зв'яжуться фахівці невідкладної допомоги. Це необхідно для оцінки ступеня тяжкості пацієнта, уточнення умов необхідних для підтримання його стабільного стану в дорозі.

Коли ПОТРІБНе МЕДИЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ?

Переміщення в супроводі лікарів дозволяє усунути або мінімізувати всі ризики, пов'язані з транспортуванням лежачих пацієнтів, або хворих, яким потрібен постійний медичний нагляд.


Досвід і рівень кваліфікації персоналу виїзних бригад дозволяють забезпечити повноцінне медичне спостереження в процесі перевезення. Спеціалізоване обладнання автомобіля (кардіограф, кисневий балон, дефібрилятор та ін.) дозволяє створити умови максимально наближені до стаціонарних.


Самостійне переміщення пацієнтів, які потребують медичного спостереження, може загрожувати погіршенням загального їх стану і рецидивами основного захворювання.


Для замовлення медичного транспортування пацієнтів достатньо зв'язатися з операторами колл-центру клініки «Оксфорд Медікал Київ» по ​​телефону (044) 204 40 40.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки