(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Уколи вдома

Уколи Внутрішньом'язові ін'єкції, або уколи є одним з найбільш ефективних методів введення лікарських препаратів. Вони забезпечують більш швидке потрапляння діючих речовин у кровотік, ніж при прийомі таблеток, і дозволяють скоріше стабілізувати стан пацієнта при гострих станах.

При плановому лікуванні уколи також мають низку переваг. Зокрема, вони дозволяють уникнути подразнення препаратом слизової оболонки шлунка, а також досягти більш високої ефективності лікування.

Ін'єкції призначають при лікуванні гострих та хронічних захворювань як дорослим, так і дітям. При цьому часто пацієнти не потребують госпіталізації і можуть проходити лікування в амбулаторних умовах.

У таких випадках проведення уколів вдома є оптимальним варіантом, проте робити їх має не хтось із близьких, а досвідчений фахівець.

Клініка «Оксфорд Медікал» надає всім пацієнтам з Києва та передмістя платну послугу виклику додому медсестри для проведення уколів та крапельниць.

Коли призначають проведення уколів вдома?

Уколи можуть призначати лікарі різних спеціальностей при:

  • гострих простудних та інфекційних захворюваннях;

  • запальних захворюваннях;

  • загостренні хронічних хвороб;

  • необхідності загального оздоровлення організму;

  • отруєнні чи інтоксикації організму тощо.

Робити уколи вдома рекомендують, якщо стан пацієнта стабільний, і він не потребує госпіталізації та цілодобового контролю стану.

Переваги проведення уколів вдома

Основними перевагами проведення ін'єкцій вдома професійною медсестрою є:

  • точне дотримання призначень лікаря щодо вибору препаратів та їх дозування;

  • швидке та безболісне виконання уколів;

  • можливість надання медичної допомоги у разі алергії чи розвитку інших побічних ефектів;

  • економія часу на відвідуванні маніпуляційного кабінету чи денного стаціонару;

  • приїзд медсестри у будь-який зручний час.

Як викликати медсестру “Оксфорд Медікал”?

У приватній клініці «Оксфорд Медікал» працює штат досвідчених професійних медичних сестер, які чергують 7 днів на тиждень та виїжджають на виклики до пацієнтів у всі райони Києва та передмістя у радіусі 30 км.

Медсестри проводять уколи та інші маніпуляції відповідно до призначень лікаря, підтверджених офіційно оформленим висновком.

Для виклику медсестри додому телефонуйте до нашого контакт-центру або залишайте заявку на сайті.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )
послуги Відділення Виїздні послугиЦіна
Виїзд медсестри додому 1400.00 грн
В/в крапельне введення препаратів на дому (без вартості препаратів) 700.00 грн
В/м та/або в/в ін'єкція на дому (без вартості препаратів) 650.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Ігор 06-12-2023 Сьогодні користувалися послугами по перевозці хворого після лікування з Александрівської лікарні додому..Не знаю, як виразити вдячність бригаді. Всі працювали дуже злагоджено, професійно, і просто- люди дужеуважні і чуйні. Таку послугу вже не раз замовляв в іншіх організаціях, але "Оксворд медікал", це щось зовсім інше, більш прогресивне і не боюсь цього слова- "більшєвропейське" Дякую дуже!

відділення: Виїздні послуги

Ольга 26-11-2021 Глибоко вдячна лікарю Нікуровській Л. (викликали лікаря додому) за високий професіаналізм, оперативність та турботу!!! Вилікувала моїх батьків від Ковіду!Окремо хочеться відзначити медсестру Діану за неймовірну вправність у своїй справі! Вцілому, щиро вдячна всьому колективу клініки на вул. Березняківській та колл-ценру!!!

відділення: Виїздні послуги

Марина 09-07-2019 Велика вдячність бригаді швидкої допомоги , яка вночі врятувала мого чоловіка 2.05.19 .Приїхали оперативно , надали кваліфіковану допомогу .

відділення: Виїздні послуги

Виктория Бузова 13-11-2017 Компания ООО "Тим Линк" вот уже несколько лет является постоянным клиентом "Оксфорд Медикал" - мы заказываем кареты скорой помощи для сопровождения корпоративных мероприятий, организованных для наших клиентов. Очень довольны сотрудничеством с "Оксфорд Медикал": всегда профессионально, комфортно и с душой. Отдельно хочу поблагодарить: Наталию Шевченко за неизменный такт, клиент ориентированность, профессионализм и оперативную коммуникацию; Маяцкую Оксану Витальевну за поддержку во время проектов, чувство юмора, что очень важно в нашей работе, и чувство защищенности, когда ты понимаешь, что рядом с клиентами Профессионал, который знает, что нужно делать и как действовать в нестандартных ситуациях; Юрия - супер-врача, который спасал наших футболистов 11.11.17 во время Чемпионата по футболу, успевал быть одновременно везде и дарил нам улыбки и хорошее настроение, не смотря ни на что.

відділення: Виїздні послуги

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up