(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Крапельниця вдома

Крапельниці Крапельниці є одним із найбільш ефективних способів введення лікарських препаратів. Вони забезпечують попадання діючих речовин відразу до кровотоку, що прискорює настання лікувальної дії та підвищує її інтенсивність.

Крапельниці застосовують при лікуванні багатьох гострих та хронічних захворювань. Як правило, їх проводять курсами від 3-5 днів до 2-3 тижнів. При цьому, якщо стан пацієнта стабільний і немає причин для госпіталізації, їх дозволяють проводити у домашніх умовах.

У таких випадках виклик медсестри додому є оптимальним рішенням. Клініка «Оксфорд Медікал» платно надає таку послугу всім пацієнтам із Києва та передмістя.

Переваги внутрішньовенного введення препаратів

Основними перевагами крапельного введення препаратів є:

 • поступове введення ліків невеликими дозами;

 • попадання препарату відразу до кровотоку;

 • швидкий терапевтичний ефект;

 • можливість введення кількох препаратів одночасно;

 • хороша переносимість більшістю пацієнтів.

Коли ставлять крапельниці вдома?

Найчастіше крапельниці призначають при стаціонарному лікуванні, але трапляються випадки, коли пацієнт може обійтися без госпіталізації. Найчастіше це відбувається при лікуванні хронічних захворювань, що вимагають проведення підтримуючої терапії один або два рази на рік.

Призначити проведення крапельниць вдома лікар може пацієнтам, які потребують:

 • планової терапії хронічного захворювання;

 • очищення організму після отруєння чи контакту з токсичними речовинами;

 • підтримуючої терапії після алкогольної інтоксикації та виходу із запою;

 • нормалізації обміну речовин тощо.

У кожному випадку лікар індивідуально вирішує, чи можна проводити крапельниці вдома. Якщо стан пацієнта нестабільний або у нього є захворювання, що потребує цілодобового медичного спостереження, лікар може рекомендувати госпіталізацію або відвідування денного стаціонару.

Як ставлять крапельниці вдома?

Медсестра приїжджає до пацієнта додому у зручний для нього час. Це можуть бути як ранкові, так і денні або вечірні години.

Процедура може тривати від 20-30 хвилин до 2-3 годин, залежно від рекомендацій лікаря. Найчастіше вона проводиться у лежачому положенні, рідше сидячи, але з упором руки на підлокітник крісла або іншу поверхню.

Для проведення крапельниці голку зазвичай вводять у вену на ділянці ліктьового згину. При плануванні курсу процедур встановлюють катетер, який фіксується за допомогою лейкопластиру. Це дозволяє уникнути щоденного проколу вени та мінімізувати неприємні відчуття пацієнта.

Перед постановкою крапельниці медсестра уважно вивчає лікарські призначення та відповідно до них готує лікувальний розчин. Після цього вона фіксує флакон з ліками в системі, щоб він розташовувався на певній висоті, яка потрібна для плавної подачі розчину.

Протягом усієї процедури медсестра залишається поряд із пацієнтом. Контролює введення препарату та за необхідності змінює швидкість його подачі.

Після завершення крапельниці вона виймає голку з вени пацієнта та розбирає систему.

Медсестра залишає квартиру пацієнта лише після того, як переконається, що його стан стабільний і медична допомога не потрібна.

Чому не можна ставити крапельниці самостійно?

Ставити крапельниці повинен досвідчений фахівець, який знає, як правильно ввести голку у вену, не пошкодивши її, як розрахувати необхідне дозування препаратів і як допомогти пацієнтові у разі погіршення самопочуття, розвитку алергії на ліки або інших побічних дій.

При спробі поставити крапельницю самостійно високий ризик:

 • пошкодження стінок вени та наскрізного проколу;

 • неправильної постановки голки та введення препарату у м'які тканини;

 • попадання у вену повітря та розвитку повітряної емболії;

 • неправильного вибору швидкості введення препарату;

 • помилки у дозуванні ліків;

 • розвитку побічних ефектів препарату за відсутності поряд фахівця, готового надати допомогу у подібній ситуації.

Переваги виклику додому медсестри «Оксфорд Медікал» для проведення крапельниць

В «Оксфорді Медікал» працюють кваліфіковані медсестри з багаторічним досвідом. Вони чергують 7 днів на тиждень та виїжджають до пацієнтів у будь-який зручний для них час у всі райони Києва та передмістя у радіусі 30 км.

Переваги виклику медсестри додому для постановки крапельниць:

 • правильне та безпечне введення препаратів;

 • гарантія точного виконання лікарських рекомендацій;

 • присутність поруч із пацієнтом до закінчення процедури;

 • надання першої допомоги у разі погіршення самопочуття;

 • приїзд у зручний для пацієнта час;

 • економія часу на відвідуванні денного стаціонару

Для виклику додому медичної сестри з приватної клініки «Оксфорд Медікал» для проведення крапельниць або ін'єкцій дзвоніть до нашого контакт-центру або пишіть у чат на сайті.

( Рейтинг: 4.00, голосів: 2 )
послуги Відділення Виїздні послугиЦіна
Виїзд медсестри додому 1400.00 грн
В/в крапельне введення препаратів на дому (без вартості препаратів) 700.00 грн
В/м та/або в/в ін'єкція на дому (без вартості препаратів) 650.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Ігор 06-12-2023 Сьогодні користувалися послугами по перевозці хворого після лікування з Александрівської лікарні додому..Не знаю, як виразити вдячність бригаді. Всі працювали дуже злагоджено, професійно, і просто- люди дужеуважні і чуйні. Таку послугу вже не раз замовляв в іншіх організаціях, але "Оксворд медікал", це щось зовсім інше, більш прогресивне і не боюсь цього слова- "більшєвропейське" Дякую дуже!

відділення: Виїздні послуги

Ольга 26-11-2021 Глибоко вдячна лікарю Нікуровській Л. (викликали лікаря додому) за високий професіаналізм, оперативність та турботу!!! Вилікувала моїх батьків від Ковіду!Окремо хочеться відзначити медсестру Діану за неймовірну вправність у своїй справі! Вцілому, щиро вдячна всьому колективу клініки на вул. Березняківській та колл-ценру!!!

відділення: Виїздні послуги

Марина 09-07-2019 Велика вдячність бригаді швидкої допомоги , яка вночі врятувала мого чоловіка 2.05.19 .Приїхали оперативно , надали кваліфіковану допомогу .

відділення: Виїздні послуги

Виктория Бузова 13-11-2017 Компания ООО "Тим Линк" вот уже несколько лет является постоянным клиентом "Оксфорд Медикал" - мы заказываем кареты скорой помощи для сопровождения корпоративных мероприятий, организованных для наших клиентов. Очень довольны сотрудничеством с "Оксфорд Медикал": всегда профессионально, комфортно и с душой. Отдельно хочу поблагодарить: Наталию Шевченко за неизменный такт, клиент ориентированность, профессионализм и оперативную коммуникацию; Маяцкую Оксану Витальевну за поддержку во время проектов, чувство юмора, что очень важно в нашей работе, и чувство защищенности, когда ты понимаешь, что рядом с клиентами Профессионал, который знает, что нужно делать и как действовать в нестандартных ситуациях; Юрия - супер-врача, который спасал наших футболистов 11.11.17 во время Чемпионата по футболу, успевал быть одновременно везде и дарил нам улыбки и хорошее настроение, не смотря ни на что.

відділення: Виїздні послуги

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up