(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Медичний супровід заходів

Швидка допомога для супроводу заходівПід час концертів, спортивних або розважальних заходів, зйомок телепередач або виступів громадських діячів нерідко різко погіршується самопочуття деяких з учасників. Тому присутність бригад невідкладної допомоги з кваліфікованими лікарями і необхідним обладнанням при їх проведенні - обов'язкова умова для забезпечення безпеки.

КОЛИ ПОТРІБЕН МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД ЗАХОДІВ?

Лікарі невідкладної допомоги клініки «Оксфорд Медікал» обслуговують такі заходи:

 • концерти;
 • спортивні змагання;
 • корпоративні свята;
 • благодійні акції;
 • жалобні заходи;
 • зйомки масовок фільмів;
 • масові свята;
 • приватні заходи.

Кожне з цих заходів несе свої ризики. Наприклад, під час спортивних змагань часті травми серед спортсменів, що беруть участь. Особливо небезпечні змагання аматорів (наприклад, аматорські марафони чи напівмарафони), де серйозним навантаженням піддаються часто непідготовлені люди. Несприятливі погодні умови (холод або спека) підвищують ризик виникнення нещасних випадків.

НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА НА ЗАХОДІ

В обов'язки чергових лікарів під час проведення масових заходів входить:

 • надання невідкладної допомоги учасникам заходу;
 • при необхідності, госпіталізація потерпілих в державний чи приватний стаціонар.

Присутність чергової бригади на заході скорочує час прибуття медиків до потерпілого. З урахуванням того, що найчастіше при масових зібраннях людей перекриваються вулиці і утворюються пробки на дорогах, мова може йти про час, необхідний для порятунку життя пацієнта.

Переваги медичного супроводу заходів від клініки "Оксфорд Медікал"

Швидка допомога "Оксфорд Медікал"«Оксфорд Медікал» – це сучасний багатопрофільний медичний центр, який об'єднує лише у Києві понад 10 клінік. Окрім амбулаторій, працює кілька діагностичних центрів, приймальне відділення, де надають допомогу при гострих станах, цілодобовий хірургічний стаціонар та служба швидкої допомоги. Завдяки високотехнологічному оснащенню клінік та залученню до роботи фахівців, які по праву вважаються найкращими у своїх сферах, кожен пацієнт «Оксфорд Медікал» отримує необхідну медичну допомогу відповідно до найвищих стандартів якості.

Перевагами виклику швидкої допомоги "Оксфорд Медікал" для супроводу заходів є:

 • високотехнологічне оснащення машин швидкої допомоги, що дозволяє надавати екстрену допомогу за різних гострих станів;
 • професіоналізм та багаторічний досвід команди лікарів;
 • надання на місці першої допомоги;
 • за необхідності госпіталізація до державної чи приватної клініки;
 • можливість госпіталізації до приймального відділення або хірургічного стаціонару «Оксфорд Медікал».

ЯК ЗАМОВИТИ МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД ЗАХОДІВ?

Для забезпечення присутності однієї або декількох бригад медиків під час заходу, досить зв'язатися з колл-центром клініки «Оксфорд Медікал» і співробітниками служби невідкладної допомоги. Ми з'ясуємо характер заходу, ризик травматизму або погіршення стану його учасників і надамо чергових лікарів на весь необхідний термін.

Для замовлення чергування швидкої допомоги «Оксфорд Медікал» на заходах телефонуйте або зв'яжіться з нами через форму на сайті.

( Рейтинг: 4.84, голосів: 25 )
послуги Відділення Виїздні послугиЦіна
Виїзд лікаря додому 2300.00 грн
Виїзд медсестри додому 1400.00 грн
Виїзд лікаря додому за межі Києва (30км зона) 1700.00 грн
Виїзд транспортного засобу за межі міста (1 км) 27.00 грн
Виклик бригади швидкої допомоги з наданням медичної допомоги (60 хв.) 3000.00 грн
Повторний виклик бригади швидкої допомоги 1500.00 грн
Погодинна робота бригади швидкої допомоги (1 год.) з 7-00 до 22-00 800.00 грн
Погодинна робота бригади швидкої допомоги (1 год.) з 22-00 до 07-00 900.00 грн
Транспортування пацієнта в межах міста з супроводом 2300.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Ігор 06-12-2023 Сьогодні користувалися послугами по перевозці хворого після лікування з Александрівської лікарні додому..Не знаю, як виразити вдячність бригаді. Всі працювали дуже злагоджено, професійно, і просто- люди дужеуважні і чуйні. Таку послугу вже не раз замовляв в іншіх організаціях, але "Оксворд медікал", це щось зовсім інше, більш прогресивне і не боюсь цього слова- "більшєвропейське" Дякую дуже!

відділення: Виїздні послуги

Ольга 26-11-2021 Глибоко вдячна лікарю Нікуровській Л. (викликали лікаря додому) за високий професіаналізм, оперативність та турботу!!! Вилікувала моїх батьків від Ковіду!Окремо хочеться відзначити медсестру Діану за неймовірну вправність у своїй справі! Вцілому, щиро вдячна всьому колективу клініки на вул. Березняківській та колл-ценру!!!

відділення: Виїздні послуги

Марина 09-07-2019 Велика вдячність бригаді швидкої допомоги , яка вночі врятувала мого чоловіка 2.05.19 .Приїхали оперативно , надали кваліфіковану допомогу .

відділення: Виїздні послуги

Виктория Бузова 13-11-2017 Компания ООО "Тим Линк" вот уже несколько лет является постоянным клиентом "Оксфорд Медикал" - мы заказываем кареты скорой помощи для сопровождения корпоративных мероприятий, организованных для наших клиентов. Очень довольны сотрудничеством с "Оксфорд Медикал": всегда профессионально, комфортно и с душой. Отдельно хочу поблагодарить: Наталию Шевченко за неизменный такт, клиент ориентированность, профессионализм и оперативную коммуникацию; Маяцкую Оксану Витальевну за поддержку во время проектов, чувство юмора, что очень важно в нашей работе, и чувство защищенности, когда ты понимаешь, что рядом с клиентами Профессионал, который знает, что нужно делать и как действовать в нестандартных ситуациях; Юрия - супер-врача, который спасал наших футболистов 11.11.17 во время Чемпионата по футболу, успевал быть одновременно везде и дарил нам улыбки и хорошее настроение, не смотря ни на что.

відділення: Виїздні послуги

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up