(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Працюємо у звичному режимі: консультації лікарів, невідкладна допомога, хірургічний стаціонар

Медичний супровід заходів

Медичний супровід заходів в КиєвіПід час концертів, спортивних або розважальних заходів, зйомок телепередач або виступів громадських діячів нерідко різко погіршується самопочуття деяких з учасників. Тому присутність бригад невідкладної допомоги з кваліфікованими лікарями і необхідним обладнанням при їх проведенні - обов'язкова умова для забезпечення безпеки.

КОЛИ ПОТРІБЕН МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД?

Лікарі невідкладної допомоги клініки «Оксфорд Медікал» обслуговують такі заходи:

  • концерти;
  • спортивні змагання;
  • корпоративні свята;
  • благодійні акції;
  • жалобні заходи;
  • зйомки масовок фільмів;
  • масові свята;
  • приватні заходи.

Кожне з цих заходів несе свої ризики. Наприклад, під час спортивних змагань часті травми серед спортсменів, що беруть участь. Особливо небезпечні змагання аматорів (наприклад, аматорські марафони чи напівмарафони), де серйозним навантаженням піддаються часто непідготовлені люди. Несприятливі погодні умови (холод або спека) підвищують ризик виникнення нещасних випадків.

НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА НА ЗАХОДІ

В обов'язки чергових лікарів під час проведення масових заходів входить:

  • надання невідкладної допомоги учасникам заходу;
  • при необхідності, госпіталізація потерпілих в державний чи приватний стаціонар.

Присутність чергової бригади на заході скорочує час прибуття медиків до потерпілого. З урахуванням того, що найчастіше при масових зібраннях людей перекриваються вулиці і утворюються пробки на дорогах, мова може йти про час, необхідний для порятунку життя пацієнта.

ЯК ЗАМОВИТИ МЕДИЧНИЙ СУПРОВІД ЗАХОДІВ?

Для забезпечення присутності однієї або декількох бригад медиків під час заходу, досить зв'язатися з колл-центром клініки «Оксфорд Медікал» і співробітниками служби невідкладної допомоги. Ми з'ясуємо характер заходу, ризик травматизму або погіршення стану його учасників і надамо чергових лікарів на весь необхідний термін проведення.
Для замовлення медичного супроводу заходів бригадами невідкладної допомоги клініки «Оксфорд Медікал Київ», телефонуйте або зв'яжіться з нами через форму на сайті.

( Рейтинг: 4.84, голосів: 25 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар функціональної діагностики II категорії: Егорушкова Світлана Юріївна
Егорушкова Світлана Юріївна Лікар функціональної діагностики II категорії
Лікар функціональної діагностики II категорії: Егорушкова Світлана Юріївна
Егорушкова Світлана ЮріївнаЛікар функціональної діагностики II категорії

м. Ірпінь вул. Університетська 2/1 корп.3;

інформація про лікаря

У 2001 р - закінчила НМУ ім.О.О.Богомольця

У 2002 р - інтернатуру за фахом терапія.

У 2002 р. - прийнята на посаду кардіолога в санаторій "Ірпінь",

в 2005 р - отримала спеціалізацію з кардіології.

У 2012 р - переведена на посаду лікаря функціональної діагностики, пройшла курси, отримала спеціальність "лікар функціональної діагностики".

У 2013 р - пройшла навчання на курсах ТУ по ехокардіографії

У 2014 р. - ТУ по доплерографії великих судин.

У 2017 році - пройшла курси ПАЦ, атестацію та отримала 2-гу кваліфікаційну категорію по ФД. Щорічно відвідую такі заходи: національний конгрес кардіологів України, дні аритмологии в Києві, школу ЕхоКГ Санте-інтеграли. Беру активну участь в роботі груп за фахом в соц. мережах.

показати повний текст

відгуки
Ольга 26-11-2021 Глибоко вдячна лікарю Нікуровській Л. (викликали лікаря додому) за високий професіаналізм, оперативність та турботу!!! Вилікувала моїх батьків від Ковіду!Окремо хочеться відзначити медсестру Діану за неймовірну вправність у своїй справі! Вцілому, щиро вдячна всьому колективу клініки на вул. Березняківській та колл-ценру!!!

відділення: Виїздні послуги

Марина 09-07-2019 Велика вдячність бригаді швидкої допомоги , яка вночі врятувала мого чоловіка 2.05.19 .Приїхали оперативно , надали кваліфіковану допомогу .

відділення: Виїздні послуги

Виктория Бузова 13-11-2017 Компания ООО "Тим Линк" вот уже несколько лет является постоянным клиентом "Оксфорд Медикал" - мы заказываем кареты скорой помощи для сопровождения корпоративных мероприятий, организованных для наших клиентов. Очень довольны сотрудничеством с "Оксфорд Медикал": всегда профессионально, комфортно и с душой. Отдельно хочу поблагодарить: Наталию Шевченко за неизменный такт, клиент ориентированность, профессионализм и оперативную коммуникацию; Маяцкую Оксану Витальевну за поддержку во время проектов, чувство юмора, что очень важно в нашей работе, и чувство защищенности, когда ты понимаешь, что рядом с клиентами Профессионал, который знает, что нужно делать и как действовать в нестандартных ситуациях; Юрия - супер-врача, который спасал наших футболистов 11.11.17 во время Чемпионата по футболу, успевал быть одновременно везде и дарил нам улыбки и хорошее настроение, не смотря ни на что.

відділення: Виїздні послуги

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом