(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Електрокардіограма на дому

ЕКГ вдомаЕлектрокардіограма (ЕКГ) – це один із базових методів діагностики серця. Вона дозволяє визначити інтенсивність, частоту та ритм серцевих скорочень, а також оцінити його роботу за низкою інших параметрів.

Дослідження часто призначають у профілактичних цілях, а також за наявності ознак захворювання. При гострому болю у грудях, задишці та деяких інших симптомах ЕКГ проводять у терміновому порядку. За його результатами можна виявити стенокардію, інфаркт міокарда та інші патології, які потребують надання невідкладної допомоги.

Зазвичай, кардіограму проводять у медичних центрах, але якщо пацієнт не може приїхати, обстеження можна виконати вдома. Для цього використовують портативні електрокардіографи, якість роботи яких не відрізняється від стаціонарних апаратів.

У клініці "Оксфорд Медікал" ЕКГ вдома проводять досвідчені фахівці за допомогою нового обладнання експертного класу. За потреби термінового розшифрування результатів на виклик виїжджає лікар-кардіолог.

За яких симптомів призначають ЕКГ?

Для ранньої діагностики захворювань ЕКГ рекомендують робити при кожному профілактичному обстеженні – після 40 років його потрібно проходити не рідше 1 раз на рік.

Також зробити кардіограму необхідно, якщо турбують такі симптоми як:

 • гострий біль у серці;

 • періодичні ниючі болі у грудях;

 • біль за грудиною з поширенням на праве плече та руку;

 • задишка при невеликих фізичних навантаженнях;

 • прискорене серцебиття;

 • відчуття періодичного «завмирання» серця;

 • високий або низький артеріальний тиск;

 • часті запаморочення, непритомність.

Коли електрокардіограму рекомендують робити вдома?

Якщо пацієнт не може відвідати клініку, але потребує проведення ЕКГ, можна викликати фахівця додому. Він привезе портативний пристрій та виконає діагностику.

Найчастіше ЕКГ вдома проводять пацієнтам:

 • які потребують термінового обстеження (із симптомами інфаркту, міокардиту тощо);

 • у період гострих інфекційних та інших захворювань;

 • при загостренні хронічних патологій;

 • з обмеженими фізичними можливостями;

 • похилого віку;

 • які не мають часу або інших можливостей для відвідування клініки.

Платне ЕКГ вдома – це можливість у комфортних умовах пройти обстеження та швидко отримати розшифровку результатів. Воно незамінне для пацієнтів з підозрою на інфаркт та інші гострі стани, коли ефективність лікування залежить від своєчасної діагностики.

Як проводять ЕКГ вдома?

Проведення ЕКГ вдома майже не відрізняється від того, як його виконують у клініці. Фахівець приїжджає з невеликим портативним апаратом, оснащеним комплектом електродів, необхідних для оцінки електрофізіологічної активності серця. Вони безболісно кріпляться до зап'ястя, гомілок та грудної клітки в області серця за допомогою присосок та затискачів. Дослідження проводиться у положенні лежачи і займає трохи більше кількох хвилин.

Якщо кардіограму проводить лікар-кардіолог, він може відразу розшифрувати результат. При виїзді на виклик медсестри розшифровка проводиться фахівцями клініки протягом доби.

Які захворювання діагностують за наслідками ЕКГ?

Електрокардіографія дозволяє діагностувати такі захворювання, як:

 • інфаркт міокарда;

 • ішемічна хвороба серця;

 • блокада;

 • аритмія;

 • брадикардія;

 • тахікардія;

 • міокардит;

 • перикардит;

 • гіпертрофія шлуночків та інші.

У ряді випадків для підтвердження діагнозу потрібні інші обстеження, наприклад, УЗД серця, лабораторні аналізи крові тощо.

Переваги звернення до клініки «Оксфорд Медікал»

"Оксфорд Медікал" – це багатопрофільний медичний центр, оснащений новим діагностичним, лікувальним та хірургічним обладнанням експертного класу. Завдяки цьому, а також залученню до роботи досвідчених висококваліфікованих спеціалістів у клініці забезпечено надання медичної допомоги на найвищому рівні.

У Києві «Оксфорд Медікал» об'єднує понад 10 клінік, у тому числі приймальне відділення для пацієнтів із гострими станами, терапевтичний та цілодобовий хірургічний стаціонар. Крім того, працює служба швидкої допомоги та проводиться виїзд додому медсестер (для проведення крапельниць, ін'єкцій, забору крові на аналізи) та лікарів різних спеціальностей.

Переваги проведення кардіограми вдома фахівцями «Оксфорд Медікал»:

 • новий портативний кардіограф експертного класу;

 • висока точність результатів дослідження;

 • виїзд додому медсестри чи лікаря-кардіолога;

 • можливість виклику швидкої допомоги та госпіталізації пацієнта до державної або приватної клініки.

Для замовлення послуги зняття ЕКГ вдома телефонуйте у наш контакт-центр або заповнюйте форму зворотного зв'язку на сайті.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-кардіолог вищої категорії: Висоцька Ольга Миколаївна
Висоцька Ольга Миколаївна Лікар-кардіолог вищої категорії
Лікар-кардіолог вищої категорії: Висоцька Ольга Миколаївна
Висоцька Ольга МиколаївнаЛікар-кардіолог вищої категорії

вул. Срібнокільська, 20;

інформація про лікаря

послуги Відділення Виїздні послугиЦіна
Виїзд лікаря додому 2300.00 грн
Виїзд медсестри додому 1400.00 грн
Виїзд лікаря додому за межі Києва (30км зона) 1700.00 грн
Виклик бригади швидкої допомоги з наданням медичної допомоги (60 хв.) 3000.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Ігор 06-12-2023 Сьогодні користувалися послугами по перевозці хворого після лікування з Александрівської лікарні додому..Не знаю, як виразити вдячність бригаді. Всі працювали дуже злагоджено, професійно, і просто- люди дужеуважні і чуйні. Таку послугу вже не раз замовляв в іншіх організаціях, але "Оксворд медікал", це щось зовсім інше, більш прогресивне і не боюсь цього слова- "більшєвропейське" Дякую дуже!

відділення: Виїздні послуги

Ольга 26-11-2021 Глибоко вдячна лікарю Нікуровській Л. (викликали лікаря додому) за високий професіаналізм, оперативність та турботу!!! Вилікувала моїх батьків від Ковіду!Окремо хочеться відзначити медсестру Діану за неймовірну вправність у своїй справі! Вцілому, щиро вдячна всьому колективу клініки на вул. Березняківській та колл-ценру!!!

відділення: Виїздні послуги

Марина 09-07-2019 Велика вдячність бригаді швидкої допомоги , яка вночі врятувала мого чоловіка 2.05.19 .Приїхали оперативно , надали кваліфіковану допомогу .

відділення: Виїздні послуги

Виктория Бузова 13-11-2017 Компания ООО "Тим Линк" вот уже несколько лет является постоянным клиентом "Оксфорд Медикал" - мы заказываем кареты скорой помощи для сопровождения корпоративных мероприятий, организованных для наших клиентов. Очень довольны сотрудничеством с "Оксфорд Медикал": всегда профессионально, комфортно и с душой. Отдельно хочу поблагодарить: Наталию Шевченко за неизменный такт, клиент ориентированность, профессионализм и оперативную коммуникацию; Маяцкую Оксану Витальевну за поддержку во время проектов, чувство юмора, что очень важно в нашей работе, и чувство защищенности, когда ты понимаешь, что рядом с клиентами Профессионал, который знает, что нужно делать и как действовать в нестандартных ситуациях; Юрия - супер-врача, который спасал наших футболистов 11.11.17 во время Чемпионата по футболу, успевал быть одновременно везде и дарил нам улыбки и хорошее настроение, не смотря ни на что.

відділення: Виїздні послуги

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up