записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок
 

Лікування геморою з Hal-Rar

У наш час існує декілька високоефективних методик лікування зовнішнього та внутрішнього геморою, серед яких накладення латексних кілець, радіохвильова хірургія та інфрачервона коагуляція. Залежно від форми і стадії захворювання, застосовується один або кілька способів лікування. Однак сьогодні у відділенні проктології "Оксфорд-Медікал" вперше в Україні використовується технологія, що замінює будь-які інші методи лікування геморою. Доплерівська дезартерізація HAL-RAR - це лікування геморою будь-якій стадії за 1 процедуру. Дана технологія також ефективна в лікуванні тріщин прямої кишки і свищів.

Проктологія клініки "Оксфорд Медікал" в Києвіhttp://img.youtube.com/vi/EgvtyRbuMJM/hqdefault.jpgПроктологія: Про відділення проктології клініки "Осфорд Медікал" в Києві. Лікування геморою на усіх стадіях захворювання без операції. Лікування тріщин прямої кишки та анального свербежу.

Методика HAL-RAR дає 96% гарантії повного одужання пацієнта, без повернення хвороби в майбутньому. Творці технології HAL-RAR, врахувавши всі недоліки попередніх методик лікування геморою, домоглися найвищих показників ефективності. Сьогодні доплерівська дезартерізація HAL-RAR вважається кращим і найбільш результативним методом серед проктологів світового рівня.

Техніка проведення процедури HAL-RAR

Процес лікування можна розділити на 4 етапи:

 1. В просвіт прямої кишки лікар-проктолог акуратно вводить прозорий аноскоп з доплер-датчиком. Датчик перетворює пульсацію гемороїдальної артерії в звуковий сигнал, після чого вдається відшукати місце прошивания. 
 2. Проктолог по черзі прошиває артерії, перекриваючи подачу крові до гемороїдальних вузлів. 
 3. Потім лікар виконує мукопексію, або підтяжку внутрішнього гемороїдального вузла. Шов піднімає і повертає гемороїдальний вузол в його правильне положення. 
 4. Після цього організм пацієнта вже самостійно бореться з проблемою. Кровотік зменшується, і вузли починають зсихатися. Через 1-2 тижні після операції відбувається повне відторгнення і виведення гемороїдальних вузлів. 

Переваги технології HAL-RAR

 • Дана методика не просто усуває дискомфорт і фізичні прояви гемороїдальної хвороби, але блокує першопричину захворювання - запалення гемороїдальних артерій.
 • Можливість повністю вилікувати геморой будь-якій стадії всього за 1 маніпуляцію. Гарантія позитивного і стабільного результату за один візит.
 • Мінімальний час процедури (20-30 хвилин), безпечність, безболісність, відсутність сильного дискомфорту під час проведення. 
 • Миттєве полегшення симптомів геморою. Блокування запалення і збільшення гемороїдальних вузлів в розмірах сприяє швидкому усуненню болю і дискомфорту. 
 • Відсутність розрізів, шрамів і післяопераційних ускладнень. 
 • Можливість проведення операції під місцевою анестезією, наркозом або седацією. 
 • Відсутність больового синдрому після проведення операції. 
 • Повне відновлення організму через всього 1-3 дні після процедури. Уже на 2-й день після операції пацієнт повертається до свого звичайного ритму життя. 
 • Найвищі показники по ефективності в світі (96%). 

Вартість процедури доплерівської дезартерізації HAL-RAR в проктологічному відділенні клініки "Оксфорд-Медікал" досить демократична, враховуючи той факт, що ми - єдина клініка в Україні, що пропонує дану послугу.

Обирайте "Оксфорд Медікал"!

Процедура доплерівської дезартерізаціі досить проста, але для лікарів-проктологів це справжня ювелірна робота, що вимагає великого досвіду і майстерності. Фахівці відділення проктології клініки "Оксфорд Медікал" - єдині в Києві і Україні, хто володіє технікою HAL-RAR. Ми гарантуємо очікуваний результат від процедури HAL-RAR за умови дотримання пацієнтом всіх приписів лікаря.

HAL-RAR - це єдиний метод лікування геморою, який дає до 90% гарантії повного одужання з відсутністю рецидивів надалі. Безумовно, процедура має певний протокол проведення і повинна виконуватися кваліфікованим лікарем на спеціалізованому обладнанні. Завдяки клініці «Оксфорд Медікал», тепер і українські пацієнти мають можливість скористатися цим унікальним методом.

Що таке HAL-RAR?

Абревіатура HAL-RAR розшифровується як «Гемороїдальне Артеріальне Лігування + Мукопексія / Проктопластика» . HAL-RAR - це перша у світі система малоінвазивних хірургічних маніпуляцій, метою яких є лікування самої причини геморою. Вперше методика HAL ( Hemorrhoidal Artery Ligation ) (в той час технологія мукопексіі ще не застосовувалася) була представлена ​​в 1995 році японським доктором К.Морінагою, а вже починаючи з 1999 року стала активно використовуватися в Європі. Суть процедури полягає в прошивці гемороїдальних артерій за допомогою ультразвукової допплерометрії - «дезартеризація» . У 2005 році техніку процедури істотно доповнив метод RAR (Recto Anal Repair) - мукопексія, простіше кажучи, підтяжка гемороїдальних вузлів.

Будучи одним з найбільш результативних і, при цьому, мінімально інвазивним способом лікування геморою, HAL-RAR вважається сьогодні останнім словом у проктології. В середньому операція триває близько 20-30 хвилин і, на відміну від геморроїдектомії, абсолютно безболісна. В залежності від стадії геморою, пацієнту рекомендується місцева (I, II стадія) або загальна анестезія (III, IV стадія). Ризик розвитку післяопераційних ускладнень мінімальний, - вже через кілька днів пацієнт може повернутися до своїх повсякденних завдань. За статистикою, процедура HAL-RAR дуже ефективно і швидко усуває неприємну симптоматику захворювання, - після процедури пацієнти відчувають лише незначний дискомфорт.

Як проводиться операція HAL-RAR?

У просвіт прямої кишки обережно вводиться прозорий аноскоп з крихітним допплер-датчиком, який перетворює пульсацію гемороїдальної артерії на звуковий сигнал, тим самим дозволяючи лікарю швидко відшукати місце прошивания. Одну за одною, лікар перев'язує артерії, зупиняючи приплив крові до гемороїдальних вузлів. Наступний етап операції - мукопексія або підтяжка внутрішнього гемороїдального вузла - полягає в суцільній прошивці тканини вузла. Безперервний шов «піднімає» провисаючу область і повертає гемороїдальний вузол в його нормальне положення.

В силу відсутності больових рецепторів в зоні впливу, операція проходить абсолютно безболісно і максимально комфортно для пацієнта. Анестезія необхідна тільки для безболісного введення аноскопа.

Оскільки кровотік зменшується, гемороїдальні вузли поступово починають зсихатися і зменшуватися в розмірі. Через 1-2 тижні після операції припиняється випадання вузлів і кровотеча.

У чому переваги HAL-RAR в порівнянні з іншими методиками?

Проктологія «Оксфорд Медікал» відповідає високим світовим стандартам як з технологічної, так і з методичної точки зору. Наші фахівці керуються у своїй роботі досвідом західних клінік, активно освоюючи останні інновації в області лікування геморою і тріщини прямої кишки. Ми цінуємо здоров'я своїх пацієнтів так само сильно, як і свою відмінну репутацію. Звертайтеся до нас, і ваше життя зміниться на краще! Запишіться на консультацію прямо зараз за тел. 204 40 40.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

27.12.2017

Дорогой Денис Сергеевич!

 

Я заехал просто по случаю предновогодней недели с желанием поздравить Вас с наступающим Новым годом! Также, примите и мои наилучшие пожелания всяческого благополучия Вам и вашей семье. Передайте мои пожелания и Швец Евгении Анатольевне - хорошего Нового года и успехов.

 

У меня все хорошо.

С благодарностью, Андрей Иванович Голинко

відділення: Проктологія

06.12.2017 Ранее ходила на платные осмотры к двум проктологам в гос.клиники. Оба говорили, что мне нужна операция, так как проблема запущенная, и, когда придёт время, я не смогу нормально выносить и родить ребенка.Я оттягивала решение по операции, но наступил период планирования беременности, поэтому решила обратиться ещё раз к проктологу, но в хорошую частную клинику. И я была шокирована!Кузьменко Денис Сергеевич детально рассказал о моей проблеме (процесс осмотра можно наблюдать на мониторе). Оказалось что проблемы и вовсе нет, и никакая операция не нужна!Денис Сергеевич профессиональный специалист и приятный человек. С радостью отвечает на все вопросы, показывая всё на картинках. Теперь, в случае чего, только к нему! И буду рекомендовать его всем своим знакомым! Спасибо!!!

відділення: Проктологія

11.11.2017

Огромная благодарность Кузьменко Денису Сергеевичу!!! Ещё раз убедилась в правильном выборе достойного врача!!!

відділення: Проктологія

03.09.2017 Замечательный врач и замечательный человек. Внимательная, вежливая, деликатная. А ещё - у неё золотые руки. Такие доктора сейчас - большая редкость, к сожалению. Свой визит к проктологу я очень затянула. Во многом из-за того, что проблемы весьма "специфические". Ну, вы понимаете ))) Но если бы знала, что Кристину Михайловну встречу, пришла бы гораздо раньше. Огромное ей спасибо за то, что вылечила меня. И теперь всем советую: в случае чего идите к ней!

відділення: Проктологія

06.11.2016

Я бы хотела поблагодарить доктора проктолога Кузьменко Дениса Сергеевича за оказанное высокачественное и правильное лечение. К сожалению, в наше время не часто удается встретить человека, который был бы профессионалом с большой буквы, но при этом еще и замечательным человеком. Безусловно, я буду рекомендовать доктора всем, кто бы ко мне не обратился. Бесценно осознавать, что в нашей стране ты можешь полностью довериться доктору и твои результат может превзойти ожидания. Спасибо еще раз доктору.

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки