(044) 204 40 40
+38 (099) 204 41 41 +38 (096) 204 41 41 Замовити зворотній дзвінок

Операція Лонго (степлерна гемороідопексія)

Операція Лонго в КиєвіГеморой - це проктологічне захворювання, при якому відбувається розширення вен гемороїдального сплетіння та утворення вузлів. При розвитку хвороби, пацієнта починають турбувати кровотечі з анального отвору та больові відчуття при дефекації. Згодом ці симптоми посилюються, відбувається випадіння гемороїдальних вузлів. Геморой не проходить самостійно і вимагає обов'язкового лікування у фахівця-проктолога.

Покази до степлерної гемороідопексіі

Метод Лонго є новим для вітчизняної медицини, але в європейській практиці він успішно впроваджується з 1993 року, коли був розроблений професором Антоніо Лонго (Відень, Австрія).

Операція зазвичай призначається проктологами пацієнтам з третьою чи четвертою стадією геморою, також вона ефективна при круговому випадінні вузлів. Важливо зауважити, що метод застосовується тільки при внутрішньому геморої.

Операція Лонго: особливості методу

Метою втручання є видалення кругової ділянки слизової оболонки та підслизових тканин з судинами, що дозволяє підтягнути гемороїдальні вузли та перекрити до них надходження крові. Гемороїдальні вузли, позбавлені живлення, поступово розсмоктуються.

Доступ до зони операції отримують за допомогою одноразового стерильного аноскопа, а саме втручання проводиться спеціальним апаратом, який здійснює висічення і зшивання слизової оболонки. За рахунок цього гемороїдальні вузли зміщуються, фіксуючись в нормальному положенні. Перекриття кровопостачання забезпечує їх подальше поступове зменшення і зникнення.

Переваги методу Лонго

Степлерна гемороідопексія є малотравматичною операцією, тривалість якої, як й період відновлення, є мінімальними. Втручання проходить у зоні слизової оболонки прямої кишки, позбавленої больових рецепторів, на відстані 4-5 сантиметрів від анального отвору.

Завдяки цьому значно зменшується вираженість больового синдрому після операції, прискорюється загоєння і зникає необхідність у щоденній специфічній обробці рани (нанесенні мазей, носінні прокладки, що вбирає кров), яку потрібно проводити пацієнтам після звичайної хірургічної операції з видалення вузлів.

Саме втручання займає менше ніж годину, період відновлення триває кілька днів, після чого пацієнт може повертати до повсякденного життя. Тривалість післяопераційного періоду може залежати від індивідуальних особливостей організму пацієнта, але зазвичай він становить не більше 4 або 5 днів і проходить безболісно або з мінімальним дискомфортом. Важливим фактором успішного відновлення є ретельне дотримання всіх рекомендацій лікаря, що стосуються харчування та режиму фізичної активності.

Операція Лонго проводиться комплектом одноразових інструментів в умовах операційної, що дозволяє виключити інфікування пацієнта.

( Рейтинг: 4.50, голосів: 2 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар проктолог 1 категорії, хірург вищої категорії: Кравченко Ольга Валеріївна
Кравченко Ольга Валеріївна Лікар проктолог 1 категорії, хірург вищої категорії
Лікар проктолог 1 категорії, хірург вищої категорії: Кравченко Ольга Валеріївна
Кравченко Ольга ВалеріївнаЛікар проктолог 1 категорії, хірург вищої категорії Відео-візитка

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2001 р. – закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця;

2001 – 2003 р.р. – інтернатура на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика, спеціальність – загальна хірургія;

2003 – 2005 р.р. – клінічна ординатура на базі Київської медичної академії ім. Шупика;

2005 р.- до цього часу хірург, госпіталь Державної прикордонної служби України, відділення загальної хірургії;

2010 р. – лікар-проктолог клініки «Оксфорд Медікал».

показати повний текст
послуги Відділення ПроктологіяЦіна
Консультація проктолога 890.00 грн
Операційне лікування геморою по методу Лонго 23800.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Наталя 20-03-2024 Неймовірно уважна, приємна, професійна лікарка. Візит до неї пройшов легко і навіть не помітно))) Тому, якщо йти до проктолога то тільки до неї!!!

відділення: Проктологія

Альона 01-03-2024 Лікар професіонал своєї справи! Попавши до Галини Володимирівни на прийом в тяжкому стані , лікар мене обстежила і сказала що потрібна операція. Заспокоїла , все пояснила, і зробила операцію. Галині Володимирівні я дуже вдячна! Я забула про болі які були вже нестримними. Зараз відчуваю себе дуже гарно.Дякую за допомогу!

відділення: Проктологія

Владимир 16-12-2023 Щиро вдячний Сергію Миколайовичу за детальну консультацию і успішно проведену операцію (22.11.2023) та моральну підтримку під час неї. У лікаря легка рука - загоїлось все швидко і без проблем. Лікаря рекомендую!

відділення: Проктологія

Наталія Дарвіш 07-12-2023 Галина Володимирівна - професіонал своєї справи, досвідчена лікарка , дуже відповідальна, розуміє з півслова. Пройшла лікування з почуттям довіри і захищеності. Бажаю здоров’я і успіхів! Дякую за допомогу!Рекомендуватиму завжди!

відділення: Проктологія

Тетяна 30-11-2023 Ольга Валеріївна - чудовий лікар! Швидке, ефективне лікування, докладно пояснила всі поради стосовно відновлення і подальшої профілактики.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пациент, Киев

  відділення: Проктологія

 • Людмила

  відділення: Проктологія

 • Ксения, г. Киев

  відділення: Проктологія

 • Пациент, Киев

  відділення: Проктологія

 • Людмила

  відділення: Проктологія

 • Ксения, г. Киев

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up