записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 

Лазерне лікування кісти куприка

Кіста куприка (або епітеліальний куприковий хід) - підшкірна порожнина, яка формується у верхній частині меж'ягодічної складки, в області куприка. Вона має вигляд каналу в підшкірній клітковині, покритого епітеліальної тканиною.

ПРИЧИНИ КІСТИ куприка

Передумови для розвитку кісти куприка закладаються ще при виношуванні дитини, під час якого можливе формування порожнини в меж'ягодічній складці. Надалі в неї потрапляють відлущені частинки шкіри, секрет потових і сальних залоз, може проростати волосся. Утворення з часом запалюється, а кіста куприка може перерости в свищ.

 

Виникненню епітеліального куприкового ходу сприяє ряд причин:

 • малорухливий спосіб життя;
 • зайва вага;
 • рясний волосяний покрив;
 • травми куприка;
 • підвищена пітливість;
 • переохолодження;
 • інфекції;
 • зниження імунітету;
 • носіння обтягуючої білизни.

Хвороба діагностується в основному у чоловіків у віці до 30 років, хоча поодинокі випадки захворювання спостерігалися і у жінок.

СИМПТОМИ КІСТИ куприка

Пацієнти з епітеліальним куприковим ходом найчастіше скаржаться на:

 • хворобливі відчуття при сидінні;
 • дискомфорт, відчуття стороннього об'єкта;
 • поява припухлості в області куприка.

Незапалена кіста куприка виглядає як невеликий отвір в районі сідничної лінії, зазвичай на відстані 7-10 сантиметрів від анального отвору. Хід може бути як невеликим, так і досить глибоким, схожим на невелику воронку.

 

При запаленні кісти біль посилюється, шкіра над кістою червоніє і набрякає, починається виділення гною через одне або кілька отворів, може піднятися температура. Якщо епітеліальний куприковий хід запалюється повторно, то можуть виникати нові отвори, через які виділяється інфільтрат.

 

Гній, що виділяється з запаленої кісти, поступово розширює, а потім руйнує хід, при цьому уражаються навколишні тканини.

ЛІКУВАННЯ КІСТИ куприка В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Важливо розуміти, що якщо запалитися кіста одного разу, вона буде періодично запалюватися і надалі, причому кожне подальше загострення буде все більш важким. Найбільш простим і максимально ефективним є лікування не запаленої кісти або тої, що знаходиться в стані ремісії.

 

Для постановки діагнозу проктолога, в більшості випадків достатньо огляду, після чого призначається лікування, яке в разі кісти куприка може бути тільки хірургічним. Решта методів малоефективні або неефективні зовсім.

 

Якщо раніше кіста куприка віддалялася тільки методом висічення за допомогою скальпеля, то на даний момент є більш ефективне, просте і щадне лікування - видалення кісти куприка лазером.

 

Лазерне видалення кісти куприка має ряд переваг:

 • короткий відновний період - завдяки мінімально необхідному ступеня втручання;
 • мінімальний ризик внесення інфекції - видаляючи кісту, лазер моментально коагулює тканини;
 • мінімальний ризик розвитку рецидиву, в порівнянні з видаленням кісти.

Операція проводиться амбулаторно - пацієнт повертається додому для реабілітації в день проведення операції. Втручання проводиться під місцевою анестезією, проте можливо занурення пацієнта в медикаментозний сон.

Записатися на прийом до проктологів клініки «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204 40 40.

Відгуки пацієнтів

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

Текстові відгуки

22.02.2019 Большое спасибо Валерию Викторовичу Ильченко. Опытный и грамотный проктолог, хирург. Довольна всем. Вежливый, деликатный ,умный человек. Объясняет все понятно. Сделал малотравматичную операцию. Быстро, бесболезненно. Ксчастью,избавилась от проблемы. Наконец -то на Срибнокилской появился классный проктолог.

відділення: Проктологія

09.02.2019 Раджу всім кому потрібно,,проктолог Кузьменко Денис

відділення: Проктологія

29.11.2018 Вопросы с которыми обращаются к проктолу очень щепитильны и требуют, чтобы доктор смог расположить к себе. Денис Сергеевич Доктор с больщой буквы, очень располагает к себе, позитивный и внимательный.Диагноз был поставлен быстро, назначено лечение и была проведена операция. Доктор зараяжает позитивом и страхи перед операцией и лечением пропадают-это очень важно!! После операции доктор максимально подробно рассказал о процессе реабилитации, поделился контактым телефон в случае если самочувсвтие будет меняться. Доктор всегда на связи можно обратиться в любое время с проблемой, всегда поможет и найдет время чтобы проконсультировать. Впечатления от доктора самые позитивные. Побольше бы таких замечательных врачей. Всем очень РЕКОМЕНДУЮ.

відділення: Проктологія

25.11.2018 Пока что, первый врач за всю историю, который мне действительно понравился и которого я буду рекомендовать. Консультация структурированная и максимально полезная. В конце выводы на распечатанном листе А4. Ещё раз спасибо ☺️

відділення: Проктологія

08.11.2018 Была на приёме у Бондаренко Юлии Игоревны. Очень приятная, бережная и профессиональная докторка. Всё объяснила, подробно ответила на все вопросы, во время процедуры объясняла свои действия и была внимательной к комфорту пациентки. Несмотря на мои опасения, всё прошло не страшно и не болезненно, за что Юлии Игоревне спасибо!

відділення: Проктологія

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки