(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Перший медичний центр «Оксфорд Медікал» в Ірпені Вже працює!

УЗД органів черевної порожнини дитині

У стандартне ультразвукове обстеження органів черевної порожнини дитини входить вивчення стану печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і селезінки. УЗД дозволяє діагносту визначити структуру і розміри цих органів, товщину їх стінок, а на підставі цих даних лікар може судити про наявність захворювань у дитини.

ПОКАЗАННЯ ДО УЗД ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ ДІТЯМ

Ультразвукове обстеження призначається педіатром або дитячим гастроентерологом за результатами огляду дитини або на підставі його скарг, якщо дитина вже досить велика для їх визначення. Справа в тому, що маленькі діти не можуть поскаржитися на те, що конкретно у них болить - здатність до цього з'являється у них приблизно до шести років.

 

УЗД органів черевної порожнини дитині Оксфорд МедікалПоказанням до УЗД органів черевної порожнини є:

 • поганий апетит;
 • порушення стільця;
 • скарги на гіркоту в роті;
 • нудота, блювота;
 • біль у правому підребер'ї;
 • визначення структури і розмірів органів.

УЗД органів черевної порожнини дитини дозволяє виявити ряд захворювань травної системи:

 • дискінезію жовчовивідних шляхів;
 • диспанкреатизм (порушення в роботі підшлункової залози);
 • кісти печінки;
 • холецистит;
 • жовчнокам'яну хворобу.

ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ

Перед проведенням обстеження дитину необхідно підготувати для того, щоб результати обстеження були точними. Основна вимога - УЗД проводиться натщесерце (не можна нічого їсти приблизно 8-12 годин перед обстеженням), тому УЗД намагаються призначати на ранковий час, щоб утримання від їжі викликало мінімальний дискомфорт у дитини.

 

Якщо обстеження проводиться не в терміновому режимі, а призначено завчасно, то за кілька днів до УЗД бажано виключити з меню продукти, що провокують газоутворення (наприклад, бобові).

 

У випадку з немовлятами досить розрахувати час візиту до лікаря таким чином, щоб УЗД провести якраз перед черговим годуванням. Пов'язано це з тим, що молоко засвоюється дитячому морганізмом набагато швидше.

 

Також лікаря буде необхідно знати зростання дитини, так як з ростом дитячого організму зростають змінюються норми розмірів внутрішніх органів.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ?

Ультразвукове дослідження - безпечна і безболісна процедура, що не займає багато часу. Під час обстеження дитина лежить на спині, а лікар за допомогою ультразвукового датчика досліджує стан внутрішніх органів через стінку живота. У деяких випадках лікар може повернути дитину на бік або попросити його зробити глибокий вдих, затримати подих - це потрібно для кращої візуалізації внутрішніх органів.

 

Після проведення обстеження лікар ставить діагноз і призначає лікування або, якщо є необхідність, рекомендує додаткові обстеження.

 

У клініці «Оксфорд Медікал» дитяче УЗД проводиться кваліфікованими фахівцями на апараті експерт-класу, що дозволяє отримувати максимально точні і достовірні результати.

 

Записати дитину на УЗД органів черевної порожнини в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або скориставшись формою на сайті.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом