(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Що таке УЗД і чи шкідливе воно?

11.12.2014
image

Нестеренко Олена Юріївна лікар УЗ діагностикиНестеренко Олена Юріївна

лікар УЗ діагностики

 

 

 

ЩО ТАКЕ УЗД?

Ультразвукове дослідження - це додатковий метод обстеження пацієнта, за допомогою якого можна встановити правильний діагноз.

Робота ультразвукового апарату грунтується на генерації ультразвукових хвиль з частотою вище 20 000 Гц. Ми не можемо чути цей звук, так як наш слуховий апарат до цього не пристосований.
Направляються ультразвукові хвилі за допомогою датчиків різної частоти. Проникаючи в тканини організму людини, вони відбиваються назад до датчика, який за допомогою перетворювача виводить зображення на монітор.

У залежності від щільності тканин і органів, ультразвук по-різному проникає в них. Наприклад: тканини високої щільності - не пропускають звук (конкременти в нирках), а рідина (сечовий міхур, жовчний міхур і т.д.) навпаки повністю пропускає його і служить своєрідним «посиленням» для проходження хвиль.

ЧИ НЕБЕЗПЕЧНО УЗД?

Один з поширених питань - чи шкідливе УЗД? Прилад генерує високочастотні звукові хвилі, а не якісь інші «шкідливі» промені! Прилад не має радіаційного фону. Лікар в кабінеті поруч з ультразвуковим апаратом знаходиться весь свій робочий час і не відчуває ніякого негативного впливу на свій організм.

Ще кілька наочних аргументів на «захист» ультразвуку не тільки як одного з медичного виду обстеження, а й природного явища з яким ми безпосередньо стикаємося. Ультразвук широко поширений в природі. Такі тварини як кажани, нічні метелики, дельфіни і багато інших використовують його у своєму житті.

Ультразвук застосовується в медицині - УЗД, стоматологія, косметологія і т.д., в промисловості для обробки металу, приготуванні сумішей (фарби, лаки). Можна довго перераховувати галузі, де на даний момент застосовується ультразвук. Але на цьому наука не зупиняється і в майбутньому він буде ще ширше використовуватися в нашому житті.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом