записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 
 

Рентген кінцівок

Рентген кінцівок Оксфорд МедікалЦифрова рентгенографія ніг і рук - найпоширеніший, швидкий і інформативний метод діагностики їх пошкоджень. Постійні високі навантаження на кінцівки призводять до частих їх травм і різного роду хвороб, виявити які допомагає рентген.

Покази до рентгену кінцівок

Рентген рук або ніг призначається в таких випадках:

 • травми (переломи кісток, вивихи суглобів, розриви сухожиль);
 • болі неясного походження;
 • обмеження рухливості;
 • оніміння кінцівок;
 • гіперемія (почервоніння) шкірних покривів рук або ніг;
 • підозра на новоутворення;
 • контроль правильності зрощення кісток після переломів;
 • артрит;
 • артроз;
 • остеофіти;
 • ерозія суглобів.

Окремим показом до проведення рентгена ніг є підозра на плоскостопість. Рентген рук (перш за все, кистей) також призначається при системних захворюваннях (ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак), тому що ці захворювання в першу чергу позначаються на суглобах кистей.

 

Рентген кінцівок рідко проводиться цілком - частіше необхідний знімок лише частини: кисті, передпліччя, плеча, стегна, коліна, гомілки, гомілковостопного суглоба, стопи або пальців ніг.

Підготовка і проведення рентгена кінцівок

Рентгенологічне обстеження рук і ніг не вимагає від пацієнта будь-якої попередньої підготовки. Безпосередньо перед дослідженням з обстежуваної кінцівки потрібно зняти аксесуари (годинник, ланцюжки, браслети та ін.)

 

Якщо мова йде про рентген рук, то лікар садить пацієнта за стіл і укладає одну чи обидві руки на стіл. Пацієнту під час дослідження потрібно перебувати в нерухомому стані. Якщо роблять рентген кисті, то за вказівкою лікаря потрібно випрямити і звести разом пальці; якщо рентген пальців - випрямити їх, але не зводити разом.

 

Для проведення рентгена стопи пацієнт укладається на спину і згинає ноги в колінах, упираючись стопами в поверхню столу рентгена. При рентгені гомілковостопного суглоба пацієнт сидить, а його стопа знаходиться на підставці. При діагностиці плоскостопості, пацієнт стоїть - стопа знаходиться під навантаженням. Рентген стегна проводиться в лежачому (на спині або боці) положенні.

Рентген кінцівок в «Оксфорд Медікал»

Для обстеження пацієнтів застосовується сучасний цифровий рентген Multix Select DR, виробництва корпорації Siemens. З його допомогою лікарі отримують необхідну для діагностики інформацію, при цьому пацієнт піддається мінімальному опроміненню - в рази меншому, ніж на старих рентгенівських апаратах.

 

Інформація, отримана в результаті цифрової рентгенографії, відразу ж доступна для аналізу лікарем, може записуватися на цифрові носії і пересилатися по електронній пошті. Також друкується знімок, який видається на руки пацієнту.

 

Записатися на рентген в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204 40 40 або написавши оператору чату на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки