записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 
 

Рентген суглобів

Цифрова рентгенографія суглобів - основний метод діагностики порушень їх роботи, необхідний для постановки точного діагнозу та ефективного лікування. У клініці «Оксфорд Медікал Київ» проводиться рентгенографія кульшових, колінних, ліктьових, променезап'ясткових, плечових, гомілковостопних, скронево-нижньощелепного та інших суглобів. Всі дослідження проводяться за допомогою німецького цифрового рентген-апарату Siemens Multix Select DR.

Показання до призначення рентгена суглобів

Рентгенографія будь-якого з суглобів в людському організмі може призначатися пацієнтові при наявності таких симптомів:

 • Рентген суглобів Оксфорд Медікалдеформація і набрякання суглоба;
 • біль в суглобі;
 • травми (вивихи, підвивихи і переломи) суглобів;
 • артрози і артрити;
 • ознаки запальних процесів в суглобах;
 • крововилив в суглоб;
 • травми зв'язок;
 • ураження суглобів при туберкульозі;
 • дегенеративні зміни в суглобі;
 • кісти;
 • пухлини;
 • контроль ефективності проведеного лікування.

Окремими показаннями до призначення рентгена тазостегнового суглоба є коксартроз, перелом шийки стегна і дисплазія тазостегнового суглоба. Рентген колінного суглоба призначається при травмуванні меніска, надколінка або виростків, а також при гонартрозе. Рентген гомілковостопного суглоба може знадобитися при подагрі, синовіті, п'яткових шпорах і плоскостопості.

 

Обстеження ліктьового суглоба може бути призначено при бурситі, переломі плеча, променевих або ліктьової кістки, при вивиху кісток передпліччя. Окремим показанням для рентгена плечового суглоба є плечолопатковий періартрит і тендиніт.

Підготовка і проведення рентгена суглобів

У більшості випадків, ніякої підготовки до проведення рентгена суглобів не потрібно - для пацієнта це швидка, проста і безболісна процедура. Винятком є ​​рентген тазостегнового суглоба, підготовка до якого необхідна і націлена на усунення газів з кишечника. Полягає вона в очищенні кишечника за допомогою клізми. Якщо цього не зробити, отримані знімки можуть бути розмитими.

 

Рентген суглоба займає всього кілька хвилин. Для проведення дослідження пацієнт може розташовуватися в стоячому, сидячому або лежачому положенні - все залежить від того, який суглоб потрібно обстежити і в який проекції. Після проведення обстеження пацієнтові видаються отримані результати і висновок лікаря-рентгенолога.

Переваги цифрового рентгена суглобів

Основна перевага цифрової рентгенографії - це мінімальна доза опромінення, яка набагато менше, ніж при обстеженні на аналогових апаратах (на яких отримана інформація фіксується не в цифровому форматі, а на плівці).

 

Крім того зображення суглоба отримується практично миттєво - воно виводиться на екран комп'ютера, при цьому немає необхідності витрачати час на проявлення плівки. Отримані дані, на відміну від знімка на плівці, зручно зберігати, копіювати і пересилати фахівцю, який займається лікуванням.

 

Записатися на рентген суглобів в клініці «Оксфорд Медікал Київ» можна за телефоном (044) 204 40 40 або скориставшись чатом на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки