записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

ТРАВМПУНКТ * НЕВІДКЛАДНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА * СТАЦІОНАР * ВИКЛИК ШВИДКОЇ

 
 

Рентген черепа та гіпофіза

Рентген черепа Оксфорд МедікалЦифровий рентген черепа - це швидкий і безпечний спосіб переконатися в цілісності черепної коробки і відсутності аномалій черепа. Безпечна доза опромінення, вичерпна інформація і швидке отримання результатів - все це можливо в клініці «Оксфорд Медікал Київ» завдяки застосуванню цифрової рентгенологічної системи Multix Select DR (Siemens, Німеччина).

Покази до рентгену черепа

Багато пацієнтів помилково вважають, що рентген голови необхідний для діагностики захворювань головного мозку, однак для цього застосовується КТ. Рентген же необхідний для діагностики наслідків черепно-мозкових травм, при підозрі на пухлини, при симптомах аномалій розвитку, в разі захворювань ЛОР-органів.

 

Рентген черепа може бути призначений при наступних симптомах:

  • запаморочення;
  • головні болі;
  • тремор рук;
  • носові кровотечі без очевидної причини;
  • помутніння зору;
  • погіршення слуху;
  • болю, що виникають під час жування.

Підготовка і проведення рентгена черепа

Для проведення рентгена черепа не потрібно попередньої підготовки, потрібно лише зняти з голови і шиї все металеві аксесуари та прикраси, щоб вони не відобразилися на знімку.

 

Під час проведення знімка пацієнт не відчуває болю або незручностей - проходження рентгенівських променів не викликає ніяких фізичних відчуттів. Під час проведення рентгена черепа пацієнт може стояти, сидіти або лежати в різних позах, в залежності від того, яка проекція потрібна лікарю на знімку. У більшості випадків достатньо знімків в одній-двох проекціях.

 

Крім того рентгенографія може бути оглядовою або прицільною. У першому випадку вивчається стан черепа в цілому, в другому особлива увага приділяється окремим його частинам: виличним кісткам, орбітам, щелепам, клиноподібній кістці, скронево-нижньощелепного суглобу та ін.

Переваги цифрового рентгена черепа

Головна відмінність цифрового рентгена в тому, що зображення фіксується не на плівці, як на аналогових апаратах (старих установках, які найчастіше ще працюють в державних медустановах), а за допомогою спеціальної цифрової матриці.

 

Цифровий рентген, перш за все, безпечніший для пацієнта. Хоча випромінювання, що отримується при обстеженні на старих апаратах, є допустимим, доза, одержувана при дослідженні на сучасному цифровому рентгені, в рази менша завдяки високій чутливості детектора.

 

Знімки, зроблені на цифровому рентгені, дають більше інформації, ніж зафіксовані на плівці завдяки програмам обробки зображення, які дозволяють отримати більш деталізоване зображення.

 

Результати цифрового рентгена отримують одразу після проведення обстеження, тоді як плівка з аналогового апарату повинна попередньо проявлятися.

 

Запис на рентген в клініці «Оксфорд Медікал Київ» ведеться по телефону (044) 204 40 40. Також можна записатися, скориставшись чатом на сайті.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки