Інформація в статті надана для ознайомлення та не є керівництвом до самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання слід звернутися до лікаря.
Зміст:
Біоревіталізацію, мезотерапію та плазмоліфтинг проводять для оздоровлення та омолодження шкіри. Показання до ін'єкцій та їх ефективність схожі, але не ідентичні. Використовувані препарати та механізм дії також відрізняються. Не можна сказати, що одна з процедур краща, тому що вони різні. Яка з методик дасть оптимальний результат, залежить від стану шкіри та косметологічних проблем. Іноді для більшого ефекту їх застосовують у комплексі.
Щоб зрозуміти, яку процедуру робити, потрібно розібратися в їх особливостях. Але найкраще порадитись із фахівцем. Отримати безкоштовну консультацію косметолога у Києві можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал».
Біоревіталізація передбачає введення під шкіру препаратів на основі гіалуронової кислоти, ідентичної натуральній. До 25 років вона активно виробляється в організмі, забезпечуючи молодість шкіри. Потім синтез знижується і з'являються перші зморшки та інші вікові зміни.
Ін'єкції дозволяють зменшити дефіцит гіалуронової кислоти. Її молекули заповнюють простір між клітинами та притягують до себе молекули води, завдяки чому шкіра насичується вологою, а її рельєф та колір покращуються. Також стимулюється природне вироблення колагену та інших речовин, які відповідають за зовнішній вигляд шкіри.
Біоревіталізація допомагає:
відновити гідробаланс шкіри;
усунути сухість та лущення;
підвищити пружність та еластичність шкіри;
вирівняти рельєф та тон;
зменшити глибину зморшок та уповільнити процеси старіння.
Для отримання таких результатів потрібен курс процедур, кількість та періодичність яких косметолог визначає індивідуально.
Процедуру рекомендують при:
збільшення кількості та вираженості зморшок;
зниження пружності та еластичності шкіри;
сухості та лущенні;
розширення пір та надмірному виділенні себуму;
нерівномірному рельєфі та тоні обличчя;
акне та постакне.
Ця процедура передбачає введення внутрішньошкірно та підшкірно мезококтейлів. Косметолог готує їх перед процедурою, підбираючи компоненти індивідуально для пацієнта. Залежно від показань використовують гіалуронову кислоту, вітаміни, фосфоліпіди, антиоксиданти, судинозміцнювальні та протизапальні препарати.
В залежності від складу препарату мезотерапія може забезпечувати такі ефекти:
зволоження шкіри;
підвищення пружності та еластичності шкіри;
ліфтинг-ефект;
зменшення виразності зморшок та кругів під очима;
корекція розтяжок та рубців;
знебарвлення пігментних плям;
зменшення жирових відкладень;
лікування акне, купероза та себореї;
лікування алопеції – випадіння волосся.
Мезотерапію застосовують для:
лікування різних захворювань, наприклад вугрового висипу, себореї, розацеа та куперозу;
корекції вікових змін;
лікування випадання волосся, рубців, розтяжок та целюліту;
підготовки до проведення пластичних операцій та реабілітації після них.
Плазмоліфтинг – це унікальна за своєю суттю методика. В якості діючої речовини використовується плазма, одержана з крові пацієнта. Це виключає ризик алергічних реакцій та інших ускладнень.
Процедура починається зі взяття у пацієнта 10-20 мл венозної крові. Її поміщають у центрифугу для відділення плазми та збагачення тромбоцитами. Отриманий препарат вводять за допомогою підшкірних ін'єкцій у проблемні ділянки обличчя.
Плазма містить багато білкових комплексів, у тому числі фактори росту, які стимулюють процеси загоєння та регенерації тканин. В результаті запускаються природні процеси оновлення та омолодження шкіри.
Плазмоліфтинг сприяє:
підвищенню тонусу та пружності шкіри;
підтяжці овалу обличчя;
зменшенню зморшок та в'ялості шкіри;
поліпшення рельєфу та кольору обличчя;
природному та гармонійному омолодженню;
лікуванню гіперпігментації за рахунок нормалізації вироблення меланіну;
відновленню нормальної зволоженості та жирності шкіри завдяки впливу на роботу сальних залоз.
Процедуру можна проводити не тільки на обличчі, а й у ділянці шиї, декольте, рук і навіть волосистої частини голови – плазмоліфтинг застосовують для профілактики та лікування облисіння.
Як біоревіталізація та мезотерапія, плазмоліфтинг забезпечує найкращий результат після курсу процедур.
Плазмолифтинг рекомендують при:
в'яненні шкіри та появі зморшок;
утворенні пігментних плям;
постакне;
рубцях та стріях;
тьмяному кольорі обличчя;
слабкому зростанні або випадінні волосся.
Усі 3 процедури передбачають введення препарату в зони, де шкіра потребує оздоровлення та омолодження. Вони надають місцеву дію та активують природні процеси регенерації.
При виконанні біоревіталізації та плазмоліфтингу використовуються натуральні речовини. При біоревіталізації – це гіалуронова кислота, ідентична вироблюваної в організмі, а при плазмоліфтингу – збагачена тромбоцитами плазма, отримана з крові пацієнта. Таким чином, ризик алергії та побічних ефектів мінімальний. Склад мезококтейлів також переважно натуральний, але він може змінюватися в залежності від індивідуальних особливостей шкіри пацієнта.
Також всі процедури мають короткий та легкий період реабілітації, що дозволяє не відриватися від повсякденних справ.
Незважаючи на значну схожість, біоревіталізація, мезотерапія та плазмоліфтинг мають суттєві відмінності. Вони по-різному впливають на шкіру та забезпечують різні ефекти. Зокрема, плазмоліфтинг допомагає у лікуванні пігментації, постакне, рубців та навіть випадіння волосся. Мезококтейлі також можуть бути ефективними у цих випадках. А ефект від біоревіталізації, навпаки, незначний.
При цьому біоревіталізація дає більш швидкий та помітний результат (зволоження та покращення рельєфу та тону шкіри), який може зберігатися до 6, рідше 12 місяців. Ефект від плазмоліфтингу проявляється повільніше, але може зберігатись до 2 років.
Біоревіталізацію проводять курсами по 3-7 процедур з перервою у 1,5-3 тижні. Кількість сеансів та їх періодичність косметолог визначає індивідуально.
Видимий ефект від ін'єкцій з'являється зазвичай після 2 процедур, але повною мірою його можна оцінити після завершення циклу.
Результат біоревіталізації зберігається до 6-12 місяців при здоровому способі життя та ретельному догляді за шкірою. Для його підтримки рекомендують проводити по 1 процедурі раз на кілька місяців.
Курс мезотерапії складається в середньому з 4-8 процедур, які проводять з інтервалом в 1-2 тижні. Перший результат можна побачити вже після 1-2 сеансів.
Плазмоліфтінг також проводять курсами. У середньому роблять 3-4 процедури з інтервалом в 1,5-2 тижні щорічно або 1 процедуру один раз на кілька місяців. Оскільки плазмоліфтинг задіює природні сили організму для оздоровлення та омолодження шкіри, його ефект стає помітний трохи пізніше, ніж після біоревіталізації, але є більш стійким. Після циклу сеансів результат може зберігатись до 2 років.
Що ж до питання, яка процедура ефективніша, косметологи «Оксфорд Медікал» кажуть, що все залежить від індивідуального стану шкіри та бажаних результатів. Наприклад, при необхідності швидко покращити зовнішній вигляд шкіри краще підійде біоревіталізація, тоді як для глибинного оздоровлення та омолодження – плазмоліфтинг, а лікування захворювань шкіри – мезотерапія.
Біоревіталізація, мезотерапія та плазмоліфтинг добре доповнюють один одного. Косметологи рекомендують чергувати процедури (з інтервалом щонайменше у 2-3 тижні), щоб досягти максимального ефекту зволоження, покращення тонусу та текстури шкіри, а також для більш глибокого стимулювання процесів регенерації. Однак, рішення про доцільність та безпеку такого підходу фахівець приймає у кожному випадку індивідуально.
Протипоказаннями до біоревіталізації, мезотерапії та плазмоліфтингу є:
захворювання крові;
аутоімунні порушення;
онкологічні захворювання;
цукровий діабет;
гепатит;
епілепсія та деякі інші хронічні захворювання.
Тимчасово відкласти процедуру слід при гострих інфекційних та запальних захворюваннях, загостренні хронічних хвороб, ушкодженнях та висипаннях на шкірі у зоні проведення ін'єкцій, вагітності та лактації.
Протягом 2-3 днів після біоревіталізації та мезотерапії, а також 3-7 після плазмоліфтингу можливе легке почервоніння шкіри, набряк та свербіж у місцях ін'єкцій. Це нормальна реакція організму на введення препарату та мікроушкодження шкіри уколами.
Після процедур рекомендують:
1-2 дні не використовувати декоративну косметику на місцях ін'єкцій;
2-3 дні не виконувати великих фізичних навантажень;
1 тиждень не вживати алкоголю;
2 тижні не засмагати, не відвідувати лазні, басейни та сауни;
поки шкіра повністю не загоїться, не використовувати скраби, пілінги, засоби для очищення шкіри на основі спирту, кислот тощо;
застосовувати мазі, креми, які призначив косметолог.
Зазвичай, шкіра після ін'єкцій відновлюється досить швидко. Щоб запобігти ускладненням, потрібно виконувати всі рекомендації косметолога.
Ефект від плазмоліфтингу проявляється через 2-3 тижні після процедури, коли активуються внутрішні резерви організму та посилюються процеси регенерації шкіри. Повною мірою оцінити результат можна після циклу сеансів (в середньому 3-4 з інтервалом у 1,5-2 тижні).
Біоревіталізацію можна замінити на плазмоліфтинг. Він забезпечує схожий результат, який проявляється трохи пізніше, ніж після введення гіалуронової кислоти, але зберігається у 2 рази довше. Також альтернативою можуть стати апаратні методики. Яка процедура буде найефективнішою, підкаже косметолог.
Результат від біоревіталізації може зберігатися до 6, рідше 12 місяців – все залежить від використовуваного препарату, стану та особливостей догляду за шкірою, віку пацієнта, способу життя та інших факторів.
Джерела:
Опубликовано: 25.05.2023
Обновлено: 25.10.2024
вул. Глибочицька, 40X
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Павлівська, 26/41
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Предславинська, 29
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Березняківська, 30Б
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Срібнокільська, 20
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Василя Липківського, 38
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram
вул. Івана Крамського, 9
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
Оболонська набережна 1, корпус 2
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
вул. Михайла Гришка, 1
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
вул. Князів Острозьких, 46/2
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
вул. Андрія Верхогляда, 14Б
телефон:
+38 (044) 204-40-40
+38 (097) 204-84-84 - Viber, Telegram
вул.Олександра Олеся, 2, Виноградар
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показать - Viber, Telegram
м. Ірпінь вул. Університетська 2/1 корп.3
телефон:
+38 (044) 204-40-40
показати - Viber, Telegram