(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Шановні пацієнти! У період карантину клініки в Києві та Ірпені продовжують прийом пацієнтів. Також доступна онлайн-консультація.

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Дерматологія у клініці Оксфорд Медікал у Києві

01.02.2011
image

Отримати комплексну професійну консультацію лікаря-дерматовенеролога, якісно діагностувати і проводити лікування шкірних захворювань тепер стало можливо і в «Оксфорд Медікал Київ»! Відділення Дерматології оснащено всім необхідним обладнанням, де застосовують сучасні та унікальні методики діагностики та лікування дерматологічних захворювань.

У відділенні Дерматології працюють досвідчені та уважні лікарі-дерматовенерологи, які за допомогою спеціального обладнання проводять всі необхідні обстеження і застосовують комплексний підхід до лікування. Лікарі допоможуть боротися і з такими серйозними захворюваннями шкіри як псоріаздерматитекземазапальні та грибкові захворюваннявидалення бородавоквидалення папіломвидалення родимокрання діагностика злоякісних новоутворень шкіри.

Також в медичному центрі «Оксфорд Медікал Київ» ведуть прийом суміжні фахівці, де, якщо необхідно, є можливість отримати консультацію косметолога, терапевта, гінеколога і уролога.

Відкладаючи консультацію дерматолога на далеке майбутнє, подумайте про те, що шкіра є найважливішим чинником, який формує зовнішній вигляд. Після ретельного огляду пацієнта наш фахівець визначить характер, причину, стадію захворювання і призначить найбільш ефективний курс лікування, а також проведе кваліфіковану консультацію і дасть рекомендації по догляду за шкірою.

Прийом ведеться анонімно, за попереднім записом, у зручний для Вас час, без черги. Вартість первинного прийому дерматолога, включаючи огляд шкірного покриву з придатками, шкірні проби, фізикальний огляд, постановку попереднього діагнозу, становить 175 грн.

Більш докладно про вартість і особливості ведення прийому у відділенні Дерматології можна дізнатися за телефоном: (044) 484-40-40.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом