Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Догляд за шкірою після кисневого пілінгу: 3 практичні поради

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є керівництвом до самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання слід звернутися до лікаря. 

Кисневий пілінг – це повністю безконтактна та безболісна чистка шкіри обличчя та тіла. Її проводять на інноваційному апараті Jet Peel, використовуючи найбезпечніші природні компоненти – воду і кисень. Обличчя очищається дуже дбайливо, тому процедура підходить жінкам з усіма типами шкіри.

Кисневий пілінг застосовують для вирівнювання рельєфу та кольору шкіри, усунення набряків, підвищення тонусу, лікування вугрових висипань та навіть шліфування рубців, розтяжок та шрамів. Ефект помітний вже після першої процедури, але для отримання максимального результату бажано пройти повний курс – 5-10 сеансів.

Під час процедури дбайливо відшелушується верхній шар епідермісу. Завдяки цьому йдуть певні дефекти, але шкіра стає тимчасово більш чутливою та вразливою до зовнішніх впливів. Тому після кисневого пілінгу за нею потрібно правильно доглядати. Як це робити, ми розкажемо нижче.

Показання до кисневого пілінгу та його ефективність

Кисневий пілінг застосовують на шкірі обличчя, шиї, декольте та інших ділянок тіла. Оскільки процедура дбайлива та нетравматична, вона підходить для всіх типів шкіри. Це єдиний вид пілінгу, через добу після проведення якого вже можна загоряти. Його проводять навіть при регулярному відвідуванні солярію та перед відпочинком на пляжі.

Показаннями до кисневого пілінгу вважаються нерівномірний рельєф та колір шкіри, сліди від висипань, розтяжки та невеликі рубці, акне й постакне, набряки та інші дефекти шкіри. Перед процедурою косметолог оцінює стан шкіри та визначає, чи буде вона ефективна.

Кисневий пілінг забезпечує:

  • глибоке очищення шкіри;

  • вирівнювання рельєфу та тону шкіри;

  • зволоження сухої шкіри;

  • нормалізацію роботи сальних залоз;

  • усунення неглибокої пігментації;

  • усунення дрібних зморшок, слідів від прищів, розтяжок;

  • звуження пор;

  • зменшення набряків;

  • підвищення тонусу шкіри та ліфтинг-ефект;

  • лікування вугрового висипу.

Як проходить процедура кисневого пілінгу?

Професійний кисневий пілінг проводять за допомогою апарату Jet Peel. Це інноваційний пристрій, який дозволяє очищати та оздоровлювати шкіру струменем кисню та мікрокрапель фізрозчину або косметичного коктейлю, які подаються під високим тиском. Косметолог поступово обробляє ними все обличчя, утримуючи апарат на невеликій відстані від шкіри.

Іноді пілінг поєднують з іншими косметичними процедурами, наприклад, очищуючою маскою або ін'єкційним введенням коктейлів.

Також завдяки високому тиску струменя апарат Джет Піл масажує шкіру та насичує її пори частинками косметичних коктейлів. В результаті збільшується кровопостачання тканин, поліпшується колір обличчя та згладжуються дрібні зморшки.

Перший результат помітний відразу після сеансу, але для отримання максимального ефекту рекомендують провести 5-10 процедур з перервою в кілька днів або тиждень. Одна процедура займає близько 30-60 хвилин в залежності від розміру оброблюваної зони.

Кисневий пілінг проводять не тільки на шкірі обличчя, але й шиї, рук, декольте та інших ділянок тіла.

Переваги та недоліки кисневого пілінгу

Як і всі процедури, кисневий пілінг має свої плюси та мінуси.

Перевагами методу є:

  • безконтактність, безпечність та безболісність;

  • можливість проведення на всіх типах шкіри та протягом всього року;

  • відсутність пошкоджень шкіри та реабілітаційного періоду;

  • висока ефективність при проведенні курсу;

  • помітний результат після першого сеансу.

До мінусів кисневого пілінгу відносять неефективність при глибоких зморшках та рубцях, гіперпігментації та інших сильно виражених дефектах. Також не всім пацієнткам подобається, що потрібно пройти курс процедур з інтервалом в 3-7 днів.

Кому кисневий пілінг протипоказаний?

Протипоказань до кисневого пілінгу небагато. Його не проводять при шкірних захворюваннях (дерматит, екзема, герпес), свіжих подряпинах та ранах на оброблюваній зоні, гострих хворобах, онкологічних патологіях та деяких серцево-судинних захворюваннях. Перенести процедуру на інший час рекомендують вагітним та годуючим груддю жінкам.

Чи можна робити кисневий пілінг в домашніх умовах?

Для домашнього використання продають спеціальні засоби, які також називають кисневим пілінгом. По суті це маски для обличчя. Вони можуть бути ефективними, однак в більшості випадків результат маловиражений та швидкоминучий. 

Основний ефект професійного кисневого пілінгу забезпечує апаратна обробка. Шкіра масажується струменем повітря та насичується корисними речовинами (якщо використовується косметичний коктейль або філлер). Вдома цей етап відсутній, оскільки необхідне спеціальне обладнання.

Як доглядати за шкірою обличчя після кисневого пілінгу?

Під час кисневого пілінгу дбайливо очищається верхній шар епідермісу. При цьому шкіра практично не пошкоджується. Відновлювальний період мінімальний – всього 1 добу.

Порада №1: уникайте попадання ультрафіолетових променів на шкіру протягом 24 годин

Протягом доби після проведення кисневого пілінгу не рекомендується загоряти на сонці та відвідувати солярій. При виході на вулицю в цей час радять наносити на шкіру крем для захисту від сонця. Який краще підійде, потрібно уточнити у косметолога.

Порада №2: мінімізуйте нанесення косметики на обличчя протягом 2-3 днів

Епідермісу потрібен час, щоб відновитися після процедури. Хоча зовні шкіра виглядає оздоровленою, для закріплення ефекту їй потрібно дати час ще відпочити. Кілька днів бажано не використовувати декоративну косметику або використовувати її в мінімальній кількості, щоб пори шкіри вільно дихали.

Порада №3: ​​пийте більше води та дотримуйтеся здорового способу життя

Шкіра потребує постійного зволоження, і вже доведено, що необхідну рідину вона отримує через кровотік та лімфу. Тому дуже важливо щодня випивати свою норму води.

Також на стан шкіри дуже впливає харчування. Від нього великою мірою залежить сухість та жирність шкіри, поява висипань, лущення тощо. Також негативно позначаються шкідливі звички.

Кисневий пілінг дозволяє усунути дефекти шкіри, оздоровити її та зробити більш привабливою. Але, щоб результат зберігався якомога довше, про шкіру потрібно регулярно піклуватися.

Супутні послуги: 

Кисневий пілінг

Джерела:

ResearchGate

US National Library of Medicine

Europe PMC 


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up