Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Ін'єкції краси: всі за та проти

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є керівництвом до самостійної діагностики та лікування. При появі симптомів захворювання слід звернутися до лікаря. 

Людям завжди було властиве бажання залишатися красивими та молодими якомога довше. У сучасному світі це бажання не змінилося, але методів його здійснення стало значно більше.

Одна з найпопулярніших методик омолодження – це ін'єкції краси. Ін'єкції виконуються на обличчі, шиї, в області декольте, на руках. За бажанням можна виконати ін'єкції точково, на одній зоні, наприклад, навколо очей.

Існує кілька основних видів ін'єкцій для омолодження шкіри: біоревіталізація, філери, мезотерапія, армування та інші. За допомогою ін'єкційних методик можливе:

  • усунення мімічних зморшок;

  • корекція контурів губ, вилиць, підборіддя, носа;

  • омолодження та відновлення еластичності шкіри обличчя, шиї, зони декольте, рук;

  • покращення кольору шкіри, усунення пігментних плям;

  • регуляція функції сальних залоз шкіри;

  • усунення проблем з випадінням та зростанням волосся;

  • лікування гіпергідрозу;

  • відновлення контурів обличчя, корекція шкіри, обвислої внаслідок вікових змін та інше.

Переваги ін'єкційної косметології

Ін'єкційні методики – це щадні та більш доступні маніпуляції в порівнянні з іншими методами корекції зовнішності. 

До переваг ін'єкційної косметології відносять:

  1. Відсутність розрізів та рубців, оскільки препарати вводяться ін'єкційно. Косметичні омолоджуючі ін'єкції виконуються спеціальними тонкими голками безпосередньо в мімічні м'язи, зайва активність яких викликає зморшки. Під дією препарату м'язові волокна розслабляються, зменшують активність, а зморшка розгладжується. При цьому міміка не змінюється, а обличчя виглядає натурально, без зморшок та заломів на шкірі.

  2. Відсутність періоду реабілітації – на відміну від пластичних операцій, пацієнт не випадає з повсякденного життя.

  3. Швидкий результат – видимий ефект з’являється вже через 4-5 днів після завершення процедури, коли сходить почервоніння. Час розслаблення м'язів залежить від того, як швидко зійде почервоніння після маніпуляції та безлічі індивідуальних особливостей. Буває, що ефект видно вже на другий день, а іноді він стає помітний через кілька тижнів.

  4. Безпека – оскільки маніпуляція малоінвазивна, ризик появи ускладнень мінімальний.

Потенційні недоліки уколов краси

У ін'єкційних методик є як прихильники, так і противники. Останні в більшості випадків пояснюють свою позицію низкою міркувань.

  1. Неприйняття інвазивних методів. Всі прагнуть доглядати за собою, але далеко не всі готові піти на інвазивні процедури. Багато хто боїться крові, відчуває стрес від уколів або інших інвазивних процедур. Деякі люди відчувають справжні панічні атаки при вигляді лікаря зі шприцом у руці.

  2. Ін'єкційні методики дають лише тимчасовий ефект. Залежно від препарату, ефект може зберігатися від 2 до 9 місяців. Після закінчення цього періоду, процедури потрібно повторювати

  3. Страх ускладнень або побічних ефектів. Багатьох лякає використання синтетичних препаратів (хоча в сучасній косметології існують ефективні методики омолодження і без них), а також почервоніння або невеликі набряки на місці уколу, які зійдуть через кілька днів після процедури. Багато хто побоюється алергічних реакцій на компоненти препарату.

Часто буває, що спосіб життя пацієнта не поєднується з ін'єкціями. Косметологічні процедури накладають тимчасові обмеження на повсякденне життя, що не підходить прихильникам регулярного відвідування басейну, сауни, занять деякими видами спорту тощо

Є люди, яким ін'єкційні методики протипоказані в принципі. 

Протипоказаннями до ін'єкційних методик вважаються:

  • міастенія;

  • порушення згортання крові;

  • деякі аутоімунні та ендокринні розлади;

  • цукровий діабет;

  • прийом антибіотиків, антикоагулянтів;

  • бронхіальна астма;

  • неврологічні захворювання;

  • запальні процеси в зоні ін'єкції;

  • грип, ГРВІ.

Ще одна велика категорія – це вагітні та жінки, яким протипоказаний значний відсоток препаратів, що використовуються в сучасній косметології. Також, методики ін'єкційного омолодження не призначені для пацієнтів молодше 18 років.

Як максимально продовжити ефект від ін'єкцій

Якщо ви все-таки зважилися на ін'єкційне омолодження, в першу чергу потрібно:

  • підібрати кваліфікованого косметолога;

  • детально розповісти про себе, особливості вашої шкіри та ваших традиційних методів догляду за нею;

  • обов'язково попередити косметолога про хронічні хвороби, алергію або шкірні захворювання, в тому числі й вже перенесені.

Напередодні процедурі не слід наносити на обличчя домашні маски або проводити будь-які інші косметичні процедури, не призначені косметологом. На процедуру варто йти без макіяжу, а якщо він все-таки є, то простежити, щоб його не залишилося перед початком маніпуляції.

Після процедури протягом чотирьох годин після проведення процедури слід утриматися від горизонтального положення тіла. На 7-10 днів виключити прийом алкоголю, не відвідувати солярії, сауни та басейни. Через 2 тижні рекомендована консультація косметолога. Він має перевірити, що всі сліди процедури пройшли, а подальша корекція не потрібна.

Джерела:

Доклад «Методы проведения инъекций при мезотерапии» доктора М. Пистора

Доклад "Комбинированные методы омоложения лица" др. Игнасио Ордис

Acta Biomedica 

Dovepress 


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up