(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Лікування захворювань артерій кінцівок

05.06.2019
image

Серцево-судинні захворювання стають причиною найбільшої кількості передчасних смертей по всьому світу, випереджаючи онкологічні хвороби і всі види нещасних випадків. Особливу небезпеку ураження артерій представляють тим, що довгий час протікають безсимптомно. Мало хто у віці 30-35 років звертає увагу на швидку стомлюваність ніг, короткочасні судоми в кінцівках, оніміння пальців або настирливе відчуття холоду в кистях або стопах. Люди відчувають себе ще молодими і повними сил, а подібні явища пов'язують з різними провокуючими факторами і вважають транзиторними. Насправді це можуть бути ознаки початкової стадії атеросклерозу.

НАЙПОШИРЕНІШІ ХВОРОБИ АРТЕРІЙ КІНЦІВОК

У найзагальнішому сенсі атеросклероз - це звуження просвітів артерій і утруднення течії крові по ним. Причиною можуть бути спазми, жирові бляшки або наростання тканини. У клініці «Оксфорд Медікал» діагностують і проводять лікування уражень судин на всіх стадіях хвороби. Однак чим раніше буде проведена діагностика, тим більше шансів на позитивний результат терапії. Зазвичай люди звертаються до лікарів на стадії неминаючого больового синдрому - у віці 40 років і старше. До цього часу неправильний спосіб життя, хронічні хвороби і шкідливі звички можуть зробити ураження артерій кінцівок незворотними.

Одним з поширених хронічних захворювань, що ведуть до важких поразок артерій нижніх кінцівок, вважається цукровий діабет. При діабеті спочатку страждають дрібні судини в ногах, а потім більші. Розвивається виразковий процес і гангрена. Облітеруючий атеросклероз артерій - хвороба, від якої система кровопостачання страждає безпосередньо. Відбувається закупорка судин розрослимися бляшками, аж до повної зупинки кровопостачання. Такий тип атеросклерозу виникає найчастіше у чоловіків старше 50 років.

Синдром Рейно і хвороба Такаясу - захворювання судин, що виникають в молодому віці. При синдромі Рейно порушується кровообіг в дрібних судинах кінцівок: вони спазмуються, зазвичай як неприродно сильна реакція на холод. Згодом симптоми посилюються. Хвороба Такаясу характерна більше для азіатів, відрізняється від усіх вищеназваних тим, що відбувається ураження великих магістральних судин, що постачають головний мозок (сонні, хребетні артерії). Ще одна поширена сукупність симптомів судинних уражень - хвороба Бюргера (синдром курця). При ній відбувається запалення дрібних кровоносних судин на руках і ногах.

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ АРТЕРІЙ В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

На початковому етапі діагностування починається з докладного опитування та збору анамнезу. Надалі фахівцями клініки застосовуються такі методи сучасного дослідження артерій і дрібних судин кінцівок:

  • ультразвуковадоплерографія;
  • комп'ютерна томографія (контрастна);
  • ультразвукова ангіографія;
  • рентгеноконтрастна ангіографія.

Обов'язково робиться розгорнутий (біохімічний) аналіз крові, вимір артеріального тиску і фіксація пульсової частоти і якості на різних ділянках кінцівок. Це допомагає виявити характер кровотоку в артеріях. У разі необхідності проводять додаткові лабораторні дослідження.

Клініка «Оксфорд Медікал» пропонує повний спектр сучасного дослідницького обладнання та медичних можливостей для комплексного лікування уражень артерій нижніх і верхніх кінцівок. В першу чергу таке лікування направляється на розширення просвіту судин в тих місцях, де потік крові утруднений. Застосовується медикаментозна терапія, в разі необхідності - хірургічне втручання.

Для успішного відновлення уражень судин кінцівок в будь-якому віці важливо не нехтувати системним підходом до лікування. Хороший ефект дає зміна способу життя, регулярна фізична активність, правильне харчування, зниження ваги, сеанси фізіотерапії, лікувальна фізкультура і курортно-санаторний режим.


Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом