(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Лікування агалактії

Агалактія - це повна відсутність молока після пологів - рідкісний розлад, який не варто плутати з недостатньою кількістю молока - гіпогалактією. Остання зустрічається в період лактації набагато частіше.

ПРИЧИНИ ВІДСУТНОСТІ МОЛОКА

Агалактія викликається рядом причин, серед яких:

  • Лікування відсутності молокаендокринні порушення, що ведуть до зниження секреції пролактину (лактотропного гормону), що відповідає за лактацію;
  • недорозвиненість молочних залоз, при якій в грудях немає тканин молочних залоз (при цьому груди можуть бути, формуючись за рахунок жирових відкладень);
  • атрофія тканин молочних залоз (при сильній крововтраті під час пологів, розладах харчування (тривале голодування), а також у тих, хто народив першу дитину в старшому віці);
  • ураження гіпофіза (можливо внаслідок травм, інфекцій, запалень, синдрому Шихана);
  • сильний стрес;
  • відсутність рецепторів лактоцитів (клітин, що виробляють молоко) до пролактину;
  • інтоксикація (внаслідок, наприклад, отруєння або інфекційного захворювання у важкій формі);
  • розлади вироблення ферментів, що беруть участь в секреції молока.

Не виключено вплив на розвиток агалактії спадковості, але цей фактор вивчений недостатньо.

СИМПТОМИ АГАЛАКТІЇ

Прояви агалактії розпізнати нескладно - після народження дитини у жінки не виділяється молозиво і молоко. Таке можливо в разі відсутності самих лактоцитів або їх рецепторів пролактину. У тому випадку, якщо збереглися зачатки або острівці молочної залози, можливо незначне виділення молозива, але молоко так і не з'являється.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ АГАЛАКТІЇ

Обстеження пацієнтки починається на первинній консультації мамолога, під час якої лікар проводить огляд і пальпацію молочних залоз. Також збирається анамнез - історія хвороби, в якій фіксується інформація про стан здоров'я пацієнтки (перенесених гострих і хронічних захворювань) і її спосіб життя. За результатами огляду та збору анамнезу призначаються додаткові дослідження, необхідні для з'ясування причин агалактії.

 

У комплекс досліджень може включатися апаратне (УЗД молочних залоз або рентгенологічне дослідження) та лабораторна діагностика (гормональна панель). При необхідності призначається консультація суміжних спеціалістів: ендокринологагінеколога, терапевта та інших.

 

З'ясувавши причину відсутності молока, призначають лікування, яке, однак, можливо не у всіх випадках - воно буде недоцільним при абсолютній агалактії. Якщо ж причиною відсутності молока є інфекція, інтоксикація, недоїдання або стрес - терапія націлюється на усунення першопричини агалактії.

 

Лікування причин відсутності молока не завжди успішне, проте усунути їх все ж необхідно, навіть якщо не вдасться вилікувати агалактію, тому що остання є лише проявом серйозних проблем зі здоров'ям.

Запис на прийом до мамолога клініки «Оксфорд Медікал» ведеться по телефону (044) 204 40 40. Також ви можете записатися, звернувшись до оператора чату на сайті.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБобиляк Олег Романович Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії
Бобиляк Олег РомановичЛікар-мамолог, онкохірург вищої категорії

вул. Срібнокільська, 20;

інформація про лікаря

1988 р. - Закінчив Запорізький гоударственно медичний інститут

1993 р.  почав кар'єру лікаря ургентними хірургом

У 1993 р. пройшов спеціалізацію з онкохірургії, мамології.

Стаж за фахом 20 років.

показати повний текст
Пухликов Олексій Олександрович Лікар мамолог
онкохірург
Пухликов Олексій ОлександровичЛікар мамолог
онкохірург

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2006 – 2012 рр. Запорізький державний медичний університет. Медичний факультет, лікувальна справа.

2012-2014 рр. – Кримський медичний університет, Херсонський ООД. Інтернатура: клінічна онкологія.

08. 2012 – 07. 2018 -  Каховська міська лікарня: онколог, мамолог

2014 – 2018 рр. -  Каховська міська лікарня: лікар невідкладної допомоги

09.2018 – 01.2019 – Запорізька медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація: онкохірургія.

показати повний текст
Костюченко Євген Вікторович Лікар мамолог, онколог
Костюченко Євген ВікторовичЛікар мамолог, онколог

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Катеринич Олександр Олександрович Лікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії
Катеринич Олександр ОлександровичЛікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

25.06.2010 - Патент на корисну модель №51084 - "Спосіб радікальної мастектомії у хворого на рак молочної залози з надмірною масою тіла" зареєстрований в Державному реєстрі патентів України, співавтор

2013 р. - "Шляхи зменшення післяопераційного болю після мастектомії", Українська військово-медична академія, Київський міський клінічний онкологічний центр, співавтор

2015 р. - ТУ "Пластична хірургія кінцівок" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2016 г. - ТУ "Основи судинної хірургії" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2018 г. - ТУ "Хірургічні методи лікування ожиріння" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

показати повний текст
послуги Відділення МаммологіяЦіна
Консультація маммолога 390.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
25-05-2019 Доброго дня! Хочу висловити свою безмежну подяку неймовірному хірургу онкологу Пухлик Олексію Олександровичу, за його дбайливе ставлення до пацієнтів та професійність. Звернулася до Олексія Олександровича з приводу видалення судиного новоутврення на плечі. Завдяки своєму гумору та людяністі цей чудовий лікар зміг перемогти мою напругу та страхи щодо операції. Хірургічне втручання пройшло успішно та безболісно.На місці потворної пухлини залишився маленький косметичний шов,який,я впевнена,зникне після зняття ниток.Я щаслива що позбулася того дефекту та дуже вдячна що зустріла надійного та професійного лікаря. Олексій Олександрович- ви найкращий!Дякую Вам!

відділення: Маммологія

24-05-2019 Только самые приятные впечатления о Oxford Medical! Мне клинику посоветовала подруга, которая уже долгое время пользуется её услугам.Я не знала к какому специалисту мне нужно обратиться с моей проблемой и при записи по телефону мне посоветовали конкретного врача, объяснив почему именно к нему нужно пойти.Маммолог Пухликов Алексей Александрович - просто чудо доктор! Его отношение к пациенту - бесценно, да и просто он очень приятный человек, с которым комфортно обсуждать деликатные вопросы. Он всё подробно объяснил, успокоил, поддержал, сделал необходимые процедуры. Очень рекомендую Алексея Александровича! Спасибо Вам огромное, очень радостно, что есть такие врачи и люди!

відділення: Маммологія

14-12-2018 Александр Владимирович Ищенко - не просто профи своего дела, он врач по призванию, прекрасный психолог, очень чуткий и тонок в обращении с пациентами. Переступая его кабинет я сразу почувствовала что все будет хорошо. Было то прекрасное ощущение спокойствия, когда ощущаешь себя в надежных руках. Спасибо Вам, доктор!

відділення: Маммологія

24-08-2018 Сегодня,24.08.18,была на приёме у врача маммолога.Ним оказался Ищенко Александр Владимирович.Я редко оставляю отзывы,но сегодня просто не могу «пройти мимо»!! Александр Владимирович,очень благодарна Вам за то,что внимательно выслушали,ответили на все вопросы(я очень педантична и их у меня миллион),вселили спокойствие и дали грамотные рекомендации! Вы-врач от Бога,профессионал своего дела и очень приятный человек! Желаю Вам крепкого здоровья !!!

відділення: Маммологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом