(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Лікування фiброаденоматоза

Доброякісні новоутворення в молочних залозах - це досить поширена проблема жіночого здоров'я, всього існує понад 50 їх форм. Фіброаденоматоз - одна з них, що є аномальним розростанням (проліферацією) сполучної тканини молочної залози.

ПРИЧИНИ ФІБРОАДЕНОМАТОЗА

Лікування фiброаденоматоза КиївЖіночі груди часто уражаються доброякісними новоутвореннями в силу того, що тканини молочних залоз піддаються регулярним циклічним змінам (синхронно з циклом місячних, під час лактації та ін.) Порушення цього процесу змін, що відбувається під контролем гормонів, веде до розвитку пухлин. Зміни, що призводять до розвитку фіброаденоматоза, можуть виникнути:

  • в стресових ситуаціях;
  • при гінекологічних захворюваннях (ендометріоз, синдром полікістозних яєчників, міома та ін.);
  • в разі ендокринних патологій (гіпотиреозу, цукрового діабету, метаболічного синдрому, синдрому Іценко-Кушинга, ураження гіпофіза або гіпоталамуса);
  • при хворобах гепатобіліарної системи (жовчного міхура, жовчовивідних шляхів і печінки);
  • під впливом генетичних факторів.

СИМПТОМИ І ФОРМИ ФІБРОАДЕНОМАТОЗА

Існує кілька класифікацій, в основі яких лежать результати гінекологічних або рентгенологічних досліджень та можливі клінічні прояви, але єдиного погляду на цю проблему не вироблено досі. Узагальнивши, фіброаденоматозом можна розділити на дві форми: дифузну і вузлову.

 

Дифузний фіброаденоматоз характеризується рівномірним розростанням сполучної тканини, при якому жінку турбують:

  • підвищення чутливості, болючість, відчуття тяжкості в грудях;
  • поява ущільнень і нагрубання молочної залози, що проходить після закінчення місячних;
  • виділення із сосків (прозорі, світлі, молочні, темно-зелені і навіть коричневі).

У деяких випадках неприємні відчуття турбують жінку перед початком менструації і в її перші дні, іноді - постійно, а в деяких випадках фіброаденоматоз розвивається без явно виражених симптомів. Тому, навіть в разі відсутності зазначених симптомів, важливо проходити профілактичне обстеження у мамолога.

 

Якщо на цьому етапі жінка не звертається до мамолога за допомогою, можливий перехід дифузійної форми захворювання в вузлову. У грудях починають з'являтися нерухомі ущільнення без чітких меж (на відміну від кіст і фіброаденом, що мають чітко окреслені межі). Вузловий фіброаденоматоз може розглядатися, як передраковий стан.

 

Новоутворення при вузловому фіброаденоматозі розташовуються групами, зазвичай вражаючи сегмент або квадрант молочної залози. При дифузній формі захворювання частіше уражається права груди. Крім того, фіброаденоматоз може супроводжуватися розвитком кіст молочної залози.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ФІБРОАДЕНОМАТОЗА

Обстеження пацієнтки, яка звернулася до мамолога клініки «Оксфорд Медікал Київ», починається з аналізу її скарг, огляду та пальпації молочних залоз. Пальпація найінформативніша в першій половині місячного циклу і проводиться в вертикальному і горизонтальному положенні пацієнтки. Наявність новоутворень підтверджується за допомогою УЗД молочних залоз, а їх біопсія, також проводиться під контролем УЗД, є додатковим інструментом діагностики.

 

Дифузна форма фіброаденоматоза зазвичай лікується консервативними методами - шляхом застосування препаратів, що стабілізують гормональний фон, протизапальних засобів і вітамінів. Для усунення першопричин проблеми може знадобитися консультація і лікування у суміжних спеціалістів - ендокринолога та гінеколога.

 

Вузлова форма вимагає хірургічного лікування і тут може застосовуватися кілька методів, в залежності від вираженості процесу і наявності супутніх новоутворень (кіст і фіброаденом). Великі кісти вилущуються (енуклеація), може проводитися секторальна резекція або квадрантектомія, при яких видаляється уражена частина залози. Вилучені тканини відправляються в лабораторію для виключення розвитку злоякісних процесів.

 

Лікування фіброаденоматоза в мамології клініки «Оксфорд Меідкал Київ» завжди спрямоване не тільки на усунення захворювання, а й на збереження молочних залоз в максимальному обсязі. Записатися до мамолога клініки можна за телефоном (044) 204 40 40.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБобиляк Олег Романович Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії
Бобиляк Олег РомановичЛікар-мамолог, онкохірург вищої категорії

вул. Срібнокільська, 20;

інформація про лікаря

1988 р. - Закінчив Запорізький гоударственно медичний інститут

1993 р.  почав кар'єру лікаря ургентними хірургом

У 1993 р. пройшов спеціалізацію з онкохірургії, мамології.

Стаж за фахом 20 років.

показати повний текст
Пухликов Олексій Олександрович Лікар мамолог
онкохірург
Пухликов Олексій ОлександровичЛікар мамолог
онкохірург

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2006 – 2012 рр. Запорізький державний медичний університет. Медичний факультет, лікувальна справа.

2012-2014 рр. – Кримський медичний університет, Херсонський ООД. Інтернатура: клінічна онкологія.

08. 2012 – 07. 2018 -  Каховська міська лікарня: онколог, мамолог

2014 – 2018 рр. -  Каховська міська лікарня: лікар невідкладної допомоги

09.2018 – 01.2019 – Запорізька медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація: онкохірургія.

показати повний текст
Костюченко Євген Вікторович Лікар мамолог, онколог
Костюченко Євген ВікторовичЛікар мамолог, онколог

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Катеринич Олександр Олександрович Лікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії
Катеринич Олександр ОлександровичЛікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

25.06.2010 - Патент на корисну модель №51084 - "Спосіб радікальної мастектомії у хворого на рак молочної залози з надмірною масою тіла" зареєстрований в Державному реєстрі патентів України, співавтор

2013 р. - "Шляхи зменшення післяопераційного болю після мастектомії", Українська військово-медична академія, Київський міський клінічний онкологічний центр, співавтор

2015 р. - ТУ "Пластична хірургія кінцівок" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2016 г. - ТУ "Основи судинної хірургії" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2018 г. - ТУ "Хірургічні методи лікування ожиріння" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

показати повний текст
послуги Відділення МаммологіяЦіна
Консультація маммолога 390.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
25-05-2019 Доброго дня! Хочу висловити свою безмежну подяку неймовірному хірургу онкологу Пухлик Олексію Олександровичу, за його дбайливе ставлення до пацієнтів та професійність. Звернулася до Олексія Олександровича з приводу видалення судиного новоутврення на плечі. Завдяки своєму гумору та людяністі цей чудовий лікар зміг перемогти мою напругу та страхи щодо операції. Хірургічне втручання пройшло успішно та безболісно.На місці потворної пухлини залишився маленький косметичний шов,який,я впевнена,зникне після зняття ниток.Я щаслива що позбулася того дефекту та дуже вдячна що зустріла надійного та професійного лікаря. Олексій Олександрович- ви найкращий!Дякую Вам!

відділення: Маммологія

24-05-2019 Только самые приятные впечатления о Oxford Medical! Мне клинику посоветовала подруга, которая уже долгое время пользуется её услугам.Я не знала к какому специалисту мне нужно обратиться с моей проблемой и при записи по телефону мне посоветовали конкретного врача, объяснив почему именно к нему нужно пойти.Маммолог Пухликов Алексей Александрович - просто чудо доктор! Его отношение к пациенту - бесценно, да и просто он очень приятный человек, с которым комфортно обсуждать деликатные вопросы. Он всё подробно объяснил, успокоил, поддержал, сделал необходимые процедуры. Очень рекомендую Алексея Александровича! Спасибо Вам огромное, очень радостно, что есть такие врачи и люди!

відділення: Маммологія

14-12-2018 Александр Владимирович Ищенко - не просто профи своего дела, он врач по призванию, прекрасный психолог, очень чуткий и тонок в обращении с пациентами. Переступая его кабинет я сразу почувствовала что все будет хорошо. Было то прекрасное ощущение спокойствия, когда ощущаешь себя в надежных руках. Спасибо Вам, доктор!

відділення: Маммологія

24-08-2018 Сегодня,24.08.18,была на приёме у врача маммолога.Ним оказался Ищенко Александр Владимирович.Я редко оставляю отзывы,но сегодня просто не могу «пройти мимо»!! Александр Владимирович,очень благодарна Вам за то,что внимательно выслушали,ответили на все вопросы(я очень педантична и их у меня миллион),вселили спокойствие и дали грамотные рекомендации! Вы-врач от Бога,профессионал своего дела и очень приятный человек! Желаю Вам крепкого здоровья !!!

відділення: Маммологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом