(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Перший медичний центр «Оксфорд Медікал» в Ірпені Вже працює!

Лікування мастопатії

Мастопатія - найпоширеніша мамологічна проблема, з якою доводиться стикатися жінкам, не є самостійним захворюванням. З підозрою на мастопатію найчастіше звертаються жінки у віковому проміжку від 30 до 50 років. Мастопатія - це розростання тканин молочної залози, що супроводжується появою ущільнень у грудях, що відбувається під впливом ендокринних або гінекологічних проблем.

ПРИЧИНИ МАСТОПАТІЇ

Причини, що провокують розвиток хвороби достовірно не встановлені, однак доведено взаємозв'язок між появою захворювання і дисфункцією ендокринної системи, що відповідає за гормональний фон організму. Гормон пролактин, що активно виробляється під час грудного вигодовування, може продовжувати виділятися після закінчення періоду лактації, провокуючи розвиток гіперпролактинемії - основної причини мастопатії (підвищений рівень пролактину у 80-85% жінок з мастопатією).

Сприяти розвитку мастопатії також можуть гінекологічні захворювання: міома, ендометріоз, фолікулярна кіста яєчника і ін. Нерегулярне статеве життя, відмова від грудного вигодовування, розширені молочні протоки, кісти молочних залоз, невірний або необгрунтований прийом гормональних препаратів і пізнє настання менопаузи також можуть спровокувати розвиток мастопатії.

СИМПТОМИ МАСТОПАТІЇ

Найчастіше пацієнтки з мастопатією скаржаться на такі симптоми:

  • тупий або ниючий біль в грудях;
  • збільшення молочної залози;
  • набряк залози і її огрубіння;
  • в окремих випадках - виділення із сосків (прозорі, зеленуваті, білі або кров'янисті).

Всі прояви мастопатії можливо помітити самостійно, а поява хоча б одного з них - привід для термінової консультації з маммологом.

Діагностика мастопатії

Перший і основний спосіб діагностики хвороб молочних залоз - це самостійний огляд і пальпація, що дозволяють жінці помітити один з перерахованих вище симптомів мастопатії і звернутися до мамолога. Обстеження, проведене лікарем, також починається з пальпації, при необхідності призначається УЗД молочних залоз - інформативне і безпечне дослідження, при якому організм не переносить опромінення.

При необхідності, проводиться УЗД органів малого тазу, щитовидної залози, призначаються аналізи на гормони. Якщо діагностуються проблеми з ендокринною системою або жіночим здоров'ям - призначаються консультації гінеколога і ендокринолога.

ТЕРАПІЯ ПРИ МАСТОПАТІЇ

Лікування мастопатії, в першу чергу зводиться до усунення причин, що викликали її: нормалізації рівня пролактину, корекції обміну речовин або відновлення жіночого здоров'я. Терапевтичний курс включає медикаментозне лікування, яке підбирається кожній пацієнтці індивідуально, і корекцію способу життя (наприклад, виключення нікотину і алкоголю).

Дізнатися більше про лікування мастопатії в клініці «Оксфорд Медікал Київ», ви мо жете, записавшись на консультацію до мамолога через форму зворотного зв'язку на сайті або зателефонувавши за телефоном (044) 204 40 40.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБобиляк Олег Романович Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії
Бобиляк Олег РомановичЛікар-мамолог, онкохірург вищої категорії

вул. Срібнокільська, 20;

інформація про лікаря

1988 р. - Закінчив Запорізький гоударственно медичний інститут

1993 р.  почав кар'єру лікаря ургентними хірургом

У 1993 р. пройшов спеціалізацію з онкохірургії, мамології.

Стаж за фахом 20 років.

показати повний текст
Пухликов Олексій Олександрович Лікар мамолог
онкохірург
Пухликов Олексій ОлександровичЛікар мамолог
онкохірург

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2006 – 2012 рр. Запорізький державний медичний університет. Медичний факультет, лікувальна справа.

2012-2014 рр. – Кримський медичний університет, Херсонський ООД. Інтернатура: клінічна онкологія.

08. 2012 – 07. 2018 -  Каховська міська лікарня: онколог, мамолог

2014 – 2018 рр. -  Каховська міська лікарня: лікар невідкладної допомоги

09.2018 – 01.2019 – Запорізька медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація: онкохірургія.

показати повний текст
Костюченко Євген Вікторович Лікар мамолог, онколог
Костюченко Євген ВікторовичЛікар мамолог, онколог

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

послуги Відділення МаммологіяЦіна
Консультація маммолога 390.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
25-05-2019 Доброго дня! Хочу висловити свою безмежну подяку неймовірному хірургу онкологу Пухлик Олексію Олександровичу, за його дбайливе ставлення до пацієнтів та професійність. Звернулася до Олексія Олександровича з приводу видалення судиного новоутврення на плечі. Завдяки своєму гумору та людяністі цей чудовий лікар зміг перемогти мою напругу та страхи щодо операції. Хірургічне втручання пройшло успішно та безболісно.На місці потворної пухлини залишився маленький косметичний шов,який,я впевнена,зникне після зняття ниток.Я щаслива що позбулася того дефекту та дуже вдячна що зустріла надійного та професійного лікаря. Олексій Олександрович- ви найкращий!Дякую Вам!

відділення: Маммологія

24-05-2019 Только самые приятные впечатления о Oxford Medical! Мне клинику посоветовала подруга, которая уже долгое время пользуется её услугам.Я не знала к какому специалисту мне нужно обратиться с моей проблемой и при записи по телефону мне посоветовали конкретного врача, объяснив почему именно к нему нужно пойти.Маммолог Пухликов Алексей Александрович - просто чудо доктор! Его отношение к пациенту - бесценно, да и просто он очень приятный человек, с которым комфортно обсуждать деликатные вопросы. Он всё подробно объяснил, успокоил, поддержал, сделал необходимые процедуры. Очень рекомендую Алексея Александровича! Спасибо Вам огромное, очень радостно, что есть такие врачи и люди!

відділення: Маммологія

14-12-2018 Александр Владимирович Ищенко - не просто профи своего дела, он врач по призванию, прекрасный психолог, очень чуткий и тонок в обращении с пациентами. Переступая его кабинет я сразу почувствовала что все будет хорошо. Было то прекрасное ощущение спокойствия, когда ощущаешь себя в надежных руках. Спасибо Вам, доктор!

відділення: Маммологія

24-08-2018 Сегодня,24.08.18,была на приёме у врача маммолога.Ним оказался Ищенко Александр Владимирович.Я редко оставляю отзывы,но сегодня просто не могу «пройти мимо»!! Александр Владимирович,очень благодарна Вам за то,что внимательно выслушали,ответили на все вопросы(я очень педантична и их у меня миллион),вселили спокойствие и дали грамотные рекомендации! Вы-врач от Бога,профессионал своего дела и очень приятный человек! Желаю Вам крепкого здоровья !!!

відділення: Маммологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом