(044) 204 40 40
Замовити зворотній дзвінок

Вакцинація від грипу "Ваксигрип" (Франція) з консультацією лікаря - 650 грн. Колективна вакцинація (від 10 чоловік) - 420 грн.

Лікування фіброаденоми

Лікування фіброаденоми Оксфорд МедікалФіброаденома - це доброякісна пухлина, що розташовується в молочній залозі. Той факт, що фіброаденома доброякісна, не означає, що вона не потребує спостереження маммологом і лікування - завжди є ризик її переродження (малігнізації) в злоякісне новоутворення.

СИМПТОМИ І ПРИЧИНИ ФІБРОАДЕНОМИ

Найчастіше фіброаденому виявляють у жінок у віці 20-30 і 40-50 років. Без додаткової діагностики складно відрізнити фіброаденому від раку молочної залози. Точний механізм розвитку захворювання, як і причини, що його запускають, ще вивчаються, але достовірно встановлено, що появі фіброаденоми сприяють гінекологічні та ендокринні захворювання, пологи, лактація, травми грудей і стреси.

 

Фіброаденому жінка може виявити під час самостійного огляду і пальпації - це м'яке, еластичне, безболісне і рухливе ущільнення з чіткими кордонами. При розмірах до 1 см фіброаденому легко сплутати з кістою (кіста, зазвичай, є нерухомим і болючим ущільненням, на відміну від фіброаденоми, яка рухлива і безболісна при пальпації).

РІЗНОВИДИ ФІБРОАДЕНОМИ

Існує кілька типів новоутворення:

  • інтраканалікулярна - розростання відбувається зі сполучної тканини в протоку залози;
  • пріканалікулярна - розростається навколо протоки молочної залози;
  • змішана - процес йде по обом типам відразу.

Окремо потрібно вказати філлоїдну (листоподібну) фіброаденому, для якої характерно дуже швидке зростання і схильність до розпаду. Листоподібна фіброаденома здатна швидко виростати до декількох сантиметрів у діаметрі і потребує видалення. Адже саме ця форма хвороби може перетворитися в злоякісне новоутворення - філлоїдну саркому.

 

Важливо не плутати фіброаденому з фіброаденоматозом - незважаючи на подібні назви, це два різних захворювання. Фіброаденома - доброякісне новоутворення, а фіброаденоматоз - захворювання, при якому відбувається розростання сполучної тканини.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ФІБРОАДЕНОМИ

Постановка діагнозу починається з первинного прийому у мамолога, під час якого лікар проводить огляд і пальпацію молочних залоз, опитує пацієнтку. Для діагностики фіброаденоми в більшості випадків призначається УЗД молочних залоз, можливе взяття біопсії (зразка тканини для гістологічного аналізу) під контролем УЗД.

 

Для маленьких (до 1 см) фіброаденом, структура яких на УЗД не викликає у лікаря побоювань, можливо консервативне лікування і постійне їх спостереження маммологом. Для фіброаденом, що досягли розміру 1,5 см єдиним ефективним способом лікування є видалення. Також видалення показано, якщо пухлина швидко росте в розмірах і у пацієнток з групи підвищеного ризику розвитку раку.

 

Видалення фіброаденоми проводиться методом енуклеації («вилущування»), при якому видаляється лише пухлина. У деяких випадках показана секторальна резекція, при якій фіброаденома видаляється з частиною молочної залози. При визначенні тактики лікування лікар вибирає максимально ефективний метод, намагаючись при цьому в максимальному обсязі зберегти груди.

 

Після видалення фіброаденоми, вона може з'явитися повторно, тому всім пацієнткам після лікування фіброаденому важливо постійно спостерігатися у маммолога для виключення рецидиву захворювання.

Записатися на прийом до мамолога клініки «Оксфорд Медікал Київ» ви можете за телефоном (044) 204 40 40.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБобиляк Олег Романович Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії
Бобиляк Олег РомановичЛікар-мамолог, онкохірург вищої категорії

вул. Срібнокільська, 20;

інформація про лікаря

1988 р. - Закінчив Запорізький гоударственно медичний інститут

1993 р.  почав кар'єру лікаря ургентними хірургом

У 1993 р. пройшов спеціалізацію з онкохірургії, мамології.

Стаж за фахом 20 років.

показати повний текст
Пухликов Олексій Олександрович Лікар мамолог
онкохірург
Пухликов Олексій ОлександровичЛікар мамолог
онкохірург

вул. Глибочицька, 40X;

інформація про лікаря

2006 – 2012 рр. Запорізький державний медичний університет. Медичний факультет, лікувальна справа.

2012-2014 рр. – Кримський медичний університет, Херсонський ООД. Інтернатура: клінічна онкологія.

08. 2012 – 07. 2018 -  Каховська міська лікарня: онколог, мамолог

2014 – 2018 рр. -  Каховська міська лікарня: лікар невідкладної допомоги

09.2018 – 01.2019 – Запорізька медична академія післядипломної освіти. Спеціалізація: онкохірургія.

показати повний текст
Костюченко Євген Вікторович Лікар мамолог, онколог
Костюченко Євген ВікторовичЛікар мамолог, онколог

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

Катеринич Олександр Олександрович Лікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії
Катеринич Олександр ОлександровичЛікар мамолог, хірург-онколог вищої категорії

вул. Березняківська, 30Б;

інформація про лікаря

25.06.2010 - Патент на корисну модель №51084 - "Спосіб радікальної мастектомії у хворого на рак молочної залози з надмірною масою тіла" зареєстрований в Державному реєстрі патентів України, співавтор

2013 р. - "Шляхи зменшення післяопераційного болю після мастектомії", Українська військово-медична академія, Київський міський клінічний онкологічний центр, співавтор

2015 р. - ТУ "Пластична хірургія кінцівок" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2016 г. - ТУ "Основи судинної хірургії" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

2018 г. - ТУ "Хірургічні методи лікування ожиріння" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

показати повний текст
послуги Відділення МаммологіяЦіна
Консультація маммолога 390.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (044) 204 40 40

відгуки
25-05-2019 Доброго дня! Хочу висловити свою безмежну подяку неймовірному хірургу онкологу Пухлик Олексію Олександровичу, за його дбайливе ставлення до пацієнтів та професійність. Звернулася до Олексія Олександровича з приводу видалення судиного новоутврення на плечі. Завдяки своєму гумору та людяністі цей чудовий лікар зміг перемогти мою напругу та страхи щодо операції. Хірургічне втручання пройшло успішно та безболісно.На місці потворної пухлини залишився маленький косметичний шов,який,я впевнена,зникне після зняття ниток.Я щаслива що позбулася того дефекту та дуже вдячна що зустріла надійного та професійного лікаря. Олексій Олександрович- ви найкращий!Дякую Вам!

відділення: Маммологія

24-05-2019 Только самые приятные впечатления о Oxford Medical! Мне клинику посоветовала подруга, которая уже долгое время пользуется её услугам.Я не знала к какому специалисту мне нужно обратиться с моей проблемой и при записи по телефону мне посоветовали конкретного врача, объяснив почему именно к нему нужно пойти.Маммолог Пухликов Алексей Александрович - просто чудо доктор! Его отношение к пациенту - бесценно, да и просто он очень приятный человек, с которым комфортно обсуждать деликатные вопросы. Он всё подробно объяснил, успокоил, поддержал, сделал необходимые процедуры. Очень рекомендую Алексея Александровича! Спасибо Вам огромное, очень радостно, что есть такие врачи и люди!

відділення: Маммологія

14-12-2018 Александр Владимирович Ищенко - не просто профи своего дела, он врач по призванию, прекрасный психолог, очень чуткий и тонок в обращении с пациентами. Переступая его кабинет я сразу почувствовала что все будет хорошо. Было то прекрасное ощущение спокойствия, когда ощущаешь себя в надежных руках. Спасибо Вам, доктор!

відділення: Маммологія

24-08-2018 Сегодня,24.08.18,была на приёме у врача маммолога.Ним оказался Ищенко Александр Владимирович.Я редко оставляю отзывы,но сегодня просто не могу «пройти мимо»!! Александр Владимирович,очень благодарна Вам за то,что внимательно выслушали,ответили на все вопросы(я очень педантична и их у меня миллион),вселили спокойствие и дали грамотные рекомендации! Вы-врач от Бога,профессионал своего дела и очень приятный человек! Желаю Вам крепкого здоровья !!!

відділення: Маммологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом